SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Hakemler artık yalan makinesine bağlanacak! Testten geçemeyen olursa kariyerleri bitecek...

Futbol dünyasında her geçen gün ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Ukrayna Futbol Federasyonu Başkanı Shevchenko, hakemlerin artık yalan makinesine gireceğini ve testten geçemeyenlerin görev alamayacağını açıkladı.

Hakemler artık yalan makinesine bağlanacak! Testten geçemeyen olursa kariyerleri bitecek...

Ukrayna Futbol Federasyonu Başkanı Andriy Shevchenko, dünya basınında ses getiren bir karara imza attı. Alınan karara göre Ukrayna'da hakemler artık yalan makinesine bağlanacak.

"DAHA FAZLA BİLGİ EDİNME FIRSATI OLARAK GÖRÜYORUZ"

20da7d1ecc474b709e528397197c67b4

Ortaya çıkan bu konuyla alakalı konuşan Shevchenko, "Yalan makinesini, hangi hakemlerle çalışabileceğimizi ve hangileriyle çalışamayacağımızı anlamak için daha fazla bilgi edinme fırsatı olarak görüyoruz." açıklamasını yaptı.

TESTTEN GEÇEMEYEN HAKEMLİK YAPAMAYACAK

61e2be494e3fe011f4d5df00

Shevchenko, yalan makinesine bağlanan hakemlerden testi geçemeyen olursa hakemlik kariyerlerinin sona ereceğini ifade etti.

Ukraynalı eski FIFA hakemi Myroslav Stupar, "Bu, hakemliği daha adil hale getirebilir. Bazen hakemler ile belirli kulüplerin temsilcileri arasında tartışmalar çıkabiliyor, bu nedenle bazı maçlarda bu hakemlerin anlaşmazlığın ortaya çıktığı takımların maçlarını değerlendirmediğini belirtmekte fayda var." sözlerini kullandı.

Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler