SPOR

Galatasaraylı taraftarları çıldırtan paylaşım! ''Küme düşüyor olması...''

Galatasaray'ın eski futbolcusu Yalçın Ayhan'dan olay bir paylaşım geldi. Resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Galatasaraylı taraftarları adeta çileden çıkartan eski futbolcuya tepki yağıyor. Yalçın Ayhan, "Daha önce formasını giydiğim sarı kırmızılı ekibin küme düşüyor olması beni derinden yaralıyor." açıklamasında bulundu. Bu paylaşımın ardından Galatasaraylı taraftarlar büyük tepki gösterdi.

Bir dönem Galatasaray'da forma giyen eski savunma oyuncusu Yalçın Ayhan, Twitter hesabından tepki çeken bir paylaşımda bulundu. Galatasaray'ın ligde bulunduğu konum gereği küme düşme imasında bulunan Yalçın Ayhan'a sarı-kırmızılı taraftarlar büyük tepki gösterdi.

GALATASARAY'IN KÜME DÜŞÜYOR OLMASI İMASI

271482852738

Futbol oynadığı dönemde Süper Lig'in tecrübeli oyuncuları arasında yer alan Yalçın Ayhan, Galatasaray'da oynadığı dönemi göstererek bir paylaşımda bulundu. Ayhan yaptığı açıklamada, "Daha önce formasını giydiğim sarı kırmızılı ekibin küme düşüyor olması beni derinden yaralıyor" ifadelerini kullandı.

TARAFTARLAR TEPKİ GÖSTERDİ

806x378-1580404909698

Galatasaraylı taraftarlar bu paylaşımın ardından eski futbolcuya tepki gösterdi. Galatasaray'ın ligde bulunduğu durum gereği böyle bir paylaşım yapan Yalçın Ayhan başka bir açıklamada bulunmadı. Yalçın Ayhan, 2005-2006 yılında Galatasaray'da forma giymişti.

Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler