SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Yüzyılın kehaneti! Elizabeth'in ölümünü ve koronavirüs pandemisini bilen Athos Salome'nin Dünya Kupası tahmini gerçek oluyor...

Daha önce İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in ölümünü, koronavirüs pandemisini ve Rusya - Ukrayna savaşını öngören Brezilyalı kahin Athos Salome, Dünya Kupası'nda finale çıkacak olan takımlar için açıklamalarda bulunmuştu. "Yaşayan Nostradamus" lakaplı kahinin kendi ülkesi Brezilya'ya finale çıkacak olan takımlar arasında yer vermemesi ise dikkat çekip dalga konusu olmuştu. Brezilya'nın Hırvatistan'a sürpriz bir şekilde elenmesi sonrası Athos Salome'nin kehaneti tekrar gündeme geldi.

Lakabı 'Yaşayan Nostradamus' olan Brezilyalı kahin Athos Salome, finalde karşılaşacak olan takımlarla ilgili bir kehanette bulunmuştu. Turnuvanın başında bu kehaneti duyuran Salome, Brezilya'nın galip geldiği maçın ardından açıklama yaparak Brezilya'nın turnuvadan eleneceğini ifade etmişti. Bu sözleri dalga konusu olan Salome'nin iddiası 2 hafta sonra gerçek oldu ve Brezilya turnuvadan sürpriz bir şekilde elendi.


Euro 2024 Canlı Skor

KEHANETİ OLAY YARATTI

En Çok Aranan Haberler