Kehanet Haberleri

3002 yılından geldiğini söyledi! “Kanıtlarım var” diyerek felaketi duyurdu... “Önümüzdeki ay...”

Gelecekten günümüze geldiğini söyleyen bir zaman yolcusunun TikTok’taki paylaşımları kısa sürede dikkatleri çekmeyi başardı. Kendisini “Ajan Loka 77” olarak tanımlayan bir TikTok kullanıcısı zaman yolcusu olduğunu iddia ederek 3002 yılından geldiğini ve önümüzdeki ay dünyayı büyük bir felaketin beklediğini söyledi.

Trend 28-11-22 11:12

Baba Vanga'nın 2023 kehanetleri ortaya çıktı! Küçük ülkelere saldırı detayı dikkat çekti

En ünlü kahinlerin başında yer alan Baba Vanga'nın 2023 kehanetleri ortaya çıktı. Prenses Diana'nın ölümü, Sovyetler Birliği'nin dağılması, Barack Obama'nın başkanlığı, 11 Eylül saldırılarını tahmin eden Baba Vanga, dünyayı 2023'te nelerin beklediğini de tahmin etti. İşte Baba Vanga'nın korkutan 2023 kehanetleri...

Haber 27-11-22 13:59

Elizabeth'in ölümünü, koronavirüsü ve Rusya - Ukrayna savaşını bilen kahin, Dünya Kupası'ndaki finalin adını açıkladı!

FIFA Dünya Kupası'nda geri sayım tamamlandı ve 4 yıldır büyük merakla beklenen turnuva başladı. Daha önce İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in ölümünü, koronavirüs pandemisini ve Rusya - Ukrayna savaşını öngören Brezilyalı kahin Athos Salome, Dünya Kupası'nda finale çıkacak olan takımlar için açıklama yaptı. "Yaşayan Nostradamus" lakaplı kahinin kendi ülkesi Brezilya'ya finale çıkacak olan takımlar arasında yer vermemesi ise dikkat çekti. İşte detaylar...

Spor 21-11-22 11:34

Terör saldırılarını bilmişti! Baba Vanga'nın 2023 felaketleri korkuttu: Dünya'nın dengesi bozulacak

Baba Vanga'nın kehanetlerinin bazılarının gerçekleşmesi, diğer kehanetlerine de ilgiyi artırdı. Prenses Diana'nın ölümü, Sovyetler Birliği'nin dağılması, Barack Obama'nın başkanlı gibi önemli olayları bilmesi, onu en ünlü kahinlerden biri yaptı. Görme engelli kahin Baba Vanga, 2023 kehanetlerini açıkladı! İşte detaylar...

Haber 20-11-22 14:18

Daha başlamadan kötü haberleri geldi! Baba Vanga’nın 2023 yılı kehanetleri tüyler ürpetti... “Nükleer felaket

2022 yılının son aylarına geldiğinde yeni seneye dair Baba vanga kehanetleri gündem olmayı başardı. Tüm dünyada Baba Vanga olarak tanınan Vangelia Pandeva Dimitrova onlarca yıl önce vefat etmesine rağmen geleceğe yönelik yaptığı tahminleri sayesinde ünlenmeyi başardı. Yaşadığı kaza sonrasında gözlerini kaybeden Baba Vanga’nın 2023 yılına dair kehanetleri yine tüm dünyayı etkiledi.

Trend 19-11-22 14:44

2671 yılından geldiğini söyledi! Aralık ayına dikkat çekti... “Büyük şeyler olacak”

TikTok’ta zaman yolculuğuna dair yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Eno Alric, 2671 yılından geldiğini söyleyerek Aralık ayında yaşanacak 4 büyük olayı işaret etti. İnsanlığı uyarmak için gelecekten geldiğini söyleyen adamın verdiği tarihler sosyal medya kullanıcılarını tedirgin etti.

Trend 19-11-22 09:04

2671 yılından geldiğini söyleyen zaman yolcusu kehanetiyle herkesi tedirgin etti! “7 kişi gökten düşecek”

Sosyal medyada kendisini zaman yolcusu olarak tanıtan Eno Alaric, 2023 yılında insanlığı bekleyen 5 olaya ilişkin olarak ilginç tahminlerde bulundu. Alaric’in kehanetleri arasında en dikkat çekeni ise uçuşun olmadığı bir bölgede yedi kişinin gökten düşeceğini söylemesi oldu.

Trend 05-11-22 13:57

Baba Vanga'nın 2023 kehanetleri ürpertti! Karanlık çağ geri mi geliyor?

Baba Vanga'nın 2023 kehanetleri ortaya çıktı. Ünlü kahin Baba Vanga 12 yaşında görme yetisini kaybetmiş ve öngörüleriyle ünlenmiştir. Daha önce bir çok kehaneti gerçekleşen Baba Vanga'nın Çernobil nükleer faciasını, Prenses Diana'nın ölümünü, 11 Eylül saldırılarını ve Brexit'i öngördüğü iddia edilmişti. İşte Baba Vanga'nın içler ürperten 2023 kehanetleri...

Haber 05-11-22 12:19

Gelecekten geldiğini söyledi! Ülkeleri bekleyen felaketleri bir bir anlattı... “Meteor çarpacak ve yok olacak”

Zaman yolcusu olduğunu iddia eden bir kişinin sosyal medyadan yaptığı paylaşım kısa sürede gündem olmayı başardı. 2023 yılında ülkelerin kaderine dair bir kehanet serisi yayınlamaya hazırlanan zaman yolcusunun hedefinde ilk olarak Hollanda yerini aldı. Hollanda’yı 2023 yılında iki büyük felaketin beklediğini dile getiren zaman yolcusu insanlığa uyarılarda bulundu.

Trend 21-10-22 11:45

2671 yılından geldiğini söyleyen zaman yolcusu geleceği ziyaret etmek ve insanlığın yok oluşunu izlemek isteyenleri davet etti

2671 yılından geldiğini söyleyen bir zaman yolcusu Eno Alaric, TikTok’tan verdiği ilanla herkesi şaşkına çevirdi. Sekiz kişiyi kendi zamanını götürerek onlara insanlığın yok oluşunu izleteceğini iddia eden zaman yolcusunun paylaşımı kısa sürede sosyal medyada gündem olmayı başardı.

Trend 17-10-22 13:21

3036 yılından geldiğini söyleyen zaman yolcusunun kehanetleri tüyler ürpertti! “Bunlar iyi günleriniz”

TikTok’ta “ᄂIVΣ YӨЦЯ ᄂIΣ” kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kişi 3036 yılından günümüze insanlığı uyarmak için geldiğini söyledi. Gelecekteki yaşama dair tüyler ürpertici yorumlarda bulunan zaman yolcusu, bin yıldan fazla bir süre içinde dünyanın nasıl görünebileceği konusunda korkunç açıklamalar yaptı.

Trend 15-10-22 07:54

2671 yılından geldiğini söyledi! Gelecekten gelen zaman yolcusunun kehanetleri tüyler ürpetti... “Çok yakında geliyorlar”

Sosyal medyada zaman yolcusu olarak paylaşım yapan Eno Alric isimli bir adam 2671 yılında günümüze insanlığı uyarmak için geldiğini ifade ederek herkesin ilgisini çekmeyi başardı. İnsanlığın geleceğini değiştirecek çılgın olayların yakın zamanda gerçekleşeceğini söyleyen Alric bu yıl ve önümüzdeki yıl için önemli tarihler verdi.

Trend 14-10-22 08:00

Ünlülerin astroloğu Kassandra yeni kehanetleriyle korkuttu! “Yerin altı fokurduyor” dedi... O tarihe dikkat çekti

Baba Vanga ve Nostradamus dünyaca ünlü kahinler olarak tarihe geçmişti. Ünlülerin astroloğu olarak bilinen Kassandra’nın kehanetleri gündeme gelmeye başladı. Türkiye’deki orman yangınları, dünyada gerçekleşen depremlere dair öngürüleri tutan gizemli kahin son olarak Kurtlar Vadisi'nde İplikçi Nedim karakterine hayat veren İsmail İncekara'nın ölümünü bilmişti. Önümüzdeki günlerde insanlığı daha büyük felaketlerin beklediğini ifade eden Kassandra 25 Ekim’deki Güneş tutulmasına dikkat çekti.

Trend 12-10-22 13:05

'Yaşayan Nostradamus' olarak isimlendirilen kahin Athos Salome dünya liderlerine seslendi! “ABD’ye 11 Eylül’den daha kötü bir saldırı...”

Koronavirüs pandemisi ve Kraliçe’nin ölüm tarihi dahil olmak üzere geleceğe yönelik kehanetleriyle ilgi toplayan Brezilyalı kahin Athos Salome dünya liderlerine en son ifşasının gerçekleşmesini engellemeleri için yalvardı. Amerika Birleşik Devletleri’nde 11 Eylül’den daha kötü bir saldırının gerçekleşeceğini ifade eden Salome kehanetiyle tüm dünyanın dikkatini çekti.

Trend 10-10-22 17:05

2671’den geldiğini iddia eden zaman yolcusunun paylaşımı sosyal medyayı salladı! “İnsanlığı uyarmak için geldim” dedi... Kehanetleri gündem oldu

TikTok’ta gelecekten geldiğini iddia ederek kendisini bir zaman yolcusu ilan eden sosyal medya kullanıcısının paylaşımları herkesi şaşırttı. 2671 yılından günümüze insanlığı uyarmak için geldiğini ifade eden sosyal medya kullanıcısı, Kasım ayından itibaren insanlık tarihinin akışını değiştirecek beş olay hakkında uyarılarda bulundu.

Trend 07-10-22 15:26

Dünyaca ünlü kahin Baba Vanga’nın savaş tahmini gözyaşlarına boğdu! “2024’e kadar devam edecek”

Osmanlı topraklarında doğan ve geleceğe yönelik kehanetleriyle dikkatleri üzerine çeken Baba Vanga’nın Rusya-Ukrayna savaşına ilişkin kehaneti Rusları gözyaşlarına boğdu. Tüm dünyada Baba Vanga olarak tanınan Vangelia Pandeva Dimitrova’nın kehaneti bir Rus askeri ve eşinin konuşmasına yansıdı. Rus askerin eşinin savaşın Baba Vanga’nın 2024 yılında sona ereceğini söyleyerek gözyaşlarına boğulması sosyal medyanın gündemine yerleşti.

Trend 06-10-22 13:46

Gelecekten geldiğini iddia eden zaman yolcusu 2024 yılına dikkat çekti! “Gizemli ve tehlikeli bir virüs dünyayı dolaşacak”

TikTok’ta “timetravlehqr” kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kişi sosyal medyadan yaptığı açıklamasında 2096 yılından geldiğini iddia ederek önümüzdeki yıllarda insanlığı bekleyen tehditlere karşı uyardı. Koronavirüsün tüm dünyayı etkisi altına almasından sonra zaman yolcusu 2024 yılında başka bir virüse işaret ederek “Gizemli ve tehlikeli bir virüs dünyayı dolaşacak” dedi.

Trend 05-10-22 16:44

2050 yılından geldiğini söyleyen zaman yolcusunun sözleri gündem oldu! Kıyamet için tarih verdi

Sosyal medyada son dönemde zaman yolculuğuna ilişkin paylaşımlarında sayısı bir hayli arttı. 2050 yılından geldiğini iddia eden ve insanlığı uyarmak istediğini ifade eden Phil Orin isimli adamın anlattıkları sosyal medyanın gündemine oturdu. Kıyametin 2050 yılında kopacağını iddia eden Orin dünya basınında geniş yankı uyardı. Matrix film serisinin zannedildiğinden daha gerçek olduğunu ifade eden Orin’in sözleri herkesi şaşırtmayı başardı.

Trend 03-10-22 11:36

Baba Vanga'nın 2023 kehanetleri korku saldı: İnsanlar üzerinde biyolojik silah çalışmaları...

Ünlü kahin Baba Vanga'nın, 11 Eylül saldırıları ve Brexit'i öngördüğü iddia edilirken 2023 kehanetleri de dikkatleri çekti. Görme yetkisini 12 yaşında kaybeden Baba Vanga, önümüzdeki yıl gerçekleşecek felaketleri bir bir sıraladı.

Haber 30-09-22 20:34

Gelecekten geldiğini söyleyen zaman yolcusunun 2023 yılı tahmini sosyal medyada gündem oldu! O tarihe işaret etti

Sosyal medyada zaman yolculuğu etiketi altında yapılan paylaşımlar gündem olmaya devam ediyor. Özellikle İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in ölümünü tahmin eden sosyal medya paylaşımlarından sonra zaman yolculuğu yeniden popüler olmayı başardı. TikTok’ta ‘timevoyaging’ kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kişi 2022 yılının son ayları ve 2023 yılının ilk ayını kapsayacak şekilde 5 önemli tarih verdi.

Trend 27-09-22 16:45

Kraliçe’nin ölümünü ve Rusya-Ukrayna savaşını bilmişti! Nostradamus’un 2022 yılı kehanetleri yeniden gündem oldu

Fransız astrolog Nostradamus'un 1555'te yayınlanan Les Prophéties adlı kitabı, Rusya-Ukrayna savaşı ve Kraliçe II. Elizabeth'in ölümünü önceden öngördükten sonra yeniden gündeme gelmeyi başardı. 2022 yılının bitimine aylar kalsa da bu yıl için Nostradamus’un kehanetleri bir kez daha konuşulmaya başlandı. Dünyaca ünlü kahin 2022 yılında Üçüncü Dünya Savaşı vurgusu yapmıştı.

Trend 21-09-22 17:33

Nostradamus’tan sonra herkes onu bekliyordu! Kör kahin Baba Vanga’nın Kral 3. Charles kehaneti gündem oldu

Balkanların Nostradamus’u olarak bilinen kör kahin Baba Vanga’nın İngiliz Kralı 3. Charles’a yönelik kehaneti gündem olmayı başardı. Dünyaya ilişkin olayları önceden tahmin eden ve öngörülerinin %80’i doğru çıkan Baba Vanga’nın kehanetlerinin hedefinde bu kez İngiltere’nin yeni Kralı 3. Charles vardı. Baba Vanga, Kral Charles’in hükümdarlığından 2046 yılına dikkat çekti.

Trend 17-09-22 16:24

Kuşkonmazlara bakarak geleceği tahmin eden kahin Jemima Packington, Kraliçe’nin ölümünü bilmişti! Yeni kehanetleri gündem oldu

Kuşkonmazları kullanarak geleceği tahmin ettiğini iddia eden Jemima Packington isimli bir kadın “Mystic Veg” ismiyle tüm dünyada popüler olmayı başardı. Kuşkonmazları havaya atan ve düşme şekillerine göre geleceğe yönelik tahminlerde bulunan Packington son olarak İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in ölümünü bilmişti. Packington’un Kral 3. Charles ve Boris Johnson’ın gelecekleri hakkında kehanetleri merak uyandırdı.

Trend 16-09-22 13:56

Nostradamus kehanetleri iş başında... Yüzlerce yıl önce Kraliçe’nin ölüm tarihini bilmişti! İngiltere tahtına dair ilginç kehanet...

Fransız astrolog Michel de Nostradame, 1555'te Hitler'in yükselişi ve JFK'nin suikastı da dahil olmak üzere geleceği öngördüğü iddia edilen bir kitap yayınladı. Les Prophéties adlı kitabında geleceğe dair binlerce tahminde bulundu. 2022 yılı içinde bir kral ya da kraliçenin beklenmedik bir şekilde öleceğini ifade eden Michel de Nostradame, Kraliyet Ailesinin geleceğine dair ilginç bir kehanette bulundu.

Trend 13-09-22 09:53

Sosyal medyada gündem yarattı! Zaman yolcusu bir bir kehanetlerini anlattı: Peşi sıra felaketleri sıraladı

TikTok’ta zaman yolcusu olduğunu iddia eden sosyal medya kullanıcılarının kehanetleri büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Son olarak 2096 yılından geldiğini söyleyen ‘Timevoyaging’ isimli kullanıcı 2024 senesine kadar insanlığı bekleyen felaketleri bir bir sıraladı. TikTok kullanıcısı iklim krizinin önlenmemesi durumda dünyanın sayısız felaketle mücadele etmek zorunda kalacağını söyledi.

Trend 05-09-22 17:24

Antik Çağ'ın Kuş Kahini Markosun mezarı Bergama'da bulundu

Bergama Antik Kenti'ndeki Asklepion bölgesinde yüzey araştırmalarında keşfedilen ve milattan sonra 2. yüzyıla tarihlenen mezarın, Antik Çağ'da kuşların uçuş düzenini izleyerek gelecekten haber verdiğine inanılan Kahin Markos'a ait olduğu tespit edildi - Arkeolog Prof. Ulrich Mania: - "Markos bir rahipti ve kuş uçuşundan, gelecek zaman için kehanette bulunuyordu"

Yurthaber 30-08-22 11:27

Sosyal medyada gündem oldu! “Dünya’nın kurtarılması gerekiyor” dedi, 2024 yılına işaret etti

TikTok’ta kendisini zaman yolcusu olarak tanımlayan bir paylaşımı dikkatleri çekmeyi başardı. İnsanlığın iklim krizine son vermek için bir araya gelmesi gerektiğini dile getiren zaman yolcusu gelecekte Dünya’yı zor günlerin beklediğini söyledi. Zaman yolcusu Dünya’nın sadece iki yıl içinde korkunç doğal afetlerle karşı karşıya kalacağını iddia etti.

Trend 23-08-22 09:40

Herkes bunu konuşuyor! Rıdvan Dilmen'den Trabzonspor-Galatasaray derbisi için kehanet

Son dakika... Süper Lig'de heyecan hız kesmeden devam ediyor. 3. haftanın açılış karşılaşmasında Galatasaray deplasmanda Ümraniyespor ile karşı karşıya gelirken, mücadele Sarı-Kırmızılı ekibin son dakikalarda Gomis ile kaydettiği gol sonucu 1-0 tamamlanırken karşılaşmanın ardından ünlü spor yorumcusu Rıdvan Dilmen dikkat çeken yorumlarda bulundu. Önümüzdeki hafta oynanacak olan Trabzonspor-Galatasaray maçına da değinen Dilmen, zorlu derbi için bir kehanette bulundu. İşte detaylar...

Spor 20-08-22 17:43

2050 yılından insanları kıyamet hakkında uyarmak için gönderildiğini söyledi! Tarih verdi

Orrin isimli bir adam 2050 yılından Dünya'ya gönderilen bir zaman yolcusu olduğunu iddia ediyor ve aynı zamanda hit film serisi The Matrix'in düşündüğümüzden daha gerçek olduğunu dile getiriyor. İnsanları uyarmak için gelecekten günümüze geldiğini iddia eden Orrin’in kehanetleri herkesi şaşırtmayı başardı.

Trend 19-08-22 09:41

Koronavirüsü bilen kahin Baba Vanga'nın 2023 kehanetleri korkuttu! Ölümcül bir kuraklık mı geliyor?

Nostradamus ve Shipton Ana gibi isimlerin kehanetleri sıklıkla gündeme gelirken, 12 yaşında görme yeteneğini kaybeden ve küçüklüğünden bu yana 'Kör Kahin' olarak adlandırılan kahin Baba Vanga'nın kehanetleri de çokça konuşuluyor. Daha önce pek çok deprem ve savaş tarihini bilen ünlü kahin, koronavirüsü de seneler önce tahmin etmişti. Vanga'nın 2023 kehanetleri ise korkuttu.

Haber 15-08-22 20:49

Yeni nesil Baba Vanga olarak tanımlanan Hannah Carroll 2022 yılı kehanetleriyle sosyal medyada gündem oldu

Sosyal medyada yeni nesil Baba Vanga olarak kısa sürede ünlenen 19 yaşındaki Hannah Carroll, 2022 yılının başlarında kehanetlerini içeren bir paylaşım yapmıştı. 18 maddelik kehanet listesinin bir bir doğru çıkması üzerine gözler Caroll’a çevrildi. Ünlü medyumun 2022 kehanetleri arasında en dikkat çekeni ise İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in bu yıl öleceğini öngörmesiydi.

Trend 15-08-22 14:17

2906 yılından geldiğini söyleyen zaman yolcusu insanlığı uyardı! “Tarihin en kötü kasırgası geliyor

Sosyal medyada Kim Windell Necos adıyla paylaşım yapan bir zaman yolcusu kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 2090’dan günümüze ulaştığını iddia eden zaman yolcusu, insanlığı önümüzdeki günlerde tarihin en kötü kasırgası konusunda uyardı. Kim Windell Necos hava olayının birçok can kaybına neden olabileceğini söyledi.

Trend 13-08-22 10:21

Artık gizem çözülüyor! Simpsons yeni sezonunda geleceği nasıl tahmin ettiğini anlatacak

Dünyanın en uzun soluklu dizileri arasında yer alan Simpsons (Simpsonlar) 1989 yılında yayın hayatın başladı. Dünya genelindeki olayları tahmin etmesiyle fenomene dönüşen dizinin yapımcılarından Matt Selman yeni sezonda dizinin geleceği nasıl tahmin edebildiğini açıklayacaklarını duyurdu.

Trend 12-08-22 17:19

Gelecekten geldiğini söyleyen zaman yolcusunun kehanetleri tüyler ürpertti! O tarihe işaret etti

Sosyal medyada zaman yolculuğu etiketiyle paylaşılan gönderiler popüler olmaya devam ediyor. TikTok’ta gelecekten geldiğini iddia eden bir zaman yolcusu 5 Ağustos 2022 tarihine işaret ederek dünya basınında geniş yankı uyandıran bir kehanete imza attı. ‘Timevoyaging’ kullanıcı ismiyle paylaşım yapan bir zaman yolcusu, 3 günlüğüne ölen bir adamın dirileceğini ve ölümle ilgili sırları ifşa edeceğini itiraf etti.

Trend 01-08-22 13:53

Dedikleri tek tek ortaya çıkıyor! Kahin Shipton Ana'dan tüyler ürperten kehanetler...

Kahin Shipton Ana olarak bilinen Ursula Southeil, geçmiş dönemlerde ortaya attığı kehanetlerle adeta halk arasında bilge kişi olarak anılan isimlerden biriydi. Nostradamus ve Baba Vanga gibi kahinlerin isimleri sık sık gündemde yer alırken, onun ismi hep arka sayfalarda kaldı. Fakat Kahin Shipton Ana olarak bilinen kişinin de kehanetleri tek tek ortaya çıktı. Tahminleri tek tek gerçekleşen Shipton Ana'nın diğer kehanetleriyse herkesi şaşırttı.

Haber 25-07-22 14:01

Sosyal medyada gündem yarattı! Zaman yolcusu olduğunu iddia eden kişi o tarihe işaret etti: Büyük bir felaket geliyor

TikTok’ta ‘timetravel’ başlığı altında pek çok kullanıcı geleceğe yönelik kehanetlerini sıralıyor. 2023’ten geldiğini iddia eden bir zaman yolcusunun paylaşımı ise herkesi tedirgin etti. Sosyal medyada kısa sürede gündem yaratan zaman yolcusu 2023 yılından geldiğini söyleyerek 13 Ocak 2023 tarihine işaret etti. İnsanlığı büyük bir felaketin beklediğini söyleyen zaman yolcusu tartışma yarattı.

Trend 22-07-22 13:38

Kahin Baba Vanga'dan tüm dünyayı titretecek sözler! 2022 yılı için 6 kehanetten 2'si gerçek oldu

Kahin Baba Vanga olarak bilinen Bulgar kahin, yıllar öncesinden yaptığı tahminleriyle tüm dünyayı titretmeye devam ediyor. Şaşkına çeviren tahminlerde bulunan ve 2022 yılı için 6 kehanet belirten Baba Vanga'nın 2 kehaneti daha şimdiden gerçek oldu.

Haber 16-07-22 13:20

Nostradamus’un 2022 kehanetleri bir bir çıktı! Geriye bir tek o kaldı: Aniden ölecek!

Nostradamus’un kehanetlerini yazdığı kitap 2007'de Roma’da bulunan bir müzeden çalınmıştı. Veba salgını sırasında hazırladığı özel tedavi yöntemleri ve ilaçlarla bilinen 1566 Salon-de-Provence'te hayata gözlerini yuman Fransız hekim, eczacı ve kâhin'in 2022 yılı kehanetleri bir bir ortaya çıktı. Geriye yalnızca bir tanesi kaldı. Buna göre; bir ülkenin kaderi değişecek...

Haber 13-07-22 13:01

Son dakika: Süper Lig'de tüm gözler son haftaya çevrildi! Ünlü astrolog Meral Çolak 'Şampiyon Fenerbahçe' kehanetini aylar önce duyurmuştu...

Son dakika haberleri: Spor Toto Süper Lig'de 2022/23 sezonu fikstür çekimi gerçekleştirildi ve derbi haftaları belli oldu. Sezonun ilk derbisi, 4. haftada Trabzonspor ile Galatasaray arasında Medical Park Stadyumu'nda oynanacak. 38 hafta sürecek serüven öncesinde ünlü astrolog Meral Çolak'ın Galatasaray ve Fenerbahçe için aylar önce yaptığı kehanet yeniden gündeme geldi. Çolak'ın tahmini, sarı - lacivertli taraftarları heyecanlandırdı.

Spor 04-07-22 21:02

Ünlü kahin Nostradamus’un 2022 kehanetleri bir bir çıkıyor! Geriye sadece o madde kaldı

Londra'daki büyük yangın, Adolf Hitler'in gelişi ve John F Kennedy suikastını bilmesiyle nam salan ünlü kahin Nostradamus'un 2022 kehanetleri uzun süre gündemde kalmayı başarmıştı. Les Propheties adlı kitabında geleceğe dair Fransız astrolog Michel de Nostradame ya da halk arasında bilinen adıyla Nostradamus, 2022 yılı için savaş, iklim krizi ve buğday fiyatlarındaki artış konularını kapsıyordu.

Trend 02-07-22 11:46

Tek tek sıraladı! Bakın insanlığı hangi felaketler bekliyor...

Neredeyse her dediği çıkan Baba Vanga günümüzde bilinen en ünlü kahinlerden biri. Bulgaristan'lı mistik Baba Vanga insanlığı bekleyen büyük tehlikeleri bir bir sıraladı. Bu tehlikelerin arasında ikinci bir virüs haberi de yer alıyor. İşte detaylar...

Haber 01-07-22 22:17

Milyonları korkutan haber! İşte 2022'de gerçekleşmesi beklenen 5 kehanet

Bulgar Kahin Baba Vanga'nın 2022 hakkındaki kehanetleri tüyler ürpertiyor. Koronavirüs salgınının ardından Baba Vanga'nın 2022 yılında meydana gelmesini beklediği yeni bir virüs kehaneti duyanları korkuttu. Virüsün başlayacağı yerin adresi verildi.

Haber 11-06-22 20:37

Kehaneti tüyler ürpertti! Ayın yarı büyüklüğündeki bir asteroit gelecek yıl Dünya’nın yanından geçecek

TikTok’ta yaptığı zaman yolculuğu paylaşımıyla dikkatleri üzerine çeken bir kullanıcı gelecek yıla yönelik olarak ilginç bir kehaneti ortaya çıkarttı. 2269 yılından bir zaman yolcusu olduğunu iddia eden bir TikTok kullanıcısı, 10 saniyelik bir klip yayınladı ve insanları 800 km'den fazla yarıçapa sahip olabilecek bir asteroidin gelecek yıl Dünya'nın yanından geçeceği konusunda insanlığı uyardı.

Trend 16-05-22 11:38

Nostradamus'un çalınan kitabındaki kehanetleri tüyler ürpertti! 3. Dünya Savaşı için tarih verildi...

"Profetie di Michele Nostradamo" isimli el yazması kehanetler yıllar sonra gün yüzüne çıktı. Nostradamus'un tüyler ürperten kehanetleri, çalındıktan sonra müzayedede satılacakken bulundu. Kehanetleriyle ölümünden sonra halen anılan isimlerden biri olan Nostradamus'un 3. Dünya Savaşı ile ilgili kehaneti korkuttu.

Haber 09-05-22 20:37

Türklerle ilgili kehaneti korkutmuştu! Shipton Ana'nın kehanetleri tüyler ürpertiyor

Kehanetleriyle tüm dünyaya korku salan Nostradamus ve Baba Vanga gibi büyük kahin isimlerin yanında Shipton Ana da bulunuyor. Türklerle ilgili söyledikleriyle şaşkına çeviren Shipton Ana'nın birçok kehaneti gerçekleşti.

Haber 24-04-22 09:38

Söyledikleri tek tek çıkmıştı! Balkanların Nostradamus'u Baba Vanga'nın 2022 kehaneti! Açlık, sefalet, kuraklık...

Balkanların Nostradamus'u olarak tanınan kahin Baba Vanga, kehanetleriyle yıllardır adından söz ettiriyor. Rusya'nın dünyayı yöneteceğini ve Rusya Devlet Başkanı Putin’in ise “Dünya’nın Lordu” olacağını iddia eden Baba Vanga, Rusya - Ukrayna savaşı sonrası yeniden gündeme gelmişti. Ünlü kahinin geleceğe dair kehanetleri ise tüyler ürperten cinsten. İşte; açlık, kuraklık, doğal felaketlerle dolu bir gelecek öngören Baba Vanga'nın 2022 kehanetleri...

Haber 18-04-22 09:11

Tüm kehanetleri gerçekleşmişti! Shipton Ana'nın Türkler hakkındaki kehanetleri tüyler ürpertiyor

Nostradamus ve Baba Vanga gibi isimlerin kehanetleri sıklıkla gündeme gelirken, bu isimler haricinde ismi az duyulan bir kahin de bildikleriyle herkesi şaşırtıyor. Doğduğunda görüntüsüyle herkesi korkutan, çevresinde açıklaması mümkün olmayan olayların vuku bulduğu İngiliz Shipton Ana'nın kehanetlerinin neredeyse tümü gerçekleşti. Ünlü kahinin Türkler hakkında söylediği kehanetler ise adeta tüyler ürpertiyor.

Haber 13-04-22 11:25

Kahin Nostradamus'un 2022 kehaneti tüyler ürpertti! 'İnsanlar birbirini yiyecek'

Kör Kahin Baba Vanga'nın ardından bu sefer de Nostradamus'un öngörüleri gündem oldu. Ünlü kahin Nostradamus koronavirüs ve 11 Eylül saldırılarını öngörmesiyle "Her dediği çıkan kahin" olarak adlandırıldı. 2022'de açlığın patlak vereceğini belirten Nostradamus, söyledikleriyle korku saldı.

Haber 05-04-22 19:50

Dünyanın en ünlü kahini Nostradamus’un kehaneti tüyler ürpertti! Üçüncü Dünya Savaşı için tarih verdi: Paris’in büyük kısmı yok edilecek

Dünyaca ünlü kahin Nostradamus, 1555 yılında yazdığı Les Prophéties kitabında geleceğe dair kehanetlerini sıraladı. Asıl adıyla Michel de Nostredame, 450 yıl öncesinde uyarıda bulunarak Üçüncü Dünya Savaşı’nın tarihine dikkat çekti. Hitler’in yükselişinden John F. Kennedy'nin suikastı, 11 Eylül saldırılarına kadar pek çok olayı tahmin eden Nostradamus, ‘Büyük Savaş’ olarak tanımladığı ülkeler arası çatışma içinde çarpıcı detaylar ortaya koydu.

Trend 29-03-22 09:42