SPOR

Fatih Terim'in doktorundan flaş açıklama

Koronavirüs testi pozitif çıkan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in durumuyla ilgili doktorundan önemli açıklama... Prof. Dr. Celalettin Kocatürk, "Fatih Terim'e virüs nasıl bulaştı?" sorusuna bakın ne yanıt verdi.

Fatih Terim'in doktorundan flaş açıklama

Galatasaray’da 2. Başkan Abdurrahim Albayrak’ın ardından Fatih Terim’in de koronavirüs testinin pozitif çıktı. Daha sonra karantinaya alınarak tedavi sürecine başlanan Terim ile ilgilenen doktorlardan biri olan İstinye Üniversitesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Celalettin Kocatürk, Habertürk TV’de Fatih Terim’in sağlık durumu hakkında sorulan sorulara “Fatih Terim’in şu an durumu iyi. İnşallah böyle devam eder” şeklinde yanıt verdi.

"NASIL BULAŞTIĞIYLA İLGİLİ BULGULAR VAR AMA…"

Celalettin Kocatürk ayrıca "Fatih Terim’e nasıl bulaştığıyla ilgili bulgular var ama bunu paylaşmak ne kadar doğru. Spor camiasından bu hastalığı olan birileriyle teması var. O kişiler de tespit edildi" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Geçmiş olsun ama şuraya yazıyorum , bu işin altından bir bit yeniği çıkacak.
Şu dislike atanlara deyin ki "3 gün sonra bir anda iyileştiler".
Nasıl bulaşmış ben diyeyim, bir gerekli merciler yapması gereken iptalleri yapmadığı için, fatih terim bana birşey olmaz mantığı ile hareket edip kendini çevredekilerden izole edemediği için (bunu hiç bir kimsenin yapmasıda mümkün değil) özellikle fatih terim e virus nasıl bulaşmış başlığı atmaya gerek yok. herhangi birinin komşusuna anasına babasına nasıl bulaşıyorsa öyle bulaşmış.
Allah tan acil şifalar diliyorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler