SPOR

Galatasaray'da Muslera herkesi şaşırttı! İşte o paylaşım...

Muslera öyle disiplinli ve istekli çalışıyor ki, ilk yarının ortalarında formasına kavuşmayı hedefliyor. Tecrübeli kaleci yaptığı paylaşımla hazır bir görüntü sergiledi ve Galatasaraylı taraftarları bir hayli şaşırttı.

Galatasaray'da Muslera herkesi şaşırttı! İşte o paylaşım...

Galatasaray onun yerine kaleci arıyor, ancak o öylesine sıkı bir tempoyla çalışıyor ki, yönetimin girişimlerini boşa çıkaracak gibi görünüyor. Rize deplasmanında kaval kemiği iki yerinden kırılan ve yokluğunda takımın tepetaklak yoluna devam ettiği Muslera, camiaya büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Ameliyat sonrası dönüşü için önce 6 ay, sonrasında 4 ay bilgisi verilen 34 yaşındaki eldiven, bu süreyi daha da kısaltmaya kararlı. Şu sıralarda eşiyle birlikte tatil yapan Muslera, bu dönemde bile çalışmalarına aksatmadan devam ediyor ve iki bacağını da kuvvetlendirmek için uğraşıyor.

TÜRKİYE'DEN AYRILMADILAR

Tatil için Türkiye’den ayrılmayan Muslera, eşi ve çocuklarıyla geride kalan sıkıntılı günlerin stresini atmaya çalışıyor. Tecrübeli file bekçisi bu süreçte kendisi için hazırlanan özel programa da harfiyen uyarak zinde kalmayı hedefliyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Heykeli dikilecek o kadar Galatasaray efsanesi var ki....Futbolcu,yönetici,kaleci,hatta malzemeci bile.... Ama öncelikle Gündüz Kılıç,Metin Oktay başta........ Nando Muslera'nın da heykeli dikilmeli,bu Güzel insan adeta sembol oldu....
Beton yetmez.
boş iş arkadaş öğle paylaşmak 'la olmuyor bu adam sonuç da kötü bi sakatlık geçirdi ve kendine gelecek kilo sorunu olacak o ayak üzerinde sıkıntı olacak öğle 3 ayla resim atmak 'la olmuyor zor süreç birde adama sorun güldü diye nerde ise kampa gel hemen kaleye geç dicekler
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler