SPOR

Gökhan Gönül ve Caner Erkin transferine Fenerbahçeli taraftarlardan veto

Transfer gündemini en çok meşgul eden iki isim olan Gökhan Gönül ve Caner Erkin’e Fenerbahçe taraftarından tepki geldi. Bazı sarı lacivertli taraftarlar Kadıköy’de stat önünde toplanıp meşale yakarak Gökhan & Caner ikilisi aleyhine pankart açtı. Sözleşmeleri sona eren iki futbolcu hakkında "Tahammülümüz yok diz çökene 7’den 77’ye" pankartı açan taraftarlar, niyetlerini açıkça belli etti.

Gökhan Gönül ve Caner Erkin transferine Fenerbahçeli taraftarlardan veto

Fenerbahçe yönetimi Caner Erkin & Gökhan Gönül ikilisini kadroya tekrar katabilmek için büyük uğraşlar sarfederken, taraftarlardan bu transfere ilk somut tepki geldi. Sağ ve sol bek transferi için favori konumda bulunan Gökhan & Caner ikilisi hakkında Şükrü Saraçoğlu Sttadyumu önünde pankart açan az sayıdaki Fenerbahçe taraftarı, “Tahammülümüz yok diz çökene 7’den 77’ye” yazısıyla göndermede bulundu.

tahn

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 31 yorum
Gökhan ile Caner geldiğinde 40 yıllık fenerbahçeliliğimi askıya alırım
MERAK ETMEYİN KOYUN BUNLARI Bİ ŞEKİLDE KANDIRIR YARIN BAKARSINIZ 3 GÜN 3 GECE BUNLARA TÖREN DÜZENLERLER BİZ BU TAKIMIN NE KADAR ÇOK "OLMAZ" DEDİKLERİNE YAPTIKLARINA ŞAHİT OLDUK ÖRNEK Mİ: "ERSUN YANAL NE BU GÜN NEDE YARIN GÜNDEMİMİZDE YOK, BU KONU KAPANMIŞTIR"
Ersun Yanal olayında taraftar istedi oldu, şimdi yine taraftar gelmelerini istemeyecek.. Yani taraftarın dediği olacak gelmeyecekler,, özellikle Gökhan Gönül hiç yaklaşmasın ..
duygusallıga gerek yok ikiside fenerde iyi iş yapar...önemli olan fenerbahçenin menfeati...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler