SPOR

Galatasaray köşeyi döndü!

Galatasaray Yönetimi'nin, Suudi Arabistan turuyla birlikte 5 milyon Euro'luk sponsorluk anlaşmasını sağlama aldığı ortaya çıktı.

Galatasaray köşeyi döndü!

Hem teknik heyetin hem de futbolcuların karşı çıkmasına rağmen, Suudi Arabistan'da El İttifak takımıyla hazırlık maçı oynayan Galatasaray'ın bu seyahatinin sebebi ortaya çıktı. Kulübe yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre, başkan Dursun Özbek kaynak yaratmak için doğu ülkelerine açılmayı hedefliyor.

Bu doğrultuda daha önce yapılan girişimlerin ardından, Suudi Arabistan ziyaretiyle de hedeflenen sponsorluk anlaşmalarından birinin sağlama alındığı öğrenildi.

BEKLENEN RAKAM 5 MİLYON EURO

Arap temsilcilerin de önümüzdeki dönemde Türkiye'ye gelmesi ve Galatasaray Yönetimi'yle detayları konuşması bekleniyor. Hedeflenen rakam ise yaklaşık 5 milyon Euro. Büyük ihtimalle bu para gelecek sezondan itibaren alınacak forma göğüs reklamıyla netleştirilecek. Özbek'in bir sonraki hedefinin ise Çin pazarı olduğu belirtiliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 27 yorum
En sonunda klübü Araplara satarlar
@hakan_karatas_1986 Sende kıçına kına yakarsın, geri zekalı, GS diye diye öleceksiniz, GS nin başarılarına ulaşamadıkça kıçınız acıyor farkındayım.
küllün yalan
DilenCincon
@hakancikmaz dilin takıldı heralde!! tiken cimbom diyecektin.. zzzuuuuuhahah
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler