SPOR

CANLI

Galatasaray'ı şikeyle suçlayan Beşiktaş Genel Sekreteri'nin paylaşımı ortalığı karıştırdı

Beşiktaş Genel Sekreteri Mesut Urgancılar'ın Galatasaray-Yeni Malatyaspor maçı öncesi yaptığı paylaşım, Galatasaray taraftarını kızdırdı. Urgancılar, "1986-87 ve 1992-93 sezonlarında şampiyonluk yolundaki rakip yine aynı rakipti. 86-87 sezonu Malatyaspor ile 92-93 sezonu ise 8-0 ile travmaya dönüşmüştü. Şimdi rakibin son maçı Malatyaspor ile ve averaja da ihtiyaçları var...!" paylaşımına rakip taraftarlardan çok sert tepkiler geldi. Beşiktaşlı taraftarlar da 'Bahane üretmeyin' yorumu yaptı.

Galatasaray'ı şikeyle suçlayan Beşiktaş Genel Sekreteri'nin paylaşımı ortalığı karıştırdı

Galatasaray ile Yeni Malatyaspor cumartesi günü Türk Telekom Stadyumu'nda karşılaşacağı maç öncesi Beşiktaş Genel Sekreteri Mesut Urgancılar yaptığı paylaşımda "Tarih tekerrür etmeyecek" dedi. Galatasaray'ın 8-0'lık galibiyetiyle ilgili yaptığı imanın ardından Sarı-Kırmızılılar'ın yoğun eleştirisini aldı.

besiktas-genel-sekreteri-urgancilar-galatasaray-14128472_7958_m

TRAVMAYA DÖNÜŞMÜŞTÜ

Urgancılar, paylaştığı gazete küpülerine, "1986-87 ve 1992-93 sezonlarında şampiyonluk yolundaki rakip yine aynı rakipti. 86-87 sezonu Malatyaspor ile 92-93 sezonu ise 8-0 ile travmaya dönüşmüştü. Şimdi rakibin son maçı Malatyaspor ile ve averaja da ihtiyaçları var...!" notunu düştü.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 47 yorum
GS bu tuzağa düşmez...Delikanlı olduğunu bileyim önce Semra Özal sezonunu anlat canım..
BAHANE ÜRETMEYİN DİYEN GERÇEK BEŞİKTAŞLILAR DEĞİLDİR. EVET BİRAZ HATALAR DA VAR AMMA, DIŞ ETKENLER ÇOK ÇOK FAZLA.BUNA BENZER TEŞVİKLER GS TARAFINDAN 1980 YILINDA DA TEZAHÜR ETMİŞTİ.MALATYALI FUTBOLCULARA ARABALAR FİLAN.VS. HER ZAMAN GERÇEKLER GERÇEKTİR.KİMİ ACI OLSA DA.MAALESEF BJK YILLARDIR HEP ANADOLU TAKIMI MUAMELESİ GÖRDÜ, GÖRMEYE DEVAM EDİLİYOR.HER ZAMAN ŞEREFLİ 2.NCİLİKLERE MAHKUM EDİLDİ, HALA DA EDİLMEK İSTENİLMEKTE. ATEŞ OLMAYAN YERDE DUMAN TÜTMEZ.GS YENİLMEZ HATTA BERABERE BİLE KALMAZ DENİLMESİNİ NASIL AÇIKLAYACAKSINIZ.ÜÇ-DÖRT HAFTA ÖNCE 5-0/6-0 MAÇI YOK BU HAFTA ATACAK DENİLMESİ NE?
tüm lige kök söktüren Hatay nasıl oldu da sizden 7 yedi tüm lige kök söktüren Alanya nasıl oldu da sizden 3 yedi bırakın bu işleri dilinize dolamışsınız bir 8 -0 muhabbetini aynı sezon aynı takıma 6 attınız buna hiç sesiniz çıkmıyor bu sezon kaç takıma 7 gol attınız 40 hafta boyunca 4 golden fazla golünüz yok çıkmış burda ah kem kesiyorsunuz 3 hafta önceye kadar şampiyonluk kutluyordunuz şimdi averaj hesapları yapıyorsunuz bu korku size yeterde artar bile ????
@apartmanyikan siz önce hatayı nasıl o kadar farkla yendiniz onu açıklayın! ateş olmayan yerden duman çıkmıyorsa buyur sana ateş
1 önceki hafta sizi yenerken de baska birinden mi teşvik aldık, siz ne çirkef bi taraftarmışsınız kendi basiretsizliginizi GALATASARAY'a mal etmeye çalışıyorsunuz, karagümrük sizi 10 kisi yendi utanın, sergenin bahaneleri sizi de etkilemiş, her maçtan sonra mutlaka bir arıza arayışınız var, cumartesi sampiyon olun ilk ben tebrik edicem, biraz insan olun insan.
@apartmanyikan sen ADAMSIN :)
sen kendi takımının maçlarına baksana...hem Gs hem K.gümrük maçlarını kaybetmişsin..Gs. ın son maçı hakkında atıp tutuyorsun...sen hatay a bol bol atarken normal GS Malatya ya atınca şike.. hadi ordan hadsiz...sanki çıkıp Göztepe yi yendin de...doğmamış çocuğa don biçme.. kudursanız da köpürseniz de ensenizde aslanın nefesi titreyin....
Takım
O
Av
P
Geri Dön