Gelinim Mutfakta'da kim elendi? Hafta birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 11 Ocak Cuma sonuçları

Gelinim Mutfakta 11 Ocak Cuma günü hafta finaliyle ekrana geldi. Gelinim Mutfakta'da hafta finali olan 215. bölümünde en az puanı toplayan gelin ve kaynana yarışmaya veda etti. Beş altın bileziği hafta toplamında en yüksek puanları alan Rümeysa Aydın ve Ezgi Yıldırım çiftinden biri kazandı. Gelinim Mutfakta'nın 43. hafta finalinde yarışmaya veda eden gelin-kaynana belli oldu! İşte Gelinim Mutfakta'da haftanın birincisi ve elenen isim.

Gelinim Mutfakta'da kim elendi? Hafta birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta 11 Ocak Cuma sonuçları

Kanal D'de sunuculuğunu Fatih Ürek'in yaptığı sevilen yemek programı 'Gelinim Mutfakta'da 45. haftanın kazananı belli oldu. Gelinim Mutfakta'nın hafta finali olan 215. bölümünde en çok puanı toplayan gelin beş altın bileziğin sahibi oldu!

Gelinim Mutfakta'nın 43. hafta finalinde birinci olan çiftler belli oldu.Beş altın bileziği hafta toplamında en yüksek puanları alan Rümeysa Aydın ve Ezgi Yıldırım çiftinden biri kazandı.

Gelinim Mutfakta'nın 43. hafta finalinde bir gelin kendi kararı ile yarışmaya veda etti! Peki yarışmaya veda eden gelin kim?

Gelinim Mutfakta haftanın finalini tatlı ile yaptı. Nilgün-Yağnur İşçiler, Nezahat-Rümeysa Aydın, Ziyafet-Elif Yeni ve Reyhan - Ezgi Yıldırım çiftleri “bisküvili muhallebili balkabağı tarifi ” ile yarıştılar.

Gün değerlendirmesi sonunda; 15 puanla gün birincisi olan Rümeysa, çeyrek altını almaya kazandı. Tüm haftanın totalinde 75 puan toplayan Rümeysa hem haftanın birincisi hem de 5 altın bileziğin sahibi oldu. Sıra elenecek isme geldiğinde ise sürpriz bir gelişme oldu. Hastaları olduğunu ve eğitiminin yarı kaldığını ifade eden Rümeysa, Fatih Ürek’ten izin istedi. Böylece Rümeysa ve kayınvalidesi Nezahat Hanım, kendi isteğiyle yarışmadan elendi. Fatih Ürek, diğer yarışmacıların “60,57, 56” aldığını ifade etti ancak kimin sonuncu olduğunu söylemedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler