MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Farah Zeynep Abdullah'dan "Bihter" paylaşımı! Aşk-ı Memnu ile ekranlara dönüyor! Hayranları çıldıracak

Aşk-ı Memnu efsanesi bu defa film olarak geri dönüyor. Selçuk Yöntem, Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi isimlerin rol aldığı efsane dizi Aşk-ı Memnu şimdi de dijital bir platformda izleyici karşısına çıkacak. Son olarak Bergen'i canlandıran Farah Zeynep Abdullah ise yeni Bihter Ziyagil olacak.. 1900'lerin büyülü atmosferinde geçecek olan filmde Bihter'i canlandıracak olan Farah Zeynep Abdullah ise sosyal medyadan yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Farah Zeynep Abdullah'dan "Bihter" paylaşımı! Aşk-ı Memnu ile ekranlara dönüyor! Hayranları çıldıracak

Son olarak Bergen filmiyle büyük ses getiren başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah'dan Aşk-ı Memnu sürprizi geldi. Türk televizyonlarının efsane dizisi olan ve yayınlandığı dönemde de tekrarlarıyla da reyting rekorları kırmayı başaran Aşk-ı Memnu dizisi 1900’lerin büyülü atmosferinde seyirciye sunacak “Bihter” projesi olarak yeniden karşımıza çıkacak. Farah Zeynep Abdullah'ı da yeni Bihter Ziyagil olarak izleyeceğiz.

'BİHTER' YAZARAK DUYURDU

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Aşk-ı Memnu filmi, dijital bir platformda film olarak izleyici karşısına çıkacak. Filmin cast görüşmeleri de devam ediyor. TAFF Pictures'ın yapacağı filmin senaryosunu ise Merve Göntem yazdı.
Farah Zeynep Abdullah
Farah Zeynep Abdullah da Twitter hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Güzel oyuncu, "Bihter" yazarak yeni projesini duyurdu.

bihter


Vitrin


En Çok Aranan Haberler