SPOR

Galatasaray'da Fatih Öztürk'ün bileti kesiliyor!

Galatasaray’da Fatih Öztürk’ün son 3 resmi maçta yediği hatalı goller, “yabancı yedek kaleci lüks” tezini adeta çürüttü. Erzurum maçında kale Okan Kocuk’a teslim edilecek.

Galatasaray'da Fatih Öztürk'ün bileti kesiliyor!

Galatasaray kalede büyük risk aldı ve bedeli ağır oldu.Muslera’nın ağır sakatlığı sonrası yeni sezonda kaleyi 33 yaşındaki Fatih Öztürk’e emanet eden Cim-Bom’da Alanya maçından sonra gündemin 1 numaralı maddesi kaleci oldu. Muslera’nın, ocak ayında sahalara dönecek olmasından dolayı yabancı bir “yedek kaleci”yi lüks bulan Teknik Direktör Fatih Terim, Uruguaylı eldiven dönene kadar yerli ve tecrübeli bir eldiven istemişti. Bu çerçevede Kasımpaşa’dan ayrılan Fatih Öztürk’e kale teslim edildi. Fatih sezona iyi başladı ama erken tartışılan bir isim haline geldi.

MUSLERA'YI ARATTI

Uzaktan yediği goller, yan toplardaki zaafları ve topu oyuna sokmadaki eksileri daha 5. hafta sonunda Muslera’yı arattı. Gaziantep maçında Andre’den uzaktan gol yiyen Fatih topu izlemiş ama bu durum güzel futbol ve galibiyete gölge düşürmemişti.

HATA ÜZERİNE HATA

Rangers maçında yapılan ortaya yükselmeyen ve adeta gole davetiye çıkaran Fatih Öztürk, Kasımpaşa maçında Yusuf Erdoğan’ın uzaktan çektiği şutta da çaresiz kalmıştı. Alanya maçında ise Babacar’ın frikiğinde hatalı şekilde duran Fatih Öztürk son dakikada Davidson’un dokunuşuna da müdahalede bulunamadı. Fatih'in bu kötü performansına çok sinirlenen tecrübeli çalıştırıcı, tecrübeli kaleciyi kadro dışı bırakmayı düşünüyor.

OKAN'A DÖNECEK

Muslera’nın sakatlığından sonra geçen sezonun sonunda kaleye geçen ama yediği goller ile eleştirilen Okan Koçuk tekrar kaleye geçmeye hazırlanıyor. Fatih’in yediği hatalı goller yüzünden genç eldivene dönme kararı alan Terim bu hafta Erzurum deplasmanında değişime imza atacak.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 31 yorum
sanki okanin farkı varda.bence GS nin kafası çalışsa senin biletini 15 yıl önce keserdi
arkadaş gs ile ilgili her haberin altındaki ilk yorum fatih terim gitmeli bileti kesmeli ne çok koymuş diğer takım taraftarlarına bu fatih. bravoo terim koyarakta şampiyonluğa gidiyorsun.
@fenerbahceliemrehan terim kötü bir direktör olsa fenerliler gitmesini değil kalmasını ister
evli bayanların peşinde koşmaktan frikiklere yetişemiyo demekki..utanmaz
fatih belki galatasaray formasıyla türkiye kupasında oynar ki akhisarda galatasarayımıa yaptığı terbiyesizlikte ortada iken okan fazlasıyşs helediyor en azından muslera sonrası veya kaliteli yedek kalecimiz olur başarılae okan kocuk
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler