Evlenme teklifiyle dalga geçilince olanlar oldu!

Bir gazeteci fast food restoranında yapılan evlilik teklifiyle dalga geçince olay oldu. Büyük firmalar çifte yardım için sıraya girdi. İşte o olay...

Evlenme teklifiyle dalga geçilince olanlar oldu!

Gerçek aşk parayı, malı mülkü önemsemez, o kalpten gelen bir şeydir. Birini gerçekten sevdiğiniz zaman sizi yemek için nereye götürdüğünü, kaç para kazandığını, eğitiminin ne olduğunu çok önemsemezsiniz. Aşk bunların dışında bir yerdedir, onu banka hesabında, cüzdanın içinde veya lüks yerlerde aramazsınız. Ancak bu herkes için böyle değil, geçtiğimiz günlerde KFC restoranında evlilik teklifi yapan ve bu mutlu anını videoya alıp sosyal medyada paylaşan adam aşkın ne olduğunu bilmeyenlerin saldırısına ve aşağılamasına maruz kaldı. Ancak neyse ki gerçek aşkın ne demek olduğunu bilen insanlar hala çoğunluktaydı.

SOSYAL MEDYADA VİRAL OLDU

Kısa süre önce kız arkadaşına KFC restoranında evlilik teklif eden adamın videosu sosyal medyada viral oldu. Video, restoranın önünden geçen biri tarafından çekildi. Vaal, Güney Afrika’da bulunan bir KFC restoranında, sevgilisinin önünde diz çökerek evlenme teklif eden bir adam vardı görüntülerde. Kadın gözyaşları içinde gülümseyerek, erkek arkadaşına “evet” diyordu. Onları izleyenlerin alkışları arasında çiftin son derece mutlu olduğu görülebiliyordu.

'ADAM O KADAR FAKİR Kİ KFC'DE EVLENME TEKLİF EDİYOR'

kfc-proposal-south-africa-5dcea290d2a6b__700

Ancak herkesin onlar adına mutlu olduğunu söylemek güç, mesela bu gazeteci gibi. Anele isimli Twitter kullanıcısı attığı mesajda şöyle diyordu: SA (Güney Afrikalı) adam o kadar fakir ki KFC’de evlenme teklif ediyor. Kesinlikle klas bir hareket değil, yani kim KFC’de evlenme teklif eder ki?” Bu tweet pek çok insan tarafından büyük bir tepkiyle karşılandı, insanlar bir adamın evlilik teklifinin böylesine basit bir şekilde aşağılanmasının en hafif tabiriyle ayıp olduğunu dile getirdiler. Tepkiler ardından paylaşımını silen Anele, hesabını da kilitledi.

BİZ AŞKA AŞIĞIZ

BUL

Ardından teklifin yapıldığı KFC restoranı, videoyu paylaşarak bu çifti bulmak için videoyu çeken kişiden yardım istedi. KFC tweet’inde şunları yazdı: “Lütfen bu güzel çifti bulmamıza yardım edin, onlara yardımımız dokunursa ne mutlu bize. Herhangi bir ipucunu özel mesajla bize iletirseniz sizin için de parmak ısırtan bir sürprizimiz olabilir. Lütfen bize yardım edin. Biz aşka aşığız”

FİRMALAR YARDIM İÇİN SIRAYA GİRDİ

Sonunda çift bulundu ve uluslararası büyük firmalar kendilerine yardım etmek için sıraya girdi. PUMA, Huawei, McDonald’s, Uber ve Audi gibi dev firmalar çifte yardımcı olmak istediklerini belirttiler.

PUMA 700 dolarlık hediye çeki verdi.

PUMA

Huawei çifte iki adet en yeni model telefonundan hediye etti.

HUAWEİ

McDonald’s çifti tüm masraflarını karşılayacakları özel bir Cape Town turuna göndermeyi teklif etti.

MC

Uber tüm balayı yolculuklarını üstelenmeyi teklif etti.

UBER

Ancak en büyük hediyeyi Standard Bank verdi, çiftin 20 bin dolar tutarındaki kredi borcunu sildi.

BANK

Ayrıca çeşitli mağazalar çifte toplam 1.300 dolar tutarında hediye çekleri verdiler.

KOO

Üstelik evlilik yüzükleri de kendilerini bekliyordu, bir firma çiftin evlilik yüzüklerini karşılamayı teklif etti.

EME

Çiftin geleneksel düğünlerinde kullanılacak tüm takılar ise bir başka firmadan geldi.

DÜĞÜN

Sadece bu kadar da değil, düğün öncesi spa hizmetinden evlerindeki mobilyalara, ücretsiz muhasebe hizmetinden düğün yemeklerine kadar birçok hediye kendilerini bekliyordu.

MUTFAK

SPA

Sonuç olarak internetin gücü bir kere daha ortaya çıktı ve gerçek aşkı kutladı. KFC, bu kampanyada yer alan tüm firmaları paylaştığı bir tweet ile tebrik etti ve ekledi: “Sen, diğer insanların hayatına dokunabildiğin ölçüde sensin.”

1193063366631329792-png__700


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 32 yorum
Günümüzde reklam sektörüde değisti kfc reklamını akıllıca yaptı arkadaslar
gazeteci dalga geçeyim derken , piyango gibi gelmiş ,
sıra giren firmalar bedavaya reklamlarını yapmışlar :)) puma için 700 dolar nedirki ? diğer firmalarda öyle
bende ona sasırdım 700 dolar pumanin 2 ayakkabisi ztn :)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler