SPOR

CANLI

Galatasaray'da dev toplantı! "Yüksek İstişare Kurulu"

Başkan Burak Elmas'ın 'Yüksek İstişare Kurulu' adını verdiği ekibi bir araya geliyor. Eski başkanlar, ikinci başkanlar ile eski ve yeni divan başkanları toplantıda buluşuyor.

Galatasaray'da dev toplantı! "Yüksek İstişare Kurulu"

Galatasaray'ı, eski başkanlar, ikinci başkanlar, eski ve yeni divan başkanları masaya yatırıyor. Sarı-kırmızılı kulüpte Başkan Burak Elmas, adını "Yüksek İstişare Kurulu" koyduğu ekibi bir araya getiriyor.

Milliyet Gazetesi'nin haberine göre; Başkan Elmas, katılımcılara bir davet mektubu göndererek 13 Ekim'de Yüksek İstişare Kurulu'nun toplanacağını bildirdi. Bu toplantı Mustafa Cengiz döneminde pandemi gerekçe gösterilip gerçekleşmeyen iki mali kongrenin yapılacağı 16-17 Ekim tarihlerinden önce olacak.

Böylece hem bu konuyla ilgili fikir alışverişi yapılacak hem de Başkan Burak Elmas genel kuruldan almak istediği yetkililerle ilgili bilgilendirme yapacak. Sarı-kırmızılı kulüpte transfer döneminde ödenen yüksek bonservisler ve yapılan KAP bildirimlerinde bonuslar içeren detaylara yer verilmemesi üyelerin tepkisini çekiyor. Özellikle eski başkan ve yöneticilerin bu konuda artan eleştirileri gündeme Elmas ve ekibine "şeffaflık" uyarısı yapacağı belirtiliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Fatih gitmeli
Burak Elmas Falcao 3 maç 3 gol sıkıntı Mustafa Muhammed veya başka golcü değil sıkıntı Fatih Terim alın Okan Buruk da bizim evlat bakın neler olacak bu adam Türkiye Kupası ve Ligde şampiyon luk yaşadı.İyi niyetli olmak birşey değil bu kadar futbolcu bu kadar para veriliyor yazık hem size hem paraya hem taraftara
Takım
O
Av
P
Geri Dön