SPOR

Galatasaray'da Fatih Terim krizi! İpler kopuyor...

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim; Mert Hakan, Mensah, Caner Erkin ve Kaan Ayhan’ın transfer edilememesi sonrası sessiz kalırken, yönetimle aralarında bir sorun olduğu öğrenildi. Tecrübeli hocanın, yakın bir zamanda transfer konularıyla ilgili bir basın toplantısı düzenleyeceği iddia ediliyor.

Galatasaray'da Fatih Terim krizi! İpler kopuyor...

Galatasaray'da yönetim ile Fatih Terim arasında transfer krizi yaşanıyor. Tecrübeli hocanın, yeni sezonda istediği 4 oyuncu da elden kaçtı. Bu gelişme sonrasında ipler iyice gerildi. Mert Hakan, Mensah, Caner ve Kaan Ayhan ile temasa geçilmesine rağmen son noktanın konmaması Terim'i gerdi.

EZELİ RAKİPLERİNE KAPTIRDILAR

Mert Hakan ve Caner Erkin ezeli rakibi F.Bahçe'ye, Mensah ise Beşiktaş'a transfer oldu. Takvim'in haberine göre; Fatih Terim'in sessizliğini koruduğu ancak yakında basın toplantısı düzenleyeceği öğrenildi.

OZAN KABAK ARAYI AÇMIŞTI

G.Saray'da Fatih Terim, transfer konusunda yönetimle ilk kez sorun yaşamadı... Yakın zamanda Ozan Kabak'ın takımdan ayrılması konusunda Terim ve yönetim gerilim yaşamıştı.

GOMIS VE ARDA ÖRNEKLERİ VAR

Gomis'in satılması sonrasında Fatih Terim uzun süre forvetsiz kalmış ve kriz doğmuştu. Geçen sezon Arda Turan'ın transferi konusunda da yönetim ve Terim karşı karşıya gelmişti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 52 yorum
daha dur bunlar iyi günleri daha birbirlerine girecekler sürüm sürüm sürünecekler emek hırsızı şikeci paratorlar türkiyeye şike vebasını getiren rezil himmetçi guruhu fransız frenkleri, haluk ulusoy rolü 4 yıl hırsızlık lütfü arıboğan,uefa ispiyoncusu ne oldu feneri 10 yıl geri götürdünüz daha size huzur yok yatak yorgan yırtın vesikalı 6sarayultravestigaysaray hırsızlar hırsızzzzz vaaaarrrrrr
Ali Koç’un basındaki paralı köpekleri Galatasaray’da kriz varmış gibi göstermeye çalışılıyor. Haberde sayılan hiçbir oyuncuya Galatasaray’ın ihtiyacı yok şuanda. Galatasaray orta sahanın ortasına iki oyuncu transfer ederek, teansferi bitirecek. Gerisi hikaye
fatih bozdu şampiyon takımı..bence fatih terim gitmeli..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler