MAGAZİN

Hakim dizisi 1. bölümüyle sosyal medyada gündem oldu! Erdal Beşikçioğlu ve Uğur Yücel başrollerde

Emmy ödüllü Bryan Cranston'ın başrolünde oynadığı ve dünya çapında yankı uyandıran Your Honor dizisinin Türkiye versiyonu olan Hakim dizisi 1. bölümüyle 4 Nisan Pazartesi akşamı ATV'de seyirci karşısına çıktı. Başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Ebru Özkan, Yurdaer Okur ile Uğur Yücel'in paylaştığı Hakim dizisi ilk bölümüyle sosyal medyada da gündem oldu. Erdal Beşikçioğlu ve Uğur Yücel'in karşılıklı sahnelerine övgü yağdı.

Hakim dizisi 1. bölümüyle sosyal medyada gündem oldu! Erdal Beşikçioğlu ve Uğur Yücel başrollerde

Your Honor dizisinden uyarlanan Hakim dizisi 4 Nisan Pazartesi akşamı ekran yolculuğuna başladı. Erdal Beşikçioğlu, Uğur Yücel, Yurdaer Okur, Ebru Özkan, Hasibe Eren gibi tecrübeli isimleri bir araya getiren yeni dizi, ilk bölümüyle sosyal medyada en fazla konuşulan konular arasında yer aldı.

0x0-1-bolum-foto-galeri-1648814702860

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Hakim dizisi ve Erdal Beşikçioğlu ile ilgili sosyal medyada çok sayıda paylaşım yapıldı. İşte yapılan paylaşımlardan bazıları:

hk1

hk2

hk3

hkk

HAKİM DİZİSİ KONUSU

Ömer Arif Derman; dürüst, adil ve vicdanlı olmayı ilke edinmiş, çevresi tarafından sevilip sayılan, başarılı bir hakimdir.

0x0-1-bolum-foto-galeri-1648814704609

Oğlu Ozan, annesinin ölüm yıldönümünde bir kazaya sebebiyet verir.

0x0-1-bolum-foto-galeri-1648814711063

Ozan'ın aracıyla çarptığı genç, onun tüm çabalarına rağmen olay yerinde hayatını kaybeder. Telaş ve korkuyla kaza mahallini terk eden Ozan, eve döndüğünde başından geçenleri babasına anlatır.

0x0-1-bolum-foto-galeri-1648814712077

Oğlunu kendi elleriyle adalete teslim etmek üzere emniyete giden Ömer Arif, orada kötü bir sürprizle karşılaşır. Ozan'ın ölüme sebebiyet verdiği kişi, ülkenin ünlü iş adamlarından, suç örgütü lideri Azem Demirkıran'ın oğludur.

hakim44
Acımasızlığı ile nam salmış bu adam ve eşi Zümrüt Demirkıran, oğullarının katilini bir an evvel bulmak istemekte, intikam yeminleri etmektedirler. Ömrü boyunca doğru ve adil kararlar vermeye gayret etmiş olan Ömer Arif, bir baba olarak oğlunu korumak için vicdanının sesini dindirmek zorundadır şimdi.

hakim1
Hakim, hayatının en zor kararını, bu kez oğlu adına verecektir! Üstelik içinden çıkılması güç, kirli bir hikayeye günbegün batacağını bilmeden.

hakim2

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler