MAGAZİN

Avrupa Yakası'nın Gaffur'uydu! Peker Açıkalın'ın son hali şaşkına çevirdi

Senaryosunu Gülse Birsel'in yazdığı bir dönem ekranlara damga vuran Avrupa Yakası dizisinde canlandırdığı "Gaffur" karakteri ile dikkat çeken başarılı oyuncu Peker Açıkalın, uzun süredir ekrandan uzak bir hayat sürüyor. Zaman zaman sosyal medya hesabından paylaşım yapan Açıkalın, yıllar içinde resmen bambaşka biri oldu. Sakal bıraktığı ve kilo aldığı gözlemlenen ünlü oyuncu bir dönem sağlığıyla mücadele ediyordu.

Bir döneme damgasını vuran komedi dizisi Avrupa Yakası, yıllar geçse de hâlâ en çok konuşulan yapımlar arasında. Burhan, Makbule, Şahika, Aslı, Dilber Hala, Sacit gibi yan karakterlerin videoları yıllar sonra bile en çok izlenenler arasında.

435x287-avrupa-yakasi-1540541135807

Dizide "Çakkıdı" dansı ve arkadaş canlısı hareketleriyle dikkat çeken apartman görevlisi Gaffur da unutulmaz tiplemeler arasında oldu.

gaffur_340

Dansı ve pijamasıyla özdeşleşen Gaffur karakteri, Türk halkının sevgisini kazandı. Özellikle gençlerin Gaffur karakteriyle tanıdığı başarılı oyuncu Peker Açıkalın, uzun süredir ekranlarda yer almıyor.

fdZX7X1B_400x400

Hababam Sınıfı, Maskeli Beşler, Türkler Çıldırmış Olmalı, Ekmek Teknesi, Yahşi Cazibe, Yalan Dünya gibi sevilen yapımlarda da rol alan Peker Açıkalın, bir dönem sağlık sorunları yaşamıştı.

gaffur_6594

Her rolünün hakkını başarıyla veren 59 yaşındaki oyuncu, sosyal medya hesabından zaman zaman yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor.

Ekran görüntüsü 2022-08-16 081054

Kilo alan ve sakal bırakan Peker Açıkalın'ın son halini gören takipçileri tanımakta güçlük çekti.

Ekran görüntüsü 2022-08-16 081111

Günün fırsatları için acele edin! İndirimlisi varken daha fazla ödemeyin! (16.08.2022)

Trendyol Collection günleri

Ev ürünlerinde indirim

Kırtasiyeden modaya okula dönüş fırsatları

Pazaryeri fırsat festivali ürünleri

LEGO setleri

Nike ve Adidas sırt çantaları

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Ünlü isimlerin zaman içindeki değişimi şaşırtıyor

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler