Game Of Thrones’un final sezonundan silinen sahneler yayınlandı

Final sezonuyla hayal kırıklığı yaratan Game Of Thrones sekizinci sezonundan silinen sahneler yayınlandı. 8 dakika kadar olan sahnelerde Tyrion ve Sansa’yı Stark ailesinin mahzen mezarlığında görüyoruz.

Game Of Thrones’un final sezonundan silinen sahneler yayınlandı

Game of Thrones'un bazı sahneleri silinmeseydi neler olurdu? Game Of Thrones hayranlarının akıllarındaki sorulardan sadece bir tanesi bu. Geçtiğimiz mayıs ayında sekizinci sezonuyla final yapan Game Of Thrones, hayranlarını mutlu edememişti. Tartışmaların odağında yer alan diziden silinen sahneler yayınlandı. The Long Night bölümünde yer alan silinmiş sahnede Tyrion ve Sansa'yı Stark ailesinin mahzen mezarlığında görüyoruz.

BEĞENİLEN TEK BÖLÜM THE LONG NIGHT

8'inci sezonun en iyi bölümlerinden biri, Ak Gezen ordusuyla Winterfell'de yapılan savaşı gösteren The Long Night bölümü olmuştu. Bu bölümde en etkisiz karakterler olarak Tyrion ve Sansa'yı göstermemiz mümkün. Savaşa katılacak kadar fiziki güce ya da savaş becerilerine sahip olmayan ikili, Winterfell'in mahzen mezarlığında kadınlar ve çocuklarla birlikte bekliyordu.

Silinen sahnede, mahzenleri Ak Gezenler basıyordu. Böylece mezarlıklarla dolu mahzeni koruyan büyünün bozulduğunu ve ölülerin birer birer ayaklandığını görüyorduk. Ardından silinen sahneye bakarsak, Missandei, Gilly ve bebek Sam'in iki Ak Gezen'den saklanmaya çalıştığını görüyoruz. Bu sırada Tyrion ve Sansa Ak Gezenler'in arkasından yaklaşarak Arya'nın ejderha camı ile onları etkisiz hale getiriyorlar. Eğer bu sahne kesilmeseydi, karakterlere bakış açısında farklılıklar görülebilirdi.

Game of Thrones dizisinin bitmesine karşın, George R.R. Martin, kitapları yazmaya devam ediyor. Dizinin hayranları dört gözle çıkacak yeni kitapları bekliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
çok saçma bir film
Final geçen 8 sezonu çöpe attı
Film güzeldi bee ! Yalan yok. En çoookta karakterler ve oyuncular güzeldi ! Bu yüzden bu kadar beğendik. Kimse inkar edemez! Ama sonunu yapamadılar. O yüzden dizi efsane olacakken biraz itibar kaybetti.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler