Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Otel odasında pantolonunun içine giren akrebin saldırısına uğradı! Uyurken defalarca kasık bölgesinden ısırıldı: Oteli dava etti

  Las Vegas'ta bir otelde kalan Michael Farachi isimli bir adam uyuduğu sırada pantolonunun içine akrebin girmesi üzerine kabus dolu anlar yaşadı. Kasık bölgesinde büyük bir acı ve yanmayla uyanan Farachi akrebin testislerini ısırması üzerine oteli dava etti. Olay sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

  MYNET|DIŞ HABERLER Güney Kaliforniyalı ressam Michael Farachi Las Vegas'ta kaldığı bir otel odasında akrep saldırısına uğraması üzerine oteli şikayet etti.

  1

  Uyuduğu sırada pantolonun içinden bir akrebin girmesi ve penisini defalarca ısırması üzerine Farachi, "Özel bölgemde keskin bir ağrıyla uyandım. Şaşırdım. Örtünün altında neler olduğunu görmek için elimi uzattım ve yine keskin bir acı hissettim. Baktığımda ise karşımda bir akrep duruyordu" dedi.

  2

  Akrebin özel bölgelerine yaptığı intikam saldırısı sonrasında otel personelinin tamamen kayıtsız kaldığını dile getiren Farachi, "Otel müdürüne bu durumu anlattığımda benden özür dilemedi. Hatta bunun kendi sorumlulukları dahilinde olmadığını söyledi. Ben de onları dava ettim" ifadelerini kullandı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler