MAGAZİN

Ivana Sert neden yok? Doya Doya Moda’da Ivana Sert şoku!

Türk televizyon kanallarında birçok program yapan Sırp asıllı Ivana Sert, stilistlik ve moda tasarımcılığı yapmaktadır. Türkiye’de oldukça popüler olan Ivana Sert, Doya Doya Moda’nın yeni sezonunda jüri üyeliği yapıyordu. Yeni haftanın başında programda yer almayan Ivana Sert’in yerine modacı Umut Eker jüri koltuğuna oturdu. Ivana Sert’in ise Doya Doya Moda’dan neden ayrıldığı merak konusu oldu.

Doya Doya Moda yarışması, geçtiğimiz sezonun başarılı yarışmacılarını yeniden ekranlara getirdiği Doya Doya Moda All Star’la yeni sezonuna başladı. Yeni sezon jüri üyeleri ise Ivana Sert, Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever ve Uğurken Erez yer alıyordu. Ivana Sert de jüri üyeliğinden ayrılan Kemal Doğulu’nun yerine gelmişti.

IVANA SERT DOYA DOYA MODA’DA NEDEN YOK?

Kemal Doğulu'nun ayrılığı ardından Doya Doya Moda'ya Ivana Sert dahil olmuştu. Daha önce de benzer moda programları gibi projelerde yer alan Ivana Sert, jüri üyeleri arasına katılmıştı. All Star sezonunun ilk haftasının tamamlanması ardından Sert'in programa veda ettiği ortaya çıktı. Ayrılıkla ilgili açıklama yapılmadı ancak Ivana Sert'in yerine gelen isim ise belli oldu. All Star'ın yeni jüri üyesi Umut Eker oldu. 22 Mart tarihli bölümde ilk kez yer alan Umut Eker, moda dünyasının tanıdık simalarından biri.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler