MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Hasan Can Kaya ile Konuşanlar'da o sahne viral oldu! Genç kadının anlattıkları ünlü komedyeni şaşırttı: "Hoşlandığım çocuğun babası bana..."

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya, yaptığı paylaşımlar ve Konuşanlar programıyla sık sık gündeme gelmeyi başarıyor. Kaya, bu kez programına katılan bir kadının anlattıklarını duyunca şaşırdı. Ünlü komedyenin verdiği yanıt stüdyodakileri kahkahalara boğdu.

Hasan Can Kaya ile Konuşanlar'da o sahne viral oldu! Genç kadının anlattıkları ünlü komedyeni şaşırttı: "Hoşlandığım çocuğun babası bana..."

Konuşanlar programıyla ünlenen ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan Hasan Can Kaya programındaki tepkileriyle adından söz ettirmeyi başarıyor.

Ünlü komedyen paylaşımlarıyla da sık sık gündeme gelirken bu kez programına katılan bir kadının anlattıkları stüdyodakileri hem güldürdü hem de şaşırttı.

hasan2

Hasan Can Kaya bir genç bir kadına 'Sevgilin var mı?' diye sordu.

Genç kadın şu yanıtı verdi:

"Hoşlandığım biri vardı aynı sınıftaydık. Sonrasında ben çocukla konuşmaya başladım. Bayağı bir ilerledi çocukla konuşmamız. Ondan sonrasında bunun babası Instagramdan bana istek attı. Biz de aramızda dalga geçiyoruz şey diyoruz babası herhalde gelinini tanımaya çalışıyor. Ben de isteği kabul ettim. Babası bir anda bana yürümeye başladı. Nereli olduğumu falan sordu sonra asıldığını anladım."

hasansonnnnn

"ÇOCUK YAZIŞMALARI GÖRÜNCE YERİN DİBİNE GİRDİ"

Ünlü komedyen genç kadının anlattıklarına hem şaşırdı hem de bomba bir yanıt verdi.

Kaya, "Belki gelini yürüyenlere yüz veriyor mu? Onu öğrenmeye çalışıyordur" deyince stüdyoda kahkahalar yükseldi.

hasansonnnnn

Genç kadın sözlerine şöyle devam etti:

"Ben de dayanamayıp hoşlandığım çocuğa söyledim. Tanıyor musun bu adamı dedim. 'Evet, babam' dedi. Çocuk yazışmaları görünce yerin dibine girip sonra gitti. Sonrasında da 'Konuşmak istemiyorum' deyip beni engelledi."


Vitrin

En Çok Aranan Haberler