MAGAZİN

Hazım Körmükçü: Nafaka parası için enstrümanımı sattım

14 yıllık eski eşi Hilal Özdemir’in, iki çocuğunun nafakasını ödememekle suçladığı Hazım Körmükçü, sessizliğini bozdu. Körmükçü, "Çocuklarımın nafakasını ödeyebilmek için enstrümanımı sattım, daha ne yapayım? Bir arkadaşımdan şoförlük yapmak için iş istedim" dedi.

Türk Halk Müziği sanatçısı Hilal Özdemir, geçtiğimiz günlerde Kanal D ekranlarında yayınlanan '2. Sayfa' programına katılmıştı.

Ekonomik olarak zor günler geçirdiğini söyleyen Özdemir, yaşadıklarını gözyaşları içinde anlatmıştı.

Hazım Körmükçü, tv100’de ekrana gelen 'Magazin Hattı' programında, canlı yayında gözyaşı döken Hilal Özdemir’e tepki gösterdi.

Hazım Körmükçü'ten iddialara yanıt

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Şimdi elbet ortada çocuklar var, onları dünyaya getiren anne ve baba olarak onlar için bir şeyler yapılmalı. Her ailede akrabalar tarafında sorunlar olur, bizim de var mesela, babamın tarafı ile görüşmeyiz, aramazlar sormazlar çünkü. Yıllarca biz aradık sorduk ama sonunda kafamıza dank etti. Yani bu tür akrabalık ilişkileri ya da ilşkisizlikleri her aile yapısında var. Benim anlamadığım nokta iki insan evlenmiş, boşanmış, yıllarca erkeğin kadına nafaka ödemesi nedir? Kadın diyor ki "kiramı ödeyemedim". Şaka mısın sen, niye çalışmıyorsun? Adamdan aldığın nafaka ile mi geçiniyorsun?
Eslerim derken ne tür biri olduğun az çok ortaya koyuyorsun eee bu da sana mustehaktir
@ertan_ergin_1980 ne diyorsun değişik. kafan güzelmi
adam corona ve krizden dolayı son 5 ay ödeme yapamamış ve karısı hemen televizyona çıkıp ağlamış...bekarlara sesleniyorum burdan,paranız için gelen karı kızla evlenmeyin,en ufak maddi sıkıntıda ya böyle sizi rezil eder yada parası olan biriyle görüşür..
Geri Dön