SPOR

Fenerbahçe'de 6 kişide koronavirüs bulgusuna rastlandı!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kulüpte 6 kişide koronavirüse rastlandığını açıkladı. Zor günlerin bizi beklediğini söyleyen Ali Koç sözlerine uyarılarda bulunarak devam etti.

Fenerbahçe'de 6 kişide koronavirüs bulgusuna rastlandı!

Fenerbahçe Kulübü, futbol takımından bir oyuncuda ve bir sağlık heyeti çalışanında yeni tip koronavirüs (Kovid-19) bulgularına rastlandığını açıkladı. Bu konu ile ilgili henüz isim verilmezken açıklama resmi internet sitesinden yayınlandı.

İŞTE O AÇIKLAMA

Fenerbahçe Kulübü, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde yapılan koronavirüs testi sonrasında bir oyuncuda ve bir sağlık heyeti çalışanında yeni tip koronavirüs (COVID-19) bulgularına rastlandığını açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklama şöyle;

"Futbol A Takımımızın oyuncuları, teknik kadrosu ve idari çalışanları bugün Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde koronavirüs testinden geçmiştir. Yapılan tetkiklerde bir oyuncumuzda ve bir sağlık heyeti çalışanımızda yeni tip koronavirüs (COVID-19) bulgularına rastlanmıştır.
Oyuncumuzun ve sağlık heyeti çalışanımızın ileri tetkiklerinin ve tedavilerinin yapılması amacıyla hastaneye sevkleri gerçekleştirilmiştir."

ET9PpoVWAAAMPDD

Fenerbahçe Spor Kulübünün Başkanı Ali Koç açıklamalarda bulundu.

"6 KİŞİDE TESPİT EDİLDİ"

Ali Koç, "Fenerbahçe Beko takımımızla ilgili sizleri bilgilendirmek istiyorum. Yapılan muayeneler neticesinde 6 kişinin, bunların hepsi sporcu değil, şüpheli bulgulara rastlanmıştır. Numuneler Sağlık Bakanlığı'na gönderildi. Bilgi gelince bilgilendireceğiz." dedi.

"ZOR GÜNLER BİZİ BEKLİYOR"

Ali Koç, "Zor günler bizi bekliyor. Görünen o ki bu zor günler bir mühlet daha devam edecek. Konuyla ilgili sosyal medyadan çok şey öğreniyoruz. Ortaya atılan felaket senaryolarından etkileniyoruz. Sizlerden ricam kaygı ve korkularınızın hayatınızı yönetmesine müsaade etmeyin." ifadelerini kullandı.

"MAAŞ KAYBI OLMAYACAK"

Ali Koç, "Bu süreçte personelimizin gerek maaş, gerekse yıllık izinden hiçbir kaybı olmayacaktır." dedi.

"EVLERDEN ÇIKMAYALIM"

Ali Koç, "Evlerden çıkmayalım, evde kal çağrısına destek olalım. Dayanışma ruhu çok önemli. Etrafınızda bulunan 65 yaş üstü ve büyüklerimize yardım için elimizden ne geliyorsa lütfen yapalım." diyerek sözlerini noktaladı.

EROL BULUT'TAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Erol Bulut: "Yeni tip koronavirüs (Covid-19) bulgusuna rastlanan Fenerbahçe Futbol A takım oyuncusu ve sağlık heyeti çalışanına geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyorum.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 73 yorum
Tüm oyuncularımıza ve teknik ekibimize geçmiş olsun Allahtan acil şifalar diliyorum inşallah tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz
Tahminimce vaka sayısı çom yüksek ama herkese test yapılamadığı için net rakam bilinemiyor
aynen brom. ben hastanede yatıyorum karantinadayım. aileme test yapıldı. iş arkadaşlarım evde karantinada. şikayetleri olursa test yapılacak. ve doğrusu bu
21 bin kişi umreden döndü. Turist miktarı Şubat içinde 1 milyon 733 bin; 97 bin civarı İran'dan, İtalya'dan 17.305, Fransa'dan 44.930, Çin'den 5.644 vs.vs gelen oldu. Türkiye'de 2.250 çinli çalışıyor, Suriye'den gelenler göçmenlerin sayısı belli değil. ŞİMDİ DE EVDE KAL DİYORLAR. Sadece Çin'in Guandong eyaletinde 320 bin test yapılmış. Biz de Mart bitiyor ama test sayısı 5.000 civarında
bir galayasaraylı olarak acil şifalar diliyoruz. renkler aynı olmasada dualarımız ve niyetimiz aynı. geçmiş olsun fb acil şifalar Türkiye
fb li olarak bizde size aynen katılıyor uz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler