SPOR

Hasan Kartal: Ali Koç, 'Vedat Muriç en iyi bize uyar' dedi

Çaykur Rizespor Başkanı Hasan Kartal, Kulüpler Birliği toplantısında Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile Vedat Muriç transferi hakkında kısa bir görüşme yaptıklarını açıkladı.

Hasan Kartal: Ali Koç, 'Vedat Muriç en iyi bize uyar' dedi

Hasan Kartal, toplantının ardından TRT Spor'a yaptığı açıklamada "Sayın Ali Koç şakayla karışık Vedat Muriç için konuştu. 'En iyi bize uyar' dedi. 'İstiyorsan al' dedim ama 'Şu rakamı veririm, bu rakamı veririm' demedi. Bizim kulüplere olan mesafemiz eşit şekilde. Biz en iyi teklifi verene, Vedat Muriç'i yollayacağız. Ayrıca onu da üzmek istemiyoruz. Daha 24 yaşında ve kendisini gösterebileceği bir yere gitmesini istiyoruz. Hayırlısı neyse, o olsun" ifadelerini kullandı.

"3 MİLYON EURO'YA SATMAYIZ, BİZDE KALSIN"
Golcü oyuncu Vedat Muriç'in transferiyle ilgili açıklamalarına devam eden Hasan Kartal, " Galatasaray, Fenerbahçe, Başakşehir, Toulouse ve bir takımdan daha teklif var, adını bilmiyorum. Bizim duyumlarımız 3 milyon Euro civarında ama bu rakama, bizde kalmasında daha hayır var. En çok rakamı verene satarız ama belli bir rakamın altına düşmek istemiyoruz. Vedat Muriç şu an tüm takımlara eşit mesafede" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
Politika değiştiyse Çirkef edebiyatı!Saygı duyar yer açarız onlsr gibi Ali....tıs tısss!fıs fıssss!ama önce KİKİS camian ADAMLIKLA ORTASI MADAMLIĞI BIRAK "İNSAN OLABİLME"VASIFLARINI TAŞISIN....Herley çok gğzel olur ALİ
Herşey çok güzel olur Ali
Ne nasıl bir yaprak öyle :)))
vedat muriç kim bukdr piyasası arttı olsa nolur olmasa nolur fb hiç almasın da ii
olmadı silahnla zorla satarsnnn!!!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler