Akrep Haberleri

Dünyanın en tehlikeli işleri arasında: Akrep çiftliği kurdu, zehirden para kazanıyor! Litresi 10 milyon dolar

Şanlıurfa'nın Haliliye ilçesinde bir akrep çiftliğinde üretilen zehirler, yurt dışına dudak uçuklatan fiyatlara ihraç ediliyor. Gramı 10 bin dolara (190 bin lira), litresi ise 10 milyon dolara alıcı bulan akrep zehiri; beyin tümörü, kanser ve Multipl Skleroz (MS) gibi birçok hastalığın tedavisinde kullanılıyor. Binlerce akrebin bulunduğu çiftliğin sahibi Ali Yılmaz, "20 günde bir sağım oluyor. Her akrepten 1 susam tanesi kadar zehir çıkıyor, bazen hiç çıkmıyor." dedi. İşte haberin detayları...

Haber 30-11-22 20:50

Yalı Çapkını'nın Suna'sı Beril Pozam'ın eski hali sosyal medyayı ikiye böldü!

Daha önce Afili Aşk ve Baba gibi yapımlarda rol alan Beril Pozam, şimdilerde Yalı Çapkını dizisinde kamera karşısına geçiyor. Beril Pozam'ın yıllar önceki görüntüsü sosyal medyayı ikiye böldü.

Magazin 19-11-22 13:56

Astrologlara göre asla sevgili olmamanız gereken burçlar! En uyumsuz burçlar

Aşık olmak tüm hayatımızı güzelleştirebiliyor. Her şey bir anda çok daha olumlu gelmeye başlayabiliyor. Aşık olacağımız kişiyi seçemesek de astrologlara göre en uyumsuz olan burçların asla çıkmaması gerekiyor. Bu burçlar ilişki içerisinde sürekli olarak çatışma yaşıyor.

Kadin 18-11-22 13:15

Dünyanın en zehirli akrebi tarafından sokulan 7 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti! Tam 7 kez kalp krizi geçirdi

Brezilya'nın Sao Paulo eyaletinde yaşayan 7 yaşındaki Luiz Miguel Furtado Barbosa dünyanın en zehirli akreplerinden biri tarafından sokulduktan sonra dehşeti yaşadı. Kısa sürede 7 kez kalp krizi geçiren çocuk hayatını kaybetti.

Trend 02-11-22 09:50

Evinin altına akrep çiftliği kurdu, zehirden para kazanıyor! Litresi 10 milyon dolar

Mardin’de yaşayan Sezgin Oral (51), evinin altında akrep çiftliği kurarak 'Androctonus Crassicauda' cinsi kara akrep yetiştirmeye başladı. Elinde şu an 225 akrep bulunan Oral, onlardan elde ettiği zehri ilaç ve kozmetik firmalarına gönderiyor. Oral, "Akrep sayısını 50 bine çıkarmayı hedefliyorum. Ancak bu şekilde bir yılda yapacağımız sağımlarla bir litre akrep zehrine ulaşabiliriz” dedi. Dünyadaki en pahalı sıvılar arasında yer alan akrep zehrinin litresi 10 milyon dolar değerinde.

Haber 25-10-22 11:38

Akrep çiftliği kurdu, zehir sağıp satıyor! Litresi 10 milyon dolar

Şanlıurfa’da Metin Örenler isimli girişimci, kurduğu akrep çiftliğinde çok değerli olan akrep zehri sağıp satıyor. Kurduğu tesiste yetiştirdiği 15 bin akrebin zehrinin sağımını yapan Örenler, dünyadaki en pahalı sıvılar arasında yer alan zehrin litresinin 10 milyon dolara satıldığını ve çeşitli ülkelerden siparişler almaya başladıklarını söyledi. Akrep zehri, ilaç ve savunma sanayisinde kullanılıyor.

Finans 29-09-22 09:50

En sevilmeyen 3 burç! Bu burçları yolda görünce yolunu değiştiriyorlar

Burçlar hakkında oldukça fazla önyargı bulunuyor. İnsanlar aynı burca sahip kişilerden üst üste aynı davranışı gördüklerinde bu burçlara karşı tepkili olmaya başlıyor. Türkiye'de en sevilmeyen 3 burç denilince ilk akla gelen burçlar genellikle aynı oluyor.

Kadin 12-09-22 09:16

Bu burçların zekası zehir gibi! En zeki burçlar sıralaması

Astrolojiye inananlar burçların özelliklerini araştırmayı seviyorlar. Burçlar karaktere, fiziksek özelliklere ve hatta duruşa bile etki gösterebiliyor. İnsanlar burçların özelliklerini merak ediyor. En zeki burçları merak ediyorsanız bu içeriği okuyabilirsiniz.

Kadin 09-09-22 12:21

Bu burçlara yaklaşmayın! En çok aldatan burçlar hangileri?

Astroloji hayat ile ilgili birçok ipucu verebiliyor. Özellikle kadınlar burçlar konusunda oldukça araştırmalarda ve gözlemlerde bulunuyor. Yeni bir ilişkiye girerken ilk sorulan sorular arasında bulunan ‘Burcun ne?’ sorusu karşınızdaki kişiyi daha kolay tanımanızı sağlıyor. En sadık ve en çok aldatan burçları öğrenmek istiyorsanız bu haberi okuyabilirsiniz.

Kadin 04-09-22 14:28

Tutkunuzu artırın! Burçlara göre en uygun seks pozisyonları

Astroloji birçok konuda yön gösterici olabiliyor. Özellikle seks konusunda size olabilecek partnerleri belirten astroloji burcunuza en uygun olacak seks pozisyonlarını da gösterebilir. Bu pozisyonları deneyerek hem kendinizi hem de sevdiğiniz kişiyi memnun edebilirsiniz.

Kadin 30-08-22 08:32

Bu özelliklere dikkat! Burçların en kötü yönleri

Astroloji birçok insan için oldukça ilgi çekici olabiliyor. 12 tane olan burçların her birinin farklı karakteri bulunuyor. Burçların iyi yanları olduğu kadar kötü yanları da saymakla bitmiyor. Çevreden gelen izlenimlere göre burçların en kötü özellikleri bu şekilde sıralanıyor…

Kadin 19-08-22 10:20

Kara akrep kabusu! 8 aylık Muhammed bebek için zamanla yarışıldı

Antalya'da kara akrebin elinden ısırdığı 8 aylık Muhammed bebek, ambulans helikopterle Antalya'daki hastaneye ulaştırıldı. En tehlikeli akrepler kategorisindeki kara akrebin soktuğu bebek, tedavisinin ardından taburcu edildi. Akrep sokması tehlikesinin büyük bir bölümü kara akreplerden kaynaklanırken, yeni doğanlar, küçük çocuklar, alerjik rahatsızlıkları olanlar ve yaşlılar, kara akrebin zehrine direnç göstermekte çok daha güçsüz kalıyor.

Haber 08-07-22 14:22

Antalya'da akrep sokan 8 aylık bebek hızlı müdahaleyle sağlığına kavuştu

Antalya'da akrep sokan 8 aylık bebek hızlı müdahaleyle sağlığına kavuştu

Yurthaber 08-07-22 13:54

Havalar ısınınca ortaya çıktı! Uykusunda fenalaşan kadın hastaneye kaldırıldı

Kırıkkale’de gece uykudayken kolundan ve bacağından akrebin sokması neticesinde fenalaşan 86 yaşındaki kadın hastaneye kaldırıldı.

Haber 29-05-22 07:25

İran kökenli olduğu sanılıyordu! Kara akrep sadece Türkiye'de var

Genellikle Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde görülen ve İran kökenli olduğu sanılan "Androctonus crassicauda" adlı kara akrebin, Türkiye'ye özgü bir tür olduğu tespit edildi. Prof. Dr. Ersen Aydın Yağmur, ''Vücudunun genel özelliklerinde, karinalarında, granüllerinde ciddi farklılıklar olduğunu, Türkiye'deki türün özgün bir tür olduğu ortaya çıktı'' derken, türün tehlikeli olduğuna da dikkat çekti. Yağmur, ''Çok sık sokma vakaları yaşanıyor, rahatlıkla öldürebiliyor'' dedi.

Haber 21-12-21 13:40

Kanser tedavisinde mavi akrep zehri gerçekten etkili mi? 'Küba'dan umut' olarak lanse ediliyor

Kanser hastalarına kurtarıcı ilaç olduğu iddia edilerek satılan mavi akrep zehri ile ilgili uyarılarda bulunan Medikal Onkolog Dr. Ahmet Özveren, mavi akrep zehrinin bilimsel çalışmalara konu olmadığının altını çizerek, akrep zehrinin kanser tedavisinde bir hastada bile kullanılmadığının altını çizdi. Ürünün kullanımının ciddi olumsuz sonuçlara yol açabileceğini söyleyen Özveren, kanser hastalarına konu ile ilgili uyarıda bulundu.

Haber 12-12-21 11:10

Mısır'da akrep istilası! 3 ölü, 450 yaralı

Mısır'da olumsuz hava koşullarının yol açtığı akrep sokması sonucu 3 kişinin öldüğü, 450 kişinin yaralandığı bildirildi.

Haber 14-11-21 08:39

Bilim insanlarından dikkat çeken çalışma: Ölümcül akrep zehri koronavirüs tedavisinde kullanılabilir

Bilim insanları, akrep sokmasının bizi gelecekteki Covid türlerinden koruyup koruyamayacağını araştırıyor. Mısır'daki Aberdeen Üniversitesi'nden bir grup bilim insanı akrepten gelen "büyüleyici zehrin" alışılmışın dışında bir yeni ilaç kaynağı olabileceğini öngörüyor.

Haber 26-10-21 12:15

İstanbul'da akrep ve fare istilası! Vatandaşların kâbusu oldular

İstanbul Sarıyer'de bir sokağı akrep ve fareler bastı. Evlerin duvarında ve bahçelerde bulunan fare ve akrepler vatandaşlara korku dolu anlar yaşattı.

Haber 24-10-21 10:34

8 Ekim Cumartesi günlük burç yorumları! Bugün gün batımına kadar Ay boşlukta ilerliyor

Bugün gün batımına kadar Ay boşlukta ilerliyor. Gün içinde daha yavaş hareket etmek isteyebilirsiniz. Değişen durumlar gündeme gelebilir. Duygularınız netleşmeye başlıyor. Çocuklarla ilişkilerde, aşk ilişkilerinde hassas dengeler hakim olabilir. İşte Merve Rençber’in 7 Ekim 2021 Cumartesi Oğlak, Yay, Akrep, Balık, Kova, Yengeç, İkizler, Boğa, Terazi, Başak, Aslan ve Koç burcu yorumları…

Kadin 09-10-21 09:08

Özgüven ve cesaret duygusu artabilir! İşte 27 Ağustos 2021 Cuma günlük burç yorumları!

Maddi konularda başarıya ulaşacak, güne daha enerjiyle başlayacak, ani duygu ve düşünce değişiklikleri yaşayacaksınız. 27 Ağustos Cuma gününe özel Yay, Akrep, Terazi, Balık, Kova, Oğlak, İkizler, Boğa, Başak, Aslan, Yengeç ve Koç burcunun yorumları Astrolog Merve Rençber tarafından paylaşıldı.

Kadin 27-08-21 08:14

20 Ağustos 2021 Cuma burç yorumları! Bugün ay boşlukta ilerliyor!

Bugün ayın saat 11:48’e kadar boşlukta ilerlemesi farklı olayların yaşanmasına neden oluyor. 20 Ağustos 2021 Cuma günü Terazi, Kova, Başak, Aslan, Oğlak, Balık, Yay, Akrep, Boğa, İkizler, Yengeç ve Koç burcu için Astrolog Merve Rençber, önemli noktalara dikkat çekti.

Kadin 20-08-21 08:36

14 Ağustos Cumartesi günlük burç yorumları! Takıntılı düşünce ve duygulara dikkat edin!

14 Ağustos Cumartesi günü günlük burç yorumlarında takıntılı duygu ve düşüncelere dikkat edilmesi gerektiği vurgulandı. İşte Astrolog Merve Rençber’in Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burcu yorumları…

Kadin 14-08-21 09:01

13 Ağustos Cuma burç yorumları! Güne enerjik ve hızlı başlayabilirsiniz!

13 Ağustos Cuma günlük burç yorumlarına bakıldığında akrep burcu, güne enerji ve hızlı başlayabilir. Koç burcu ilişkilerinin geleceğiyle ilgili önemli konuşmalar yapabilir. Boğa burçları ise stresle uğraşabilir. İşte Astrolog Merve Rençber’in Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burcuna dair yorumları...

Kadin 13-08-21 08:47

7 Ağustos Cumartesi günlük burç yorumları! Bugün netleşmesini arzuladığınız durumlar olabilir

7 Ağustos Cumartesi gününe ait günlük burç yorumları, Astrolog Merve Rençber tarafından paylaşıldı. Bugün aşk hayatınızda bir kapanış olabilir. Kararsızlığınızdan vazgeçebilirsiniz. Günün erken saatlerinde dikkatsizlikler yaşayabilirsiniz. İşte koç, boğa, yengeç, ikizler, akrep, terazi, aslan, oğlak, başak, yay, kova ve balık burcunun günlük burç yorumları…

Kadin 07-08-21 09:11

Akreplerden elde ediyor! Gramı 8 bin 500 dolar

Malatya’da yaşayan Ferhat Alaca kanser hastası yakınının tedavi sürecinde ismini ilk kez duyduğu akrep zehrini, hasta yakınını kaybettikten sonra kendi üretmeye başladı. Akrep beslemeye başlayan ve aldığı izinle akrep zehri üretim tesisi kuran Ferhat Alaca, şimdi ise akreplerinin sayısını 30 bine ulaştırmaya çalışıyor. Alaca, çoğaltacağı akreplerin zehrini ise gramı 8 bin 500 dolardan yurt dışına satmayı planlıyor.

Finans 02-08-21 13:58

Şanlıurfa'da bilimsel çalışmalarda kullanılan akrepler için bahçe oluşturuldu

Şanlıurfa'da bilimsel çalışmalarda kullanılan akrepler için bahçe oluşturuldu

Yurthaber 30-07-21 14:39

5 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları! Bugün fedakârlıklar olabilir

5 Temmuz Pazartesi gününe ait günlük burç yorumları paylaşıldı. Astrolog Merve Rençber, aşktan paraya, kariyerden sağlık konularına kadar önemli konularda Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, İkizler, Boğa ve Koç burcunun günlük burç yorumları ile ilgili önemli tavsiyelerde bulundu.

Kadin 05-07-21 07:27

26 Haziran Cumartesi burç yorumları! Sezgilerinize güvenmeniz gereken bir gün! İşte burç yorumları…

26 Haziran Cumartesi günü; Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa ve Koç burcunda önemli gelişmeler yaşanıyor. Koç burcunun beslenme düzenine dikkat etmesi gerekirken, boğa burcu ise bazı sırlar ve dedikodularla karşılaşabilir. İşte Astrolog Merve Rençber’in 26 Haziran Cumartesi gününe özel burç yorumları…

Kadin 26-06-21 03:46

Görenler şaşkına dönüyor! Akreplerle oyun oynayıp üzerinde gezdiriyor

Adana’nın Feke ilçesinde 59 yaşındaki Kazım Karadurak, tek tek taşların altında bulduğu akrepler ile oynuyor, üstünde gezdiriyor, görenleri hayrete düşürüyor.

Haber 22-06-21 10:31

19 Haziran Cumartesi burç yorumları! Bugün geçmişi yâd etme günü olabilir

Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa ve Koç burçlarının 19 Haziran Cumartesi gününe özel günlük burç yorumları paylaşıldı. Astrolog Merve Rençber, Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa ve Koç burcunu 19 Haziran Cumartesi günü nelerin beklediğini açıkladı.

Kadin 19-06-21 09:10

Akrep neden final yapıyor? İşte Akrep'in final bölümü

Star TV'nin büyük umutlarla başlayan dizisi Akrep, 26.bölümünün ardından ekranlara veda ediyor. Akrep dizisinin sevenleri de neden erken final yapıldığını merak ediyor. Dizinin final bölümünde önemli olaylar yaşanıyor.

Magazin 16-06-21 16:28

12 Haziran burç yorumları belli oldu! İşte koç, boğa, ikizler ve diğer tüm burçları bekleyen gelişmeler!

12 Haziran günlük burç yorumları paylaşıldı. Astrolog Merve Rençber, Oğlak, Yay, Akrep, Balık, Kova, Aslan, Yengeç, Terazi, Başak, Koç, İkizler ve Boğa burçları ile ilgili tüm yorumları paylaştı. Oğlak, Yay, Akrep, Balık, Kova, Aslan, Yengeç, Terazi, Başak, Koç, İkizler ve Boğa burçlarını farklı gelişmeler bekliyor.

Kadin 12-06-21 08:54

Akrep ne zaman final yapıyor? Akrep dizisi ne zaman bitecek?| Akrep dizisinden final kararı!

Star TV’nin sürükleyici yapımlarından biri olan Akrep dizisi, final kararı aldı. Her hafta yayınlandığı bölümleri ile birçok izleyici tarafından severek takip edilen dizi, edinilen bilgilere göre 26. Bölümü ile ekranlara veda ediyor. Başarılı oyuncu kadrosu ve ilgi çeken konusu ile gündemde kendine yer bulan Akrep dizisinin final kararı ise sevenlerini üzdü.

Magazin 09-06-21 19:32

Akrep yeni bölüm fragmanı izle | Perihan ölüyor mu?

Star TV'de yayınlanan sevilen dizi Akrep, her Perşembe akşamı izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Son bölümde Perihan’ın teklifini kabul eden Ferda, Ahmet’i tuzağa çekmek amacıyla onun en yakınındaki ismi, Efe’yi kullanmaya karar vermişti. Peki Akrep yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Akrep yeni bölüm fragmanı ve detaylar...

Magazin 27-05-21 13:44

Siirt'te akrep sokan kadın tekne ve helikopterle hastaneye ulaştırıldı

Siirt'te akrep sokan kadın tekne ve helikopterle hastaneye ulaştırıldı

Yurthaber 19-05-21 17:09

18 Mayıs Salı günlük burç yorumları! Koç, boğa ve ikizler burcunda neler olacak?

18 Mayıs Salı gününe özel Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa ve Koç burcu yorumları paylaşıldı. Koç burcundakiler bugün keyifli vakit geçirecekken, boğa burçları ise 18 Mayıs Salı günü bir hayli şanslı olacak. Astrolog Merve Rençber, Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa ve Koç burçlarını yorumladı.

Kadin 18-05-21 01:43

Akrep dizisi neden yok? Akrep dizisi yeni bölüm ne zaman?

Star Tv ekranlarında izleyenler tarafından ilgi ile takip edilen Akrep dizisi yayın gününde ekranlara gelmedi. Akrep dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorusu ise diziyi yakından takip eden kişiler tarafından araştırılıyor. Peki, Akrep dizisinin yeni bölümü bu akşam yayınlanacak mı? İşte, ayrıntılar...

Magazin 13-05-21 22:03

Akrep yeni bölüm fragmanı | Aras, Ahmet’ten intikamını almak için Ayşem’i kullanıyor

Star TV ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Akrep dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde işler giderek kızışıyor. Perihan, Ferda’ya şirketin başına geçmesini söylerken, Ahmet ve Duru’nun otel odasında buluştuğu Aras sayesinde ortaya çıkıyor. Aras ise Ahmet’ten intikam almak için Ayşem’e yakınlaşıyor. Akrep dizisinin heyecan dolu yeni bölümü bu akşam saat 20:00’de Star TV’de!

Magazin 06-05-21 12:37

Akrep yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Ahmet’ten Duru’ya ahlaksız teklif!

Akrep dizisi, Star TV’nin en beğenilen yapımları arasında yer alıyor. Her hafta Perşembe günü izleyici ile buluşan dizinin, geçtiğimiz 19. Bölümünde; Perihan, Ahmet’i hapisten çıkararak Ferda’yı kızdırmayı başarmıştı. Ancak Perihan’ın yaptığı plan, Duru engeline takılmıştı. Ferda, köşkü basarak Perihan’a savaş açmış ve intikamını Şahin’den almayı planlamıştı. Akrep dizisinin yeni bölüm fragmanında ise işlerin çok daha karıştığını görüyoruz.

Magazin 29-04-21 15:30

Pembe Ay, 26 Nisan gecesi kendisini gösterecek! | Pembe Ay nedir? Pembe Ay ne zaman gerçekleşecek?

Nisan ayının Süper Dolunay’ı 26 Nisan tarihinde gerçekleşiyor. Astroloji ile ilgilenen birçok insanın gündeminde yer alan Pembe Ay, 26 Nisan tarihinde Türkiye’den görülebilecek. 2021 yılının ilk Süper Ay’ı olacak olan Pembe Ay, Akrep Dolunay’ı olarak da biliniyor. Pembe Ay, 26 Nisan 2021’de Dünya’dan 222.211 mil / 357.615 kilometre uzaklıkta olacak.

Haber 26-04-21 15:21

Akrep yeni bölüm fragmanı yayınlandı | Ferda’nın intikam planı Perihan’ı mahvediyor!

Star TV’nin sevilen dizilerinden biri olan Akrep dizisinin 19. Bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim gibi isimlerin yer aldığı dizinin yeni bölümünde olanlar izleyiciler tarafından merak ediliyor. Yeni bölümde Perihan’ın Ahmet’i hapisten çıkarmak için avukat tutması Ferda’yı çılgına çeviriyor ve Perihan’dan intikam almak için planlar yapıyor.

Magazin 22-04-21 13:12

TV yayın akışı 15 Nisan 2021 Perşembe! Bugün kanallarda ne var? Show TV, TV8, Kanal D, Star TV, FOX TV, ATV yayın akışı...

15 Nisan 2021 Perşembe günü kanallarda hangi dizilerin, filmlerin ve yarışma programlarının olacağı televizyon seyircileri tarafından merakla araştırılıyor. 15 Nisan 2021 Perşembe Alev Alev, Camdaki Kız, Survivor 2021 Ünlüler-Gönüllüer, Mucize Doktor, Akrep, Bir Zamanlar Çukurova ve Bir Zamanlar Kıbrıs ekrana gelecek. Peki, Show TV, Kanal D, TV8, FOX TV, ATV, STAR TV, TRT 1 yayın akışı nasıl? İşte 15 Nisan TV yayın akışı...

Trend 15-04-21 13:23

12 Nisan günlük burç yorumları | 12 Nisan Pazartesi haftanın ilk gününde yeni başlangıçlar yapılabilir

Boğa burcu iş hayatındaki yeniliklere hazır olmalı. İkizler ise yaşadığı gel-gitlerden kurtulabilir. Yengeç burcu kariyer planlaması içinde olacak. Aslan burcu ise eğitim ve iş hayatıyla ilgili başvurularda bulunabilir. Başak burcu finansal konularda bazı fırsatlar görecek. İşte Merve Rençber’in 12 Nisan Oğlak, Yay, Balık, Kova, Başak, Aslan, Akrep, Terazi, Boğa, Koç, Yengeç ve İkizler burçlarına dair yorumları…

Kadin 12-04-21 07:13

TV yayın akışı 1 Nisan 2021 Perşembe! Bugün kanallarda ne var? Show TV, TV8, Kanal D, Star TV, FOX TV, ATV yayın akışı...

1 Nisan 2021 Perşembe günü kanallarda hangi dizilerin, filmlerin ve yarışma programlarının olacağı televizyon seyircileri tarafından merakla araştırılıyor. 1 Nisan 2021 Perşembe Bumblebee, Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor, Alev Alev, Survivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler, Akrep ve Bir Zamanlar Kıbrıs ekrana gelecek. Peki, Show TV, Kanal D, TV8, FOX TV, ATV, STAR TV, TRT 1 yayın akışı nasıl? İşte 1 Nisan TV yayın akışı...

Trend 01-04-21 12:24

Akrep dizisi yeni bölümü neden yok? Akrep yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Star TV'de her Perşembe saat 20:00'da ekrana gelen Akrep dizisinin bu akşam olup olmadığı izleyiciler tarafından merak edilip araştırılmaya başlandı. Demet Akbağ ve Evrim Alasya gibi önemli oyuncuların oyuncu kadrosunda olduğu Akrep dizisi kanalın yayın akışında yer almadı. Peki Akrep dizisi yeni bölümü neden yok? Akrep yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte yanıtı...

Magazin 25-03-21 11:16

Akrep final mi yaptı? Akrep dizisinin yeni bölümü neden yayınlanmıyor?

Star TV ekranlarının ilgi ile takip edilen dizisi Akrep’le ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Akrep dizisinin 16. yeni bölümü bu hafta yayınlanmıyor. Her hafta perşembe günleri ekrana gelen Akrep dizisinin yeni bölümü yerine yayın akışında Canavar Kamyonlar filmi yayınlanacak…

Magazin 24-03-21 12:54

22 Mart Pazartesi günlük burç yorumları | İkizler burcundakiler bugünü hareketli geçiriyor

Merve Rençber’in 22 Mart Pazartesi günlük burç yorumları arasında ikizler burcunu hareketli bir gün bekliyor….Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Balık, Kova, Oğlak, Yay, Boğa, Koç, Yengeç ve İkizler burcunda önemli gelişmeler yaşanıyor… Eski konulardan gelecekle ilgili planlara, eğitim seyahatlerinden finansal konulara kadar; Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Balık, Kova, Oğlak, Yay, Boğa, Koç, Yengeç ve İkizler burcunu birçok önemli husus bekliyor…

Kadin 22-03-21 07:12

TV yayın akışı 18 Mart 2021 Perşembe! Bugün kanallarda ne var? Show TV, TV8, Kanal D, Star TV, FOX TV, ATV yayın akışı..

18 Mart 2021 Perşembe günü kanallarda hangi dizilerin, filmlerin ve yarışma programlarının olacağı televizyon seyircileri tarafından merakla araştırılıyor. 18 Mart 2021 Perşembe Şarkılar Bizi Söyler, Bir Zamanlar Çukurova, Mucize Doktor, Alev Alev, Survivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler, Akrep ve Tövbeler Olsun ekrana gelecek. Peki, Show TV, Kanal D, TV8, FOX TV, ATV, STAR TV, TRT 1 yayın akışı nasıl? İşte 18 Mart TV yayın akışı...

Trend 18-03-21 12:11