SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü kim oldu? Başkan Burak Elmas açıkladı!

Galatasaray'da düzenlenen kongrenin ardından Mustafa Cengiz sonrasında Galatasaray'ın 38. başkanı Burak Elmas seçilmişti. Başkan Burak Elmas, sosyal medya hesabı üzerinden önemli bir açıklamada bulundu ve yeni teknik direktörü duyurdu. Peki Galatasaray'ın teknik direktörü kim oldu? İşte Başkan Burak Elmas'ın açıklamaları...

Galatasaray'ın yeni teknik direktörü kim oldu? Başkan Burak Elmas açıkladı!

Haftalardır merakla beklenen Galatasaray başkanlık seçimleri sonucu Mustafa Cengiz'in ardından Galatasaray'ın 38. başkanı Burak Elmas olarak seçilmişti. Yeni başkan Burak Elmas, sosyal medya hesabı üzerinden teknik direktör konusu ile ilgili önemli bir açıklamada bulundu ve yeni teknik direktörü duyurdu. Peki Galatasaray'ın teknik direktörü kim oldu?

GALATASARAY'IN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ KİM OLDU?

Galatasaray başkanlık seçimleri sonrası seçilen yeni başkanı Burak Elmas, sosyal medya üzerinden yaptığı bir duyuru ile Teknik Direktör Fatih Terim ile görüştüklerini ve yarın sabah takımın başında Florya'da idmanlara başlayacağını ifade etti.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas açıklamada, "Hocamızla görüştük, yarın sabah takımının başında, evimiz Florya'da idmanlara başlayacak. Galatasaray'ın teknik direktörü Galatasaraylı Fatih Terim'dir. Mazbata, mukavele ve seremoni ile kaybedecek 1 dakikamız bile yok. Yapacak çok işimiz var ve #BirlikteÇokŞeyBaşaracağız" şeklinde ifadeler kullandı.

Elmas'ın paylaşımının ardından Galatasaray resmi sosyal medya hesabından da bir paylaşım yapıldı. Paylaşımda "Efsanemiz Fatih Terim yarın Florya'da!" denildi.

burak-elmass

Euro 2024 Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler