SPOR

Galatasaray'ın Riva-Florya projesinde büyük şok!

Emlak Konut'tan Galatasaray'ın Riva-Florya projesi hakkında açıklama geldi. Yapılan açıklamada "Galatasaray ile 2016'da imzaladığımız Riva-Florya protokollerinin feshi süreci başlatılmıştır" denildi.

Galatasaray'ın Riva-Florya projesinde büyük şok!

Emlak Konut'tan Galatasaray'ın Riva-Florya projesi hakkında açıklama geldi. Yapılan açıklamada "Galatasaray ile 2016'da imzaladığımız Riva-Florya protokollerinin feshi süreci başlatılmıştır" denildi.

Emlak Konut'un KAP'a gönderdiği açıklama:

Galatasaray Spor Kulübü Derneği mülkiyetinde bulunan Beykoz İlçesi Riva Mahallesinde kain taşınmazlar ile Bakırköy İlçesi Florya Mahallesinde kain taşınmaz üzerinde proje geliştirmek amacıyla Galatasaray Spor Kulübü Derneği ile Şirketimiz arasında 2016 yılında imzalanan protokollerin feshi süreci başlatılmıştır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 35 yorum
daha durun batacak bunlar keh keh keh
@okudero 11 yabancıyla oynayıp vatanseverlitenmi bahsediyon fetöcü efsaneleriniz sıçan gibi amerikaya kaçtı vatanseverlere bak puhahahahahahahah
@emir.33 Söyleyin Emlak Konut'a;Cüzzi bir parayla,içindeki inançla Avrupa'yı kasıp kavuran Galatasaray ruhu 2005-2006 yılındaki şampiyonluğuna şöyle yazdırmıştır"Parayla değil,Yürekle..."Söyleyin onlara,çok değil birkaç ay sonra Riva projesine geri döneceğiz.Anlaşılıyor ki Yüreksiz ve Korkak bir Kodoman'ın ayağındaki nasıra basmışız,bilmeden! Nasıl ki Türk insanının ufkunun yönü,hedeflerinin sesi olmuşsa Galatasaray;Bunlardan KURTULUŞUN da ebedi kudreti ve timsali olacaktır.Hepimiz gideriz,O kalacaktır tıpkı Vatan gibi!
@emir.33 Senin bir hedefin var mı?Nedir o hedef?bunları sıralıyorsun ama kuralı amaç belirler, amacın ne?
@emir.33 Galatasaray'ı ve camiasını Fetöcü ilan edip,sen ve hayattaki görüşün ve hatta takımın (artık neysen) başarılı olabilmenin için;senden bir tane Fetöcü çıkmayacaktı güzel evladım!ardından Galatasaray'ı 6-0 yendiğiniz yılın ertesi hafta yenilmemiş olmalıydınız,hatta aynı yıl 6.olmak bile size koymadıysa,Galatasaray'ın ertesi hafta rakibini yenmesini nasıl açıklayabilirsin :-)?Gerçekleri;sahada savaşmakla (hayat da böyle),maratonu sezon sonuna kadar sürdürmekle kazanabilirsin.Hayat senin neyi tanıyıp tanımadığınla değil,Bunu yüzüme karşı yapamayacağın kadar Gücünle ilgileniyor;)
Söyleyin Emlak Konut'a;Cüzzi bir parayla,içindeki inançla Avrupa'yı kasıp kavuran Galatasaray ruhu 2005-2006 yılındaki şampiyonluğuna şöyle yazdırmıştır"Parayla değil,Yürekle..."Söyleyin onlara,çok değil birkaç ay sonra Riva projesine geri döneceğiz.Anlaşılıyor ki Yüreksiz ve Korkak bir Kodoman'ın ayağındaki nasıra basmışız,bilmeden! Nasıl ki Türk insanının ufkunun yönü,hedeflerinin sesi olmuşsa Galatasaray;Bunlardan KURTULUŞUN da ebedi kudreti ve timsali olacaktır.Hepimiz gideriz,O kalacaktır tıpkı Vatan gibi!
Yolsulsukların sonu geliyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler