Hadise Ozan Güven'e sert çıktı! 'Eziksiniz...'

Sevgilisi Deniz Bulutsuz'un kendisine şiddet uyguladığını iddia ettiği bir açıklama yapmasının ardından Ozan Güven'in mahkemeye sunduğu dilekçede, evde saldırıya uğradığı ifadeleri yer aldı.

Hadise Ozan Güven'e sert çıktı! 'Eziksiniz...'

Oyuncu Ozan Güven'den dayak yediği iddia edilen sevgilisi Deniz Bulutsuz, konuyla ilgili sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada darp edildiğini dile getirmişti.

Bulutsuz açıklamasında "Bir saatten fazla süren ağır bir fiziksel şiddete maruz kaldım. Şiddet gördüğüm sırada evden çıkmama izin vermedi” ifadelerini kullanmıştı.

Bu şiddet olayının ardından sosyal medyada Ozan Güven'e tepki gösterildi. Hadise de Ozan Güven'e tepki gösteren isimlerdendi.

eaeaae

Hadise açıklamasında "Bu tarz erkeklere sadece söyleyeceğim bir laf var; eziksiniz. Bir ilişkide dört duvar arasında neler oluyor bilemeyiz ama ne olursa olsun kadına el kaldıramazsın" dedi.

eaeaeea

Hadise açıklamasının devamında şunları söyledi: "Hayatınızda ne yaşadıysanız neyse sorununuz önce çözün ondan sonra bir kadınla ilişki yaşamaya başlayın! Kadınlar sizin sorunlarınızın ilacı ya da egonuzu tatmin edecek oyuncağınız değil..."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Kadına el kaldırmak ezikliktir dogru ama bir erkeginde o zamana kadar korudugu bi kişiligi bi itibarı var kadına el kalkmaz diye de her haltı yememek lazım genel olarak söylüyorum
benimde midem bulanıyor hadise ama hepinizden
değilmi ya.. hep insanlara insanlık hak hukuk adalet satanlardan çıkıyor bu tip zalimlikler.. ismail küçükkaya, ozan güven vb. hep aynı tehtid aynı ego.. "seni bitiririm" "sen kimsin" havası.. sonra ekranlarda "ADAM" mış gibi yaparlar.. yazıklar olsun..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler