MAGAZİN

Hande Erçel ve Kerem Bürsin uzun uzun öpüştü! O sahne olay oldu

Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bürsin'in yer aldığı Sen Çal Kapımı adlı dizide, ikilinin sahne gereği uzun bir süre öpüşmeleri sosyal medyanın gündemine oturdu. Erçel'in hayranları Murat Dalkılıç ayrılığının arkasında da Bürsin ve Erçel arasındaki yakınlaşmanın olduğunu öne sürdüler.

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç uzun bir birliktelikten sonra, geçen hafta dostça yollarını ayırdı. Pek çok kullanıcı bu ayrılığın yeni dizisi nedeniyle olduğunu yazdı, bazıları ise Erçel’in, Kerem Bürsin ile olan yakınlığından kaynaklandığını. Ne var ki her iki taraf da konu ile ilgili detaylı bir açıklama yapmadı.

Dalkılıç ve Erçel’in ayrılığı sonrası ise, sosyal medyada öyle bir video paylaşıldı ki, adeta tüm takipçileri şaşkına döndü. Erçel ve Dalkılıç ayrıldıktan sonra ortaya çıkan Kerem Bürsin ile öpüşme sahnesinin kamera arkası sosyal medyada gündem oldu.

İlk bölümün final sahnesinin çekiminde Bürsin ve Erçel herkesin içinde öpüşmek zorundaydı. Çekim gereği bir basın toplantısında gerçekleşen sahnede pek çok figüran da yer aldı.

İşte onlardan birinin çektiği uzun öpüşme videosu, ikilinin arasında bir ilişki olabileceği iddialarını güçlendirdi. Sosyal medya kullanıcıları şimdiden aşk paylaşımları yapmaya başladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Ergenler için soft erotic film. Ötesi yok, ucuz bir komedi ve erotic içerik.
tamam itirazım yok sanatsa eyvellah, bağnaz düşünen badem değiliz de, buda sanat değil ama. bunlar dizi ayağıyla aşk yaşayıp çekimden sonrada aşka devam etmiyorlar mı? hep böyle oldu. dizilerde tanışıp sonrada devam ediyorlar bu çirkin
zavallı fakirler....uyu tc ...ünlü merakına ve takibini bırakmayın onlar lüx hayatta siz geçim derdinde
Geri Dön