Mynet Trend

Black Widow (Kara Dul) fragmanında gizlenmiş 23 ipucu

Marvel Sinematik Evreni’nin 4. evresinin açılışı Black Widow (Kara Dul) filmiyle start verecek. Scarlett Johansson’un başrolünü üstlendiği Black Widow’un (Kara Dul) beklenen fragmanı geçtiğimiz gün nihayet yayınlandı. İşte fragmanda yer alan ipuçları.

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (Captain America: Civil War) ve Avengers: Sonsuzluk Savaşı (Avengers: Infinity War) arasında geçen olayları konu alan bir Black Widow filmi izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. Filmden beklenen fragman geçtiğimiz gün yayınlandı.

Scarlett Johansson 2010’da gösterime giren Iron Man 2’de Natasha Romanoff olarak Marvel Sinematik Evreni’nde görücüye çıktığından beri hayranlar Black Widow’un bağımsız filmini bekliyordu. Nihayet Black Widow’un ilk fragmanı yayımlandı. Filmden çok sayıda görsel daha önce San Diego Comic-Con’da gösterilmişti. Black Widow (Kara Dul) filmini takip edenler fragmanda yer alan görüntülere az çok aşina olmuştur. ScreenRant, Black Widow fragmanındaki görüntülerde saklı 23 ayrıntıyı sıraladı.

Black Widow fragmanında gizlenmiş 23 ipucu

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler