Akrep Haberleri

İmkan yok bir arada olamazlar! Bu burçlar birbirleriyle asla anlaşamıyor

Astroloji günlük hayatımızın her alanında yer alıyor. Hayatımıza büyük oranda etkileri olan burcumuz karşı tarafı daha yakından tanımamıza da yardımcı olabiliyor. Astrolojiye göre anlaşması en zor ve zıt burçlar belli oldu. İşte iki cihan bir araya gelse de anlaşamayan burçlar...

Kadin 09-10-23 10:10

Bu burçlar sevdiğini gözünden bile kıskanıyor! En kıskanç 3 burç

Burçların kişinin karakterine olan etkileri doğrultusunda insan hayatını şekillendirmede etkisi oldukça büyük. Bir ilişkiye başlamadan önce ilk sorulan sorulardan biri de karşı tarafın hangi burcu taşıdığı oluyor. Burçlar, kişinin karakter özellikleri hakkında tüyolar vererek onları daha yakından tanımamıza yardımcı oluyor. Kıskançlığıyla nam salan bu 3 burç sevdiğini uçan kuştan bile kıskanabiliyor.

Kadin 21-09-23 10:18

Arkadaşınızın burcu sizin hayatınızı etkiliyor! Duyunca çok şaşıracaksınız

Arkadaşlık ilişkilerinde astrolojiden yararlanmanın büyük faydası oluyor. Birçok kişi karakteristik özelliklerini taşıdığı burçtan alabiliyorlar. Öte yandan arkadaşınızın taşıdığı burç sizin hayatınızı da etkileyebiliyor. İşte duyunca şaşıracağınız arkadaşınızın burcunun hayatınıza etkileri...

Kadin 31-08-23 12:37

Tüyler ürperten görüntüler! Akrepleri ağzına alıp kendini sokturdu, sözleri şaşkına çevirdi: 'Amerika nasıl kolanın sırrını vermiyorsa...'

Antalya’nın Serik ilçesinde yaşayan Cemil Özcan’ın yaptıkları tüyler ürpertti. Özcan, iki akrebi ağzına alıp kendini sokturttuğu anları kamera kaydına aldırdı. Ormanda kesim işiyle uğraşan Özcan, dağlarda bulduğu akreplere kendini sokturup, daha sonra da kendini tedavi ettiğini iddia etti. Kendini nasıl tedavi ettiğinin sır olduğunu ileri süren Özcan, "Amerika nasıl kolanın sırrını vermiyorsa ben de bunun sırrını vermiyorum. İsterseniz profesörleri getirin. Onlar açıklasın bunun sırrını" dedi.

Haber 24-08-23 11:55

Bu burçlar birbirleri için yaratılmışlar! Aşkta en uyumlu burç çiftleri

Duygusal ilişkilerde astrolojiden yararlanmanın büyük faydası oluyor. İnsanlar karakteristik özelliklerini taşıdığı burçtan alabiliyorlar. Bu noktada hali hazırda bir ilişki içerisinde iseniz veya yeni bir aşka yelken açmak istiyorsanız aşkta ne uyumlu ve kolaylıkla anlaşabilen burç çiftlerine göz atabilirsiniz.

Kadin 10-08-23 10:25

Ölü sandığı akrebi eline almak isteyince hayatının şokunu yaşadı! Tam 9 saat sonra...

Batman’ın Sason ilçesinde korkutan bir olay yaşandı. Evinin önünde gördüğü akrebi ölü sanıp, atmak için eline almak isteyen Teyfik Kahraman, akrebin ısırmasıyla hastanelik oldu. Tedavi altına alınan adam, 9 saat sonra kendine geldi. İşte detaylar...

Haber 23-07-23 16:50

Burçların En'lerini duyunca çok şaşıracaksınız! En güvenilir, en çapkın, en seksi ve en şanslı burçlar

Astroloji ve burçlar çoğu kişi tarafından yakından takip ediliyor. Burçlar ile ilişkilerdeki uyum, arkadaşlıklardaki anlaşma yüzdesi gibi bir çok konu hesaplanabiliyor. Bir de burçların en şanslısı, en güveniliri, en çapkını şeklinde paylaşılan bir liste bulunuyor. Burcunuzun en açığa çıkan özelliklerini duyunca çok şaşıracaksınız.

Kadin 22-07-23 10:19

Aman dikkat! Yaz aylarında ortaya çıkıyor, gördüğünüz an kaçın: Felç olabilirsiniz

Sıcak hava dalgası Türkiye'yi etkisi altına almayı sürdürüyor. Mevsim normalleri üzerine çıkan hava sıcaklıkları nedeniyle doğada, bağda, bahçede yılan ve akreplerin ortaya çıktığını söyleyen İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Sefer Aslan, "Yaşlılar için öldürücü etkiye sahip olabilir" diyerek uyarıda bulundu.

Haber 21-07-23 10:47

Çorum'da akrep sokan kadın hastaneye kaldırıldı

Çorum'da akrep sokması nedeniyle zehirlenen kadın, hastanede tedavi altına alındı.

Yurthaber 18-07-23 09:27

İlginç görüntüler Adana'da kaydedildi! Bunları evcil hayvan gibi yaptık

Adana'da Osman Yüksel isimli bir vatandaşın akrebe ip bağlayıp gezdirdiği ve sarı kız örümceği ile sohbet ettiği anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Her taşın altından akrep çıktığını kaydeden Yüksel, "Bunları evcil hayvan gibi yaptık" dedi.

Haber 06-07-23 17:26

Aşkı en tehlikeli olan burçlar! Evet demeden bir kez daha düşünün

İster aşk olsun isterse arkadaşlık ilişkilerde daima güvenebilecek insanlar ararız ancak çoğu zaman bir çok ilişki çeşitli sorunlarla karşılaşır. Astroloji meraklıları en tehlikeli burçları araştırıyorlar. İşte aşkta ve genel olarak en tehlikeli burçlar...

Kadin 30-06-23 11:08

Burçların en kötü özellikleri! Bu davranışları yüzünden terk ediliyorlar

Burçlarımızın özellikleri karakterimiz üzerinde oldukça belirleyici olabiliyor. Bazıları astrolojiye inanmasa da burçların karakter özellikleri üzerine yapılan analizlere şaşırabiliyor. Burçların iyi özellikleri olduğu kadar kötü özellikleri de bulunuyor. İşte burçların en kötü özellikleri...

Kadin 10-05-23 10:33

Hindistan'da bir garip olay: Yolcu uçağında akrep paniği!

Hindistan'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Ülkenin bayrak taşıyıcı hava yolu şirketlerinden Air India'ya ait tarifeli bir uçuşta kadın yolcuyu akrep soktu. Öte yandan söz konusu hava yolu şirketine ait uçuşlarda daha önce de hamam böceği ve tahta kurusu şikayetleri görülmüştü.

Haber 07-05-23 00:32

Sakın güvenmeyin! Yalan söylemede profesyonel olan 4 burç

Yalan alışkanlığı toplum içerisinde oldukça büyük problemlere neden oluyor. Ufak yalanların zararlı olduğu düşünülmese de bu yalanların birikmesi karakter özelliği haline geliyor. Zamanla insanların güvenini sarsarak ilişkilerin bozulmasına yol açıyor. Toplumda en fazla yalan söyleyen kişilere bakıldığında aynı burçlardan kişiler olduğu görülüyor.

Kadin 23-02-23 13:18

Zehrinin litresi 10 milyon dolar! 'Kara akrep' yasak olmasına rağmen internette satılıyor

Dünyanın en zehirli hayvanları arasında gösterilen kara akrep (Androctonus crassicauda), Türkiye'de yasak olmasına rağmen, internet sitelerinde satışa çıkarılıyor. Zehrinin litre fiyatı 10 milyon dolar olan kara akrep, çifti 7 bin liraya ulaşan fiyatlarla internette ilana koyuluyor. Satışın tespiti halinde ise hayvan başına 26 bin 390 lira ceza uygulanıyor. İşte detaylar...

Haber 23-01-23 13:50

Dünyanın en tehlikeli işleri arasında: Akrep çiftliği kurdu, zehirden para kazanıyor! Litresi 10 milyon dolar

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde bir akrep çiftliğinde üretilen zehirler, yurt dışına dudak uçuklatan fiyatlara ihraç ediliyor. Gramı 10 bin dolara (190 bin lira), litresi ise 10 milyon dolara alıcı bulan akrep zehiri; beyin tümörü, kanser ve Multipl Skleroz (MS) gibi birçok hastalığın tedavisinde kullanılıyor. Binlerce akrebin bulunduğu çiftliğin sahibi Ali Yılmaz, "20 günde bir sağım oluyor. Her akrepten 1 susam tanesi kadar zehir çıkıyor, bazen hiç çıkmıyor." dedi. İşte haberin detayları...

Haber 30-11-22 20:50

Yalı Çapkını'nın Suna'sı Beril Pozam'ın eski hali sosyal medyayı ikiye böldü!

Daha önce Afili Aşk ve Baba gibi yapımlarda rol alan Beril Pozam, şimdilerde Yalı Çapkını dizisinde kamera karşısına geçiyor. Beril Pozam'ın yıllar önceki görüntüsü sosyal medyayı ikiye böldü.

Magazin 19-11-22 13:56

Astrologlara göre asla sevgili olmamanız gereken burçlar! En uyumsuz burçlar

Aşık olmak tüm hayatımızı güzelleştirebiliyor. Her şey bir anda çok daha olumlu gelmeye başlayabiliyor. Aşık olacağımız kişiyi seçemesek de astrologlara göre en uyumsuz olan burçların asla çıkmaması gerekiyor. Bu burçlar ilişki içerisinde sürekli olarak çatışma yaşıyor.

Kadin 18-11-22 13:15

Dünyanın en zehirli akrebi tarafından sokulan 7 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti! Tam 7 kez kalp krizi geçirdi

Brezilya'nın Sao Paulo eyaletinde yaşayan 7 yaşındaki Luiz Miguel Furtado Barbosa dünyanın en zehirli akreplerinden biri tarafından sokulduktan sonra dehşeti yaşadı. Kısa sürede 7 kez kalp krizi geçiren çocuk hayatını kaybetti.

Trend 02-11-22 09:50

Evinin altına akrep çiftliği kurdu, zehirden para kazanıyor! Litresi 10 milyon dolar

Mardin’de yaşayan Sezgin Oral (51), evinin altında akrep çiftliği kurarak 'Androctonus Crassicauda' cinsi kara akrep yetiştirmeye başladı. Elinde şu an 225 akrep bulunan Oral, onlardan elde ettiği zehri ilaç ve kozmetik firmalarına gönderiyor. Oral, "Akrep sayısını 50 bine çıkarmayı hedefliyorum. Ancak bu şekilde bir yılda yapacağımız sağımlarla bir litre akrep zehrine ulaşabiliriz” dedi. Dünyadaki en pahalı sıvılar arasında yer alan akrep zehrinin litresi 10 milyon dolar değerinde.

Haber 25-10-22 11:38

Akrep çiftliği kurdu, zehir sağıp satıyor! Litresi 10 milyon dolar

Şanlıurfa’da Metin Örenler isimli girişimci, kurduğu akrep çiftliğinde çok değerli olan akrep zehri sağıp satıyor. Kurduğu tesiste yetiştirdiği 15 bin akrebin zehrinin sağımını yapan Örenler, dünyadaki en pahalı sıvılar arasında yer alan zehrin litresinin 10 milyon dolara satıldığını ve çeşitli ülkelerden siparişler almaya başladıklarını söyledi. Akrep zehri, ilaç ve savunma sanayisinde kullanılıyor.

Finans 29-09-22 09:50

En sevilmeyen 3 burç! Bu burçları yolda görünce yolunu değiştiriyorlar

Burçlar hakkında oldukça fazla önyargı bulunuyor. İnsanlar aynı burca sahip kişilerden üst üste aynı davranışı gördüklerinde bu burçlara karşı tepkili olmaya başlıyor. Türkiye'de en sevilmeyen 3 burç denilince ilk akla gelen burçlar genellikle aynı oluyor.

Kadin 12-09-22 09:16

Bu burçların zekası zehir gibi! En zeki burçlar sıralaması

Astrolojiye inananlar burçların özelliklerini araştırmayı seviyorlar. Burçlar karaktere, fiziksek özelliklere ve hatta duruşa bile etki gösterebiliyor. İnsanlar burçların özelliklerini merak ediyor. En zeki burçları merak ediyorsanız bu içeriği okuyabilirsiniz.

Kadin 09-09-22 12:21

Bu burçlara yaklaşmayın! En çok aldatan burçlar hangileri?

Astroloji hayat ile ilgili birçok ipucu verebiliyor. Özellikle kadınlar burçlar konusunda oldukça araştırmalarda ve gözlemlerde bulunuyor. Yeni bir ilişkiye girerken ilk sorulan sorular arasında bulunan ‘Burcun ne?’ sorusu karşınızdaki kişiyi daha kolay tanımanızı sağlıyor. En sadık ve en çok aldatan burçları öğrenmek istiyorsanız bu haberi okuyabilirsiniz.

Kadin 04-09-22 14:28

Tutkunuzu artırın! Burçlara göre en uygun seks pozisyonları

Astroloji birçok konuda yön gösterici olabiliyor. Özellikle seks konusunda size olabilecek partnerleri belirten astroloji burcunuza en uygun olacak seks pozisyonlarını da gösterebilir. Bu pozisyonları deneyerek hem kendinizi hem de sevdiğiniz kişiyi memnun edebilirsiniz.

Kadin 30-08-22 08:32

Bu özelliklere dikkat! Burçların en kötü yönleri

Astroloji birçok insan için oldukça ilgi çekici olabiliyor. 12 tane olan burçların her birinin farklı karakteri bulunuyor. Burçların iyi yanları olduğu kadar kötü yanları da saymakla bitmiyor. Çevreden gelen izlenimlere göre burçların en kötü özellikleri bu şekilde sıralanıyor…

Kadin 19-08-22 10:20

Kara akrep kabusu! 8 aylık Muhammed bebek için zamanla yarışıldı

Antalya'da kara akrebin elinden ısırdığı 8 aylık Muhammed bebek, ambulans helikopterle Antalya'daki hastaneye ulaştırıldı. En tehlikeli akrepler kategorisindeki kara akrebin soktuğu bebek, tedavisinin ardından taburcu edildi. Akrep sokması tehlikesinin büyük bir bölümü kara akreplerden kaynaklanırken, yeni doğanlar, küçük çocuklar, alerjik rahatsızlıkları olanlar ve yaşlılar, kara akrebin zehrine direnç göstermekte çok daha güçsüz kalıyor.

Haber 08-07-22 14:22

Antalya'da akrep sokan 8 aylık bebek hızlı müdahaleyle sağlığına kavuştu

Antalya'da akrep sokan 8 aylık bebek hızlı müdahaleyle sağlığına kavuştu

Yurthaber 08-07-22 13:54

Havalar ısınınca ortaya çıktı! Uykusunda fenalaşan kadın hastaneye kaldırıldı

Kırıkkale’de gece uykudayken kolundan ve bacağından akrebin sokması neticesinde fenalaşan 86 yaşındaki kadın hastaneye kaldırıldı.

Haber 29-05-22 07:25

İran kökenli olduğu sanılıyordu! Kara akrep sadece Türkiye'de var

Genellikle Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde görülen ve İran kökenli olduğu sanılan "Androctonus crassicauda" adlı kara akrebin, Türkiye'ye özgü bir tür olduğu tespit edildi. Prof. Dr. Ersen Aydın Yağmur, ''Vücudunun genel özelliklerinde, karinalarında, granüllerinde ciddi farklılıklar olduğunu, Türkiye'deki türün özgün bir tür olduğu ortaya çıktı'' derken, türün tehlikeli olduğuna da dikkat çekti. Yağmur, ''Çok sık sokma vakaları yaşanıyor, rahatlıkla öldürebiliyor'' dedi.

Haber 21-12-21 13:40

Kanser tedavisinde mavi akrep zehri gerçekten etkili mi? 'Küba'dan umut' olarak lanse ediliyor

Kanser hastalarına kurtarıcı ilaç olduğu iddia edilerek satılan mavi akrep zehri ile ilgili uyarılarda bulunan Medikal Onkolog Dr. Ahmet Özveren, mavi akrep zehrinin bilimsel çalışmalara konu olmadığının altını çizerek, akrep zehrinin kanser tedavisinde bir hastada bile kullanılmadığının altını çizdi. Ürünün kullanımının ciddi olumsuz sonuçlara yol açabileceğini söyleyen Özveren, kanser hastalarına konu ile ilgili uyarıda bulundu.

Haber 12-12-21 11:10

Mısır'da akrep istilası! 3 ölü, 450 yaralı

Mısır'da olumsuz hava koşullarının yol açtığı akrep sokması sonucu 3 kişinin öldüğü, 450 kişinin yaralandığı bildirildi.

Haber 14-11-21 08:39

Bilim insanlarından dikkat çeken çalışma: Ölümcül akrep zehri koronavirüs tedavisinde kullanılabilir

Bilim insanları, akrep sokmasının bizi gelecekteki Covid türlerinden koruyup koruyamayacağını araştırıyor. Mısır'daki Aberdeen Üniversitesi'nden bir grup bilim insanı akrepten gelen "büyüleyici zehrin" alışılmışın dışında bir yeni ilaç kaynağı olabileceğini öngörüyor.

Haber 26-10-21 12:15

İstanbul'da akrep ve fare istilası! Vatandaşların kâbusu oldular

İstanbul Sarıyer'de bir sokağı akrep ve fareler bastı. Evlerin duvarında ve bahçelerde bulunan fare ve akrepler vatandaşlara korku dolu anlar yaşattı.

Haber 24-10-21 10:34

8 Ekim Cumartesi günlük burç yorumları! Bugün gün batımına kadar Ay boşlukta ilerliyor

Bugün gün batımına kadar Ay boşlukta ilerliyor. Gün içinde daha yavaş hareket etmek isteyebilirsiniz. Değişen durumlar gündeme gelebilir. Duygularınız netleşmeye başlıyor. Çocuklarla ilişkilerde, aşk ilişkilerinde hassas dengeler hakim olabilir. İşte Merve Rençber’in 7 Ekim 2021 Cumartesi Oğlak, Yay, Akrep, Balık, Kova, Yengeç, İkizler, Boğa, Terazi, Başak, Aslan ve Koç burcu yorumları…

Kadin 09-10-21 09:08

Özgüven ve cesaret duygusu artabilir! İşte 27 Ağustos 2021 Cuma günlük burç yorumları!

Maddi konularda başarıya ulaşacak, güne daha enerjiyle başlayacak, ani duygu ve düşünce değişiklikleri yaşayacaksınız. 27 Ağustos Cuma gününe özel Yay, Akrep, Terazi, Balık, Kova, Oğlak, İkizler, Boğa, Başak, Aslan, Yengeç ve Koç burcunun yorumları Astrolog Merve Rençber tarafından paylaşıldı.

Kadin 27-08-21 08:14

20 Ağustos 2021 Cuma burç yorumları! Bugün ay boşlukta ilerliyor!

Bugün ayın saat 11:48’e kadar boşlukta ilerlemesi farklı olayların yaşanmasına neden oluyor. 20 Ağustos 2021 Cuma günü Terazi, Kova, Başak, Aslan, Oğlak, Balık, Yay, Akrep, Boğa, İkizler, Yengeç ve Koç burcu için Astrolog Merve Rençber, önemli noktalara dikkat çekti.

Kadin 20-08-21 08:36

14 Ağustos Cumartesi günlük burç yorumları! Takıntılı düşünce ve duygulara dikkat edin!

14 Ağustos Cumartesi günü günlük burç yorumlarında takıntılı duygu ve düşüncelere dikkat edilmesi gerektiği vurgulandı. İşte Astrolog Merve Rençber’in Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burcu yorumları…

Kadin 14-08-21 09:01

13 Ağustos Cuma burç yorumları! Güne enerjik ve hızlı başlayabilirsiniz!

13 Ağustos Cuma günlük burç yorumlarına bakıldığında akrep burcu, güne enerji ve hızlı başlayabilir. Koç burcu ilişkilerinin geleceğiyle ilgili önemli konuşmalar yapabilir. Boğa burçları ise stresle uğraşabilir. İşte Astrolog Merve Rençber’in Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burcuna dair yorumları...

Kadin 13-08-21 08:47

7 Ağustos Cumartesi günlük burç yorumları! Bugün netleşmesini arzuladığınız durumlar olabilir

7 Ağustos Cumartesi gününe ait günlük burç yorumları, Astrolog Merve Rençber tarafından paylaşıldı. Bugün aşk hayatınızda bir kapanış olabilir. Kararsızlığınızdan vazgeçebilirsiniz. Günün erken saatlerinde dikkatsizlikler yaşayabilirsiniz. İşte koç, boğa, yengeç, ikizler, akrep, terazi, aslan, oğlak, başak, yay, kova ve balık burcunun günlük burç yorumları…

Kadin 07-08-21 09:11

Akreplerden elde ediyor! Gramı 8 bin 500 dolar

Malatya’da yaşayan Ferhat Alaca kanser hastası yakınının tedavi sürecinde ismini ilk kez duyduğu akrep zehrini, hasta yakınını kaybettikten sonra kendi üretmeye başladı. Akrep beslemeye başlayan ve aldığı izinle akrep zehri üretim tesisi kuran Ferhat Alaca, şimdi ise akreplerinin sayısını 30 bine ulaştırmaya çalışıyor. Alaca, çoğaltacağı akreplerin zehrini ise gramı 8 bin 500 dolardan yurt dışına satmayı planlıyor.

Finans 02-08-21 13:58

Şanlıurfa'da bilimsel çalışmalarda kullanılan akrepler için bahçe oluşturuldu

Şanlıurfa'da bilimsel çalışmalarda kullanılan akrepler için bahçe oluşturuldu

Yurthaber 30-07-21 14:39

5 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları! Bugün fedakârlıklar olabilir

5 Temmuz Pazartesi gününe ait günlük burç yorumları paylaşıldı. Astrolog Merve Rençber, aşktan paraya, kariyerden sağlık konularına kadar önemli konularda Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, İkizler, Boğa ve Koç burcunun günlük burç yorumları ile ilgili önemli tavsiyelerde bulundu.

Kadin 05-07-21 07:27

26 Haziran Cumartesi burç yorumları! Sezgilerinize güvenmeniz gereken bir gün! İşte burç yorumları…

26 Haziran Cumartesi günü; Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa ve Koç burcunda önemli gelişmeler yaşanıyor. Koç burcunun beslenme düzenine dikkat etmesi gerekirken, boğa burcu ise bazı sırlar ve dedikodularla karşılaşabilir. İşte Astrolog Merve Rençber’in 26 Haziran Cumartesi gününe özel burç yorumları…

Kadin 26-06-21 03:46

Görenler şaşkına dönüyor! Akreplerle oyun oynayıp üzerinde gezdiriyor

Adana’nın Feke ilçesinde 59 yaşındaki Kazım Karadurak, tek tek taşların altında bulduğu akrepler ile oynuyor, üstünde gezdiriyor, görenleri hayrete düşürüyor.

Haber 22-06-21 10:31

19 Haziran Cumartesi burç yorumları! Bugün geçmişi yâd etme günü olabilir

Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa ve Koç burçlarının 19 Haziran Cumartesi gününe özel günlük burç yorumları paylaşıldı. Astrolog Merve Rençber, Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa ve Koç burcunu 19 Haziran Cumartesi günü nelerin beklediğini açıkladı.

Kadin 19-06-21 09:10

Akrep neden final yapıyor? İşte Akrep'in final bölümü

Star TV'nin büyük umutlarla başlayan dizisi Akrep, 26.bölümünün ardından ekranlara veda ediyor. Akrep dizisinin sevenleri de neden erken final yapıldığını merak ediyor. Dizinin final bölümünde önemli olaylar yaşanıyor.

Magazin 16-06-21 16:28

12 Haziran burç yorumları belli oldu! İşte koç, boğa, ikizler ve diğer tüm burçları bekleyen gelişmeler!

12 Haziran günlük burç yorumları paylaşıldı. Astrolog Merve Rençber, Oğlak, Yay, Akrep, Balık, Kova, Aslan, Yengeç, Terazi, Başak, Koç, İkizler ve Boğa burçları ile ilgili tüm yorumları paylaştı. Oğlak, Yay, Akrep, Balık, Kova, Aslan, Yengeç, Terazi, Başak, Koç, İkizler ve Boğa burçlarını farklı gelişmeler bekliyor.

Kadin 12-06-21 08:54

Akrep ne zaman final yapıyor? Akrep dizisi ne zaman bitecek?| Akrep dizisinden final kararı!

Star TV’nin sürükleyici yapımlarından biri olan Akrep dizisi, final kararı aldı. Her hafta yayınlandığı bölümleri ile birçok izleyici tarafından severek takip edilen dizi, edinilen bilgilere göre 26. Bölümü ile ekranlara veda ediyor. Başarılı oyuncu kadrosu ve ilgi çeken konusu ile gündemde kendine yer bulan Akrep dizisinin final kararı ise sevenlerini üzdü.

Magazin 09-06-21 19:32