Mynet Trend

Ufuk Bayraktar'ın başrolünde yer aldığı Dayı: Bir Adamın Hikayesi filminden teaser geldi

Ufuk Bayraktar'ın hapisteyken kaleme aldığı Dayı filminin ilk tanıtımı yayınlandı.

Ufuk Bayraktar'ın başrolünde yer alacağı Dayı: Bir Adamın Hikayesi filminden teaser yayınlandı.

Ruhsatsız silah bulundurduğu gerekçesiyle 6 ay 17 gün hapis cezası alan oyuncu Ufuk Bayraktar'ın cezaevindeyken hikayesini yazdığı "Dayı" filminin tanıtımı çok kısa sürede binlerce beğeni aldı.

Dayı: Bir Adamın Hikayesi filminin çekimlerine gelecek yılın Nisan ayında başlanması planlanıyor. 2020'nin son çeyreğinde vizyona girmesi planlanan filmin detayları ise henüz açıklanmış değil. Fakat tanıtım fragmanını izleyenlerin, Ufuk Bayraktar'ın Ezel dizisinde gençliğine hayat verdiği Ramiz Karaeski ile filmde yer alan Dayı karakteri arasında bir paralellik gördüğünü belirtmek gerek.

BAYRAKTAR'IN HAPİSTEN ÇIKIŞ SAHNESİYLE BAŞLADI

Oyuncu Ufuk Bayraktar'ın cezaevinden çıkışı ile açılması planlanan çekim için abisi Uğur Bayraktar, "Ufuk filmle ilgili ana konuyu orada yazıp bize verdi, senaryolaştırma çalışmaları devam ediyor. Filmin açılışını, onun cezaevinden çıkış görüntüsüyle yapmak istiyoruz. Gerekli izin için de Bakanlıkla yazışıyoruz" demişti. Tanıtımda, filmi senaryolaştıran abi Bayraktar'ın dediği gibi, ilk sahnesi başrolde yer alan Ufuk Bayraktar'ın cezaevinden çıkış görüntüsüyle başladı.

Ufuk Bayraktar'ın başrolünde yer aldığı Dayı: Bir Adamın Hikayesi filminden teaser geldi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler