MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Harika Avcı'dan şok haber: silahla kendini vurdu

Harika Avcı'nın kaldığı otelde intihara kalkıştığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Silahlı intihar girişiminde bulunduğu iddia edilen Harika Avcı'nın göğsünden ve kolundan yaralandığı açıklandı.

Harika Avcı'dan şok haber: silahla kendini vurdu

Yeşilçam'ın güzeli Harika Avcı, Ataşehir'deki bir otelde sabah saatlerinde intihar girişiminde bulundu. Silahla intihara kalkıştığı iddia edilen Harika Avcı'nın sağ üst göğsü ile kolundan yaralandı. İntihar girişiminde başarılı olmayan Oyuncu ve Şarkıcı Harika Avcı, Göztepe Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırıldı. Doktorlar tarafından yapılan ilk müdahalede sağ üst göğsü ve kolundan yaralandığı ortaya çıkan 55 yaşındaki Harika Avcı'nın hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

EŞİ YÜZÜNDEN Mİ İNTİHAR ETTİ?

İntihara kalkıştığı haberiyle gündeme bomba gibi düşen Harika Avcı, geçtiğimiz nisan ayında eşi İbrahim Öztürk için boşanma davaşı açmış, 2 ay uzaklaştırma kararı aldırmıştı. Harika Avcı, endişelerinin devam ettiğini belirterek süreyi 2 ay uzattırmıştı. Mahkeme Harika Avcı'nın Emirgan'daki evine ve işyerine 2 ay süreyle yaklaşmamasına karar vermişti.

HARİKA AVCI KİMDİR?

2 Şubat 1960 doğumlu olan Harika Avcı, bir tütün fabrikasında çalışırken, İzmir'in ünlü reklam şirketinin sahibi Ahmet Gül ile tanışmasıyla bambaşka bir hayatın içinde bulur kendini. Harika Avcı, filmleri ve sesi kadar özel hayatıyla da gündeme gelmiştir. Şöhret olduktan sonraki ilk sevgilisi ise Türk Sanat Müziği'nin ünlü sesi Ahmet Özhan olmuştur. Harika Avcı bir dönem 1980li yılların Türk Sineması'na seksi yıldızı olarak damga vurmuş ve bir çok film çevirmiştir. İşte, bu filmlerde bazıları: Ölümün El Yazısı, Gizli Aşk, Gönül Garip Bir Kuştur, Öyle Bir Kadın ki, Sevgiler Düşlerde Kaldı, Alışırım, Kalbimdeki Düşman, Temas, Yasemin, Sıcak Yatak, Sevgi Çıkmazı, Acı Dünya, Ateş Dağlı, Vahşi Aşk, İyi Aile Çocuğu

En Çok Aranan Haberler