Fatih Portakal çok sinirlendi! 'Ya beni enayi gördünüz...'

FOX Tv'de haber sunuculuğu yapan gazeteci Fatih Portakal, bir ay içerisinde iki kez gelen doğal gaz faturasına çok sert tepki gösterek, ''Ya beni enayi gördünüz ya da bir şeyler çeviriyorsunuz'' dedi.

Fatih Portakal çok sinirlendi! 'Ya beni enayi gördünüz...'

Fatih Portakal'a bir ay içinde 2 kez İGDAŞ'tan doğal gaz faturası geldi. Bu duruma sinirlenen Portakal sosyal medya hesabı üzerinden İGDAŞ yetkililerine seslendiği paylaşımda şunları yazdı:

-"Ya beni enayi gördünüz ya da bir şeyler çeviriyorsunuz? Benim gibi acaba ne kadarız? Tatmin edici cevabınız nedir?"

İşte Twitter'daki o olay paylaşımı;

SAYAÇ NUMARALARI FARKLI

Fatih Portakal sorusuna henüz İGDAŞ'tan bir cevap alamamışken faturalarda dikkat çeken bir detay var. Faturalardan biri 17 diğeri 15 günlük olarak düzenlenmiş. Her iki faturada sözleşme hesabı aynı olsa da sayaç numaraları değişik. Bu da sayacın değiştiği şeklinde yorumlandı. İkinci faturanın da bu yüzden yansıtıldığı düşünülüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 43 yorum
Ben anlamıyorum burada beni enayimi gördünüz lafını söyleyecek bir durum yok. Faturaları incelendiğinde 15 ve 17 günlük. Burada bir işlem yapılmış sayaç değiştirilmiş ve ya numarasında bir işlem yapılmış. Burada seni mağdur eden bir durum yok Sayın Portakal. Burada asıl iş yükü sayaç okuyan firmada adamlar sayaç okumak için ayda bir kez gelecekleri yere ayda iki kez gelmişler. Adamlar seni enayi yerine koyacak ve senden fazla para çıkaracak bir durum oluşturmamışlar. Bunu kalkıp konuşmanın bir anlamı yok. Senin hastane haberine döndü bu olayda.
Portakal yine araştırmadan incelemeden atlamış. Başlamış karalama kampanyasına. Sunduğu haber gibi yandaş ve provakatif Twit atmış. Şehit haberini ilk haber yapıp hdp yi alkışlaması gibi. Senin ağzından düşürmediğin gibi aklımla dalga geçme. Sen bunu yandaş, at gözlükleri olan chp hdp ıyı partililere anlat. anca onlar yer!
işde laf olsun bazı salaklara ayda 2 kez fatura geldi fazla para aldılar demeye getiriyor
işte diyor ki ben koyun deyilim koyunlar yüzünden bu hakdeyiz demek istemiş....
@mustafa.kh yuh be bu yazdığını bile beğenmeyen var, batsın bu dünya, yada bunlar bu güzelim vatandan strolup gitsinler... yarattıkları huzursuzluk çok fazla bu muhaliflik değil....
sayacın değişmiş fatura edilmiş, insanları provake etme, sonra üzülürsün
ilk okuma ve son okumalara bakarak anlayabilirdin narenciyem. Normalde ilk faturanın son okuması 14.05 te olması gerekirken 28.04 de okunmuş ve 15 günlük çıkmış daha sona bir 15 günlük daha faturalandıralarak 30 günü tamamlamış.
@0101_55 saçma bir düşüncedesin hiç bir resmi fatura 15 er gün ara ile faturalanıp tahakkuk edilmez ancak ikinci değerlendirme sayaç da değişmiş olsa bir sonraki aya mahsup edilir hem nerden biliyorsun ilgili şahıs sayaç arızasımı bildirmiş böyle bişey olsa ona göre cevap verirdi utanın be yandaş maymunluğu yapıyorsunuz
@artea_ares sayın yandaş şebek... Eski sayaç söküldüğü an fatura edilir yeni takılan ise günü geldiğinde okunur ve fatura edilir. Bir fatruada iki sayaç numarası girilerek işlem yapılmaz
@0101_55 sende gerizekalıson yandaş derken gaz şirketıde babamızın oglu enerjisa fılan hepsı yandaş kafayı yedınız veselam ulan habercı eger arasa ıdı bılgı alırdı saatler 10 yılda bır ucretsız yenılenır sormadan be kalan kısmıda gatura edılırı işte gazetecılıgı bukadar soruştırmadan haber yapıyo
@0101_55 sen utan, neti savunduğunu bile bilmiyorsun. sayaçlar miadını doldurunca şgdaş tarafından değiştirilir.
@artea_ares asıl sen yandaşlık yapıyorsun o faturalarda herhangı bır fazladan alınma bır para yok fatura ıkıye bolunmuş.Bunu ne amaçla yaptığını anlamayan aptaldır.Maksat ordan bır mağdurıyet yaratmak..yemezler amerıkan ve ısraıl yandaşı kanalın sunucusu..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler