SPOR

CANLI

Fatih Terim, İngiliz devine gidiyor

G.Saray'da sözleşmesi biten Fatih Terim'in Everton futbol direktörü Marcel Brands ile görüşmesi Kolombiya'da ses getirdi. Gol Caracol spor sitesinde, "Fatih Terim, Falcao'nun hocası olmaktan James Rodriguez ve Yerry Mina'yı eğitmeye Everton'a gidiyor" başlıklı bir haber yaptı, ülkede bu çok konuşuldu.

Fatih Terim, İngiliz devine gidiyor

Carlo Ancelotti'yi Real Madrid'e uğurlayan Everton'ın hoca arayışları devam ederken Fatih Terim'in de adaylar arasında olduğu ifade edilmişti.

Şu an boşta olan tecrübeli hocanın, Everton Futbol Direktörü Marcel Brands'la görüştüğü belirtilirken bu iddia Türkiye kadar Kolombiya'da da ses getirdi.

Gol Caracol, "Fatih Terim, Falcao'nun hocası olmaktan; James Rodriguez ve Yerry Mina'yı çalıştırmaya Everton'a gidiyor" başlıklı bir haber yapıldı.

"GÜNLERİN GEÇMESİNİ BEKLİYORUZ"

Gol Caracol'da yapılan haberde, "Galatasaray'da işler kimsenin beklemediği gibi gitti. Türkiye şampiyonluğu kaçtı, Falcao dahil olmak üzere taraftarlar tüm takıma eleştirilerini artırdı. Terim bile ayrılmak zorunda kaldı. Ancelotti'nin Real Madrid'e gitmesinin ardından Terim Everton'a yakıştırıldı. Günlerin geçmesini bekliyoruz" denildi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 31 yorum
bular hep reklam kokan hareketlerrr.... kim napsın tsl de bile başarı yakalayamayan şl de 2 puan alan bu yürüyen egoyu!!
@rizelimbjk bütün yayın organları fenerliyken nasıl olurda yalan haberi yayan Galatasaraylıymış gibi düşünüyorsunuz şaşırıyoruz. bu ne kin nefret böyle. siz harbidende bizans artıklarısınız.. rum-ermeni-yafidi-papaz- her türlüsü heb beraber ülke sporunun içine ediyorsunuz Galatasarayın 2000 uefa ve avrupa süper kupasını kazandığı günden beri.. hepiniz aslında resmen hainsinizzzss
@okudero Meseleye milli değerleri sokacak olur isek, Galatasaray da Fransız takımı. Hatta, klüp ile bağlantılı olan Galatasaray Üniversitesi'nin kurulumunda dilinin Fransızca olması için Fransız devlet yetkilileri baskı yapmışlar.
bi git artık tiksindik nere gidersen git görünme gözümüze
Nerede o günler millet manyak mı Fatih Terim i alsın egoları yüzünden takımı küme düşürür iki yıldır taktik oyun okuma oyun planı hiçbir gelişme kendini geliştirme yok takmış Arda , Belhanda gibi adamları futboldan soğuduk miyadı çoktan doldu inşallah gider kalırsa gelen teknik adamıda basın yoluyla ayağını kaydırır Okan Buruk büyük şampiyonluk lara imza atar
@htalen_1930 Aslında, birçok insan ego sahibidir. Bazıları bunu belli eder, bazıları ise etmez. Bu, en azından belli ediyor!
Takım
O
Av
P
Geri Dön