SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Galatasaray'a Chelsea'den sol bek geliyor! Sarı-kırmızılılar devre arası için transfer görüşmelerinde gaza bastı

Galatasaray'da performansı eleştiri konusu olan İspanyol sol bek oyuncusu Angelino'nun takımdan ayrılacağı öne sürüldü. 6 milyon euroluk satın alma maddesi bulunan yıldız oyuncunun opsiyonunun devreye girmesine yalnızca 4 maç kaldı. Kadroda düşünülmeyen Angelino için Okan Buruk'un yeni bir plan yaptığı iddia edildi. Angelino yerine gelecek isim ise şimdiden belli...

Galatasaray'a Chelsea'den sol bek geliyor! Sarı-kırmızılılar devre arası için transfer görüşmelerinde gaza bastı
Marc Cucurella

Marc Cucurella

İSP İspanya
Yaş: 26 / Pozisyon Defans
Oynadığı Takım: Chelsea

Galatasaray'da Angelino bilmecesi yaşanıyor. Sezon başında takıma kiralık olarak katılan ve satın alma opsiyonu bulunan Angelino'nun performansından memnun kalmayan Okan Buruk önümüzdeki maçlarda İspanyol oyuncuyu oynatmak istemiyor.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

OKAN BURUK İSTEMİYOR

901fedc32eff432ea2479911ac6f8f20

Performansından memnun kalmayan Okan Buruk, Angelino'ya kesin olarak şans vermek istemiyor. Sol bek mevkisi için devre arasında transfer yapmasına kesin olarak bakılan sarı-kırmızılıların Angelino ile yolları ayıracağı aktarıldı.

YERİNE CHELSEA'NİN YILDIZI

GOAL_-_Blank_WEB_-_Facebook_-_2023-09-19T165610.140

Galatasaray, Angelino'nun alternatifini İngiltere'de buldu. Aslan, Chelsea'den Marc Cucurella için harekete geçti. Okan Buruk'un tercihleri arasında ilk sırada yer alan Cucurella için girişimler başladı.

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler