MAGAZİN

Hakan Ural'ın tweetleri sosyal medyayı salladı

Hakan Ural'ın Rasim Ozan göndermeleri sosyal medyaya damga vurdu. Hakan Ural, Rasim Ozan ve Ahmet Çakar üçlüsünün ağır ithamlarda bulunduğu kavga, sosyal ve yazılı medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu.

Hakan Ural'ın tweetleri sosyal medyayı salladı

Ahmet Çakar, Rasim Ozan ve Ertem Şener'in sunduğu Beyaz Futbol programına Fenerbahçe yorumcusu Hakan Ural'ın sözleri damga vurdu. Hakan Ural, canlı yayınla ekrana gelen program sırasında Rasim Ozan'a göndermede bulununca ortalık karıştı. Twitter'da ağır hakaretlerde bulunan Hakan Ural'a "dava açabilirim, hesabını sorarım" diyen Rasim Ozan'a en sonunda Hakan Ural sosyal medyadan sert çıktı.

"GELMEZSE ADAM DEĞİL"

Hakan Ural'ın "Ahmetle Rasim'in arasina oturup spor konuşalım. Rasimi zaten rivaya götüreceğim, kurtuluşu yok. " tweeti, Rasim Ozan'dan çok Ahmet Çakar'ı çıldırttı. Ahmet Çakar, Hakan Ural'ın tüm tweetleri canlı yayında okudu ve şu sözlerle meydan okudu: "Beni mesela Belgrad ormanına götürsene, bana da göstersene. Kolayı var program 2'de bitiyor. Hakan Ural biraz erkekliğin varsa 2'yi 5 geçe kapıda bekliyorum. Adamsa, erkekliği varsa, biraz böbreği yüreği varsa 2'yi 5 geçe kapıya gelecek. Artık Riva'ya mı gideriz, Belgrad ormanına mı gideriz. Gelmezse adam değil!"

"İNMEZSEN ADAM DEĞİLSİN"

Ahmet Çakar'ın meydan okumasına karşı Hakan Ural, yeni bir tweet atarken "Gelmezsem anam avradım olsun sen inmezsen adam değilsin" ifadelerini kullandı. Bunun üzerine Ahmet Çakar "Ulan şimdi çıkıyorum. Hadi Hakan bekliyorum" deyip stüdyoyu terk etti. Hakan Ural ve Ahmet Çakar'ın ateşli tartışması sonrası, program da belirlenen saatinden daha erken sona erdi.

"KORMA, BAŞBAŞA DOLAŞACAĞIZ DEDİM"

Hakan Ural, Twitter üzerinden Ahmet Çakar ile buluştuğu, bilgisini verirken; Rasim'i ozanı kastederek şu ifadeleri kullandı: "Ahmet Bey'le yanlış anlama olmuş ama öteki arazi olmuş. Bende asla geri vites olmaz. Ama öteki arkadaşa iki çift lafım ve önerim var bi büyüğü olarak; Nasıl oldu bilmiyorum TV'lere çıkma imkanı buldun. Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor konuşurken saygılı ol! Bak geldim tek başıma, yoktun. O kadar koruma ve polise gerek yok. Korkma, ben sana baş başa dolaşacağız dedim."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum

İlginizi Çekebilir

Geri Dön