SPOR

Gökmen Özdenak'tan güldüren Sneijder gafı!

Galatasaray'ın efsanevi futbolcularından olan futbol yorumcusu Gökmen Özdenak, A Spor'da katıldığı bir programda unutulmayacak bir gafa imza attı. Özdenak, Sneijder'i yorumlarken "Sneijder 17 asist yapmış da hepsi gol mü olmuş" dedi.

Galatasaray’ın efsanevi futbolcusu Gökmen Özdenak, A Spor’da katıldığı bir programda Wesley Sneijder hakkında yaptığı yorumla sosyal medyanın gündemine oturdu.

70 yaşındaki futbol adamı Wesley Sneijder’in abartıldığı kadar iyi veya “dünya yıldızı” bir oyuncu olmadığını ifade ederken “Nedir, 12 tane, 14 tane asist yapmış, 4 tane gol atmış. Bu mudur?” diye konuştu.

Yayının moderatörü Ertuğrul Akgündüz, Özdenak’ı Sneijder’in 17 asiste imza attığı yönünde uyarırken Gökmen Özdenak unutulmayacak bir söze imza attı: “Ne olur ki? Hepsi gol mü olmuş?”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
cinconlu zekası normaldir.. futboldan anlayanı bu kadar...
@serhan_demir_1975 demekki cincon çok koymuş sana ki acısını hala çıkaramamışsın ezik şikeci
nereden bulurlar bunları eski topçu diye millete şaragan okutuyorlar yazık
@serhan_demir_1975 cinconlu mu o fenevli oldu o çoktan hıncal gibi
@ihsanyucar yorma kendini bilader ona kadıköy de yeter nefesine yazık
@ihsanyucar sana fener koymuş ezik şikeci ve ezik fetoşcu..
Bu adami spor programi icin televizyona cikarmak yapilabilecek en ahmakca istir.Yorumculuk kim bu kim??? Oda kendini birsey saniyor..Amerikada yasiyor ya..Zannediyorlar ki Amerikada yasamak sahsiyetlere arti deger katiyor..,bilmezlerki mal heryerde maldir
@cinar_bey_ny Memlekette bir ton mal var gidip bunu da ithal almışız.
@cinar_bey_ny YA BU GÖKMEN MİLLİ FELAKET BU ADAMI YORUMCU DİYE ASPORA ÇIKARMAK İZLEYİCİLERE SAYGISIZLIKTIR HAKARETTİR..!!!
burda nerde gaf var ki.Geçtiğimiz sezonun karnesi ortada.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler