Mynet Trend

Çıplak görüntüleri ailesine ve patronuna gönderilen hava durumu sunucusu kovuldu! “Eşcinsel olduğum için özür dilemiyorum”

2017 yılından beri Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bir televizyon kanalında haftanın beş günü hava durumunu sunan Erick Adame, üyesi olduğu bir yetişkin sitesinden çıplak görüntülerinin sızdırılması üzerine işinden kovulduğunu açıkladı. Sosyal medya hesabından olaya ilişkin açıklama yapan Adame, görüntülerinin sızdırılmasına neden olan kişilerle mahkemede hesaplaşacaklarını ve yasal işlem başlattığını söyledi.

Emmy’ye aday gösterilen meteoroloji uzmanı, Spectrum News NY1 adlı kanalda “Mornings On 1” isimli hava durumu programını sunuyordu. Müstehcen fotoğrafları isimsiz bir şekilde ailesine ve işvereni Spevtum News’e gönderilen Adame sunuculuk görevinden kovuldu. Olaya ilişkin olarak hukuki işlem başlattığını dile getiren Adame, mahkemedeki ifadesinde görüntüleri nedeniyle işine son verildiğini ve cinsel görüntülerinin rızası olmadan paylaşıldığını söyledi. Daily Beast'in haberine göre, ünlü sunucu üyesi olduğu yetişkin siteye , fotoğrafı paylaşan kullanıcının kimliğini ifşa etmek için dava açtı .

SOSYAL MEDYA HESABINDAN AÇIKLAMA YAPTI

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler