Game of Thrones yıldızı Emilia Clarke ilk kadın James Bond olmak istiyor

Adını Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisiyle duyuran Emilia Clarke, verdiği bir röportajda, ilk kadın James Bond olmak istediğini söyledi.

Televizyon tarihinde kırılmadık rekor bırakmayan Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisinin yıldızı Emilia Clarke, verdiği bir röportajda James Bond karakterini canlandıracak ilk kadın olmayı istediğini söyledi.

Empire dergisine röportaj veren Clarke, Game of Thrones (GOT) dizisinde Daenerys Targaryen karakterini canlandırmıştı.

Röportaj sırasında oyuncuya Bond serisinden çekilecek olan Daniel Craig'in ardından başrolde oynamayı düşünüp düşünmeyeceği soruldu. Emilia Clarke, Ajan 007 karakterini canlandırmayı çok istediğini söyledi.

'Asla unutulmazsınız'

Soru karşısında heyecanını ve hevesini saklamayan Clarke, "Evet. Evet tabii ki isterim!" diye soruyu yanıtladı. Clarke ayrıca, Ajan 007 karakterinin asla eskimeyecek olduğunu belirterek "En demode ajan olsanız da asla unutulmazsınız" dedi.

Hayranlarının karşısına beşinci ve son kez James Bond olarak çıkmaya hazırlanan İngiliz aktör Daniel Craig, kendisinden sonra bir kadın oyuncunun ünlü ajan karakterine hayat vermesi gerektiğini söylemişti.

Bond serisinin 25. filmi 'No Time to die' (Ölmeye zaman yok) ismiyle vizyona girecek.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler