MAGAZİN

Hababam Sınıfı’nın Ayşe’si son haliyle ağızları açık bıraktı! Görenler çok şaşırdı

Yeşilçam’ın unutulmaz isimlerinden olan Zümrüt Cansel, Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor oyuncuları arasında yer alıyordu. Güzelliği ile büyüleyen Zümrüt Cansel adeta yıllara meydan okuyor.

Hababam Sınıfı’nın Ayşe’si son haliyle ağızları açık bıraktı! Görenler çok şaşırdı

Hababam Sınıfı filminin oyuncularının son halleri merak ediliyor. Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor’da güzelliği ile büyüleyen Ayşe’ye Zümrüt Cansel hayat veriyordu. Londra’da dünyaya gelen ve sinemaya Hababam Sınıfı ile merhaba diyen ünlü ismin son halini görenlerin ağızları açık kaldı.

hababam

59 yaşında olan Zümrüt Cansel Kıbrıslı. 1963 yılında Londra'da dünyaya geldi. Sinemaya oyuncuları arasında Münir Özkul, Adile Naşit, Kemal Sunal gibi ünlü isimlerin yer aldığı Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor filmi ile merhaba dedi.

feri2

Takipçileri ünlü ismin fotoğraflarına “Filmlerini izleye izleye size aşık oldum”, “Güzellik ailenin genetiği”, “Yıllara meydan okuyorsun” yorumlarında bulundular. Zümrüt Cansel'in annesini, kendisini ve kızını kolaj yaparak paylaştığı fotoğrafa ise “Üçünüz de çok güzelsiniz”, “Üç nesil hepsi birbirinden güzel” yorumları yapıldı.

zümrüt-cansel

Ünlü ismin rol aldığı yapımlar arasında Bir Sevgi İstiyorum, Gizli Duygular, Kızgın Güneş ve Yalnızım da yer aldı.

hababam1

Zümrüt Cansel, kendisi gibi oyuncu olan Feri Cansel'in kızıdır. Eser Özaltıdere ile evlenen ünlü oyuncunun üç çocuğu bulunuyor.

zs

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler