MAGAZİN

Gülse Birsel'den koronavirüs kısıtlamaları sonrasında Avrupa Yakası paylaşımı!

Ünlü senarist ve oyuncu Gülse Birsel, koronavirüs salgını nedeniyle getirilen sokağa çıkma sınırlamasıyla ilgili Instagram'dan ilginç bir paylaşım yaptı. Avrupa Yakası'nda Burhan Altıntop'un olduğu bir sahneyi paylaşan Birsel, takipçilerini güldürdü.

Avrupa Yakası, Jet Sosyete ve Yalan Dünya dizilerinin senaristi ve başrol oyuncusu Gülse Birsel'in Instagram'dan yaptığı esprili paylaşım olay oldu.

AVRUPA YAKASI'NDAKİ O SAHNEYİ PAYLAŞTI

Gülse Birsel, koronavirüs salgını nedeniyle hafta sonları 10.00 ile 20.00 saatleri arası dışında sokağa çıkma sınırlaması uygulanacağının duyurulmasının ardından Instagram hesabından Avrupa Yakası'ndaki bir sahneyi paylaştı.

Avrupa Yakası'nda Burhan Altıntop'un olduğu bir sahneyi Instagram'dan paylaşan Birsel, "Son Covid 19 yasaklarına göre hangi akşam saat kaçta kim tam olarak nerede olacak, paket servis hafta ortası kaça kadar, hafta sonu restorandan tatlı helva getirtme vaktimiz olacak mı yoksa o da 20.00’den sonra şey mi..." notunu yazdı. Birsel'in paylaştığı video kısa sürede 500 binden fazla izlendi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
aklınca dalga geçmiş yasaklarla ama bilmiyorki bunlar gibiler yüzünden bunları yaşıyoruz.her gece partilerde fingirdiyorlar,
Yaaa Gülse dizileri muhteşem tekrar ları gelse şu dönem de ne iyi olur, zira gülmeye çok ihtiyacımız var ????
benim için sanatçılar ikiye ayrılır sanat yapanlar salata yapanlar bu kadın iki numaranın sonunda küme düşmekten son anda kurtulanlardan
Geri Dön