SPOR

CANLI

Galatasaray'dan yapılan sahte transfer haberi İtalya'yı karıştırdı!

Galatasaray'dan yapılan sahte transfer haberi İtalya'yı karıştırdı!

İtalya'da şaka olarak yapılan sahte transfer haberi ülkede ses getirdi. Lecce taraftarları, Galatasaray'dan transfer edildiği öne sürülen Hene Kurraska için heyecanlandı ancak gerçek çok geçmeden ortaya çıktı.

Serie A ekiplerinden Lecce'de bir grup taraftar sahte bir transfer haberiyle gündemi karıştırdı.

Hene Kurraska adlı bir futbolcunun Galatasaray'dan Lecce'ye transfer olduğu yayılırken bu oyuncunun Sarı-Kırmızılı formayla 130 maçta 95 gol attığı söylendi.

600171af7af50725ec2c5d98

Bu haber İtalya'da bazı medya organlarında da yer aldı. Ancak kısa süre içinde şaka olduğu anlaşıldı. Ayrıca Lecce Kulübü de sosyal medya hesabından montajlı fotoğrafı paylaşarak şakaya destek verdi.

'Hene Kurraska transferi' Lecce taraftarının oldukça ilgisini çekti. Taraftarlar sahte de olsa Kurraska için 69 numaralı formanın piyasaya çıkarılmasını istedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
concon yapabilir öyle şeyler sonuçta transferde haksızlığı em iyi yapan kulüp.sürpriz olmaz yani.
gerizekalı bi haberi oku bak ki ne yazıyor.okumadan cahil cahil konuşuyordu
Kafa da beyin olmayınca yazan yazıyı nasıl okusun
beyinsiz ler gurubu bunlar, avukat açıkladı Avrupa kurallarını, + 1 opsiyonunu futbolcu istemezse kulüp tek taraflı uzatma hakkı yok, futbolcuda bu hakkını kullanarak, sözleşmesini uzatmayıp transfer oluyor,koca kafalı Rize başkanı Hasan konuyu takip edip, kontrat yenilemediği için hak edemiyor hiç birşey uçk kanunu bunu söylüyor.
Ukala fener yazsalar kimse heyecanlanmaz ama galatasaraydan geliyor denildiği zaman herkeste bi heyecan yaratmış. anla işte
adamlar bile bilio bu işleri gs nin yaptıgını gs ye yakıştırıolar
İtalyanlar bir başka üçkağıtçı buda nedense Cimboma denk geldi Allah sopası yokki
@samulbebe_2021 az gelismis arkadas lazio nun vedat 'a napoli'nijn elif ablaya verdigi paralar uckagitcilik degil mi BEBE.
Takım
O
Av
P
Geri Dön