Hasan Kaçan ve Gökhan Özoğuz'un 15 Temmuz tartışması

Şarkıcı Gökhan Özoğuz ile oyuncu Hasan Kaçan arasında sosyal medya hesapları üzerinden '15 Temmuz' tartışması yaşandı. Gökhan Özoğuz geçtiğimiz günlerde 15 Temmuz afişlerinin bazılarını eleştirmiş ve eleştirisi yüzünden Nedim Şener'den tepki görmüştü. Bir tepki de Kaçan'dan geldi.

Hasan Kaçan ve Gökhan Özoğuz'un 15 Temmuz tartışması

15 Temmuz 2016'da düzenlenen darbe girişiminin yıl dönümünde Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile oyuncu Hasan Kaçan arasında afiş tartışması yaşandı.

Gökhan Özoğuz, 15 Temmuz için hazırlanan bazı afişlere tepki gösterdiği paylaşımında "Bu çizimlerinden nefret ediyorum. Çok yanlış. Olayı sanki bütün Türk askeri yapmış gibi hissettiriyor. Türk askeri olgunun itibarını zedeler mi diye düşünmeden konması korkunç. Bu ülkeyi canı pahasına koruyan Türk askeridir. Bunlar derhal yasaklansın" demişti.

"SUS GÖKHAN"

Özoğuz'un paylaşımına tepki gösteren oyuncu Hasan Kaçan ise "Çizimlerden değil darbecilerden nefret edeceksin Gökhan! Alçak darbeciler 251 evladımızı şehit etti Gökhan! 251 can toprak altında Gökhan! Büyüklerinden hiçbir şey öğrenmediysen, şehit evinde edeple susulacağını da mı öğrenmedin Gökhan! Bu memleket şehit evi Gökhan! Sus Gökhan!" yorumunu yaptı.

oyuncu-hasan-kacan-gokhan-ozoguz-un-15-temmuz-12244945_7510_m

"ASKERİMİZİ YEDİRTMEYİZ"

Bunun üzerine Özoğuz, "Hasan biz senden iyi biliriz vatanı milleti kayıtsız şartsız sevmeyi de, darbeyi nasıl lanetleyeceğimizi de, o geceki 252 tane şehidimizi nasıl yad edeceğimizi de. O afişlerde darbeci askerlerin resimleri olmadığı sürece Türk askerini temsil eder. Askerimizi de yedirtmeyiz" dedi.

oyuncu-hasan-kacan-gokhan-ozoguz-un-15-temmuz-12244945_8014_m

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 137 yorum
Gökhan, Allah belanı versin. reklam yapacağım diye yapmadığın dansözük kalmadı. ama en azından milletin kutsalına laf etme ki çamur bulaşmasın o pis ağzından
Seninde versin
@spoor İSTEDİĞİN O BELA EN KISA ZAMANDA SENİ BULUR YÜCE ALLAH BELAYI İSTEYENLERE VERSİN İNŞALLAH AMİN
@spoor o gece iki taraf vardı biri tanka alkış tutan alçaklar biride bu alçakları derdes eden yüce türk ordusunu içindeki ömer halis demirler ha bu ortalığı bulandıran şarlatanlar ogün tanka alkış tutanlar suyu bulandırıp mileti bölücek aklınca şarlatan .
reklammi yahu adam 5 vakit namazında bilen bilir reklam yapacak olsa onun yapardi tabi senin gibiler bunu cok iyi bildiginiz icin onu da kendiniz gibi biliyosunuz
@hayal1420 İNGİLİS Lawrence GECE NAMAZI BİLE KILIYORMUŞ NE HİZMET ETİĞİ ÖNEMLİ BU HIRT MİLETİ BÖLMEYE HİZMET EDİYOR ŞU AN PKK GİBİ
o zaman niye bilmem ne gibi kızardın hanzo
@spoor kutsal ne laa..
@hayal1420 fetöde 15 vakit namaz kılıyordu. lütfe şu ibadeti yorumlarınıza karıştırmayın günahtır.
gökhan haklı, orda bilerek türk askerini fetöcü gösteriyolar,bay kaçan
Davulcu zurnacıya mı kalmış memleket meselesi,gidin siz kadehinizi alın meyhanenize oturun biz Vatanımızı 4000 yıldır koruduk bundan sonrada koruruz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Diğer Haberler