Hayatın yükselen temposuna kısa bir ara! Huawei Watch GT 2'yi #HiçÇıkarma

Yükselen hayat temposu, hayatımıza hız katıyor. Bu tempo ile beslenme alışkanlıklarımız değişiyor, sağlıklı yaşam aktivitelerine ayırdığımız zaman azalıyor ve pek tabii ki uykumuzun kalitesi düşüyor. Tüm bunların sonucunda kendimizi unutuyor ve sağlığımız için çok büyük bir düşman ile mücadele vermek zorunda kalıyoruz: STRESLE!

Hayatın yükselen temposuna kısa bir ara! Huawei Watch GT 2'yi #HiçÇıkarma

Dünya Sağlık Örgütü’nün tahminlerine göre, 2020 yılında ortaya çıkacak tüm hastalıkların başını stres ve depresyon çekecek. Stres ile mücadeleye katılan HUAWEİ de akıllı saati Huawei Watch GT 2 ile insan sağlığı için bir devrimi gerçekleştiriyor.

WATCH GT 2 İLE STRESE GEÇİT YOK
Tahminlere göre, dünya çapındaki yaklaşık 700 milyon kişi depresyon yaşadığının farkında bile değil. Ancak HUAWEİ mühendislerinin çalışmalarıyla geliştirilen Watch GT 2, bu farkındalığı sağlıyor. Watch GT 2 stresinizi ölçebiliyor, stresinizi sınıflandırabiliyor ve sizi daha depresyona girmeden uyarıyor. Gerçekten olağanüstü!


STRESLE MÜCADELEDE DE WATCH GT 2 YANINIZDA

Stres seviyenizi ölçmek yeterli değil. Asıl mücadeleniz stres sorununuzu fark ettiğinizde başlıyor. Uzmanlar, stresle mücadelenin en iyi yolunun hareket etmek olduğunu savunuyor. Uzmanlara göre, güzel bir yürüyüşe çıkmak veya yoga yapmak stres ile mücadelede bir adım önde olmanızı sağlıyor. Tüm bunları yaparken Watch GT 2 de sizlere eşlik etmek için hazırda bekliyor. Yürüyüş sırasında adımlarınızı ölçüp, nabzını kontrol ederek sizin stresle olan mücadelenize destek oluyor. Siz sadece yürüyüş yapmak isteyin, gerisini Watch GT 2 yapsın!

2

YÜRÜYÜŞLER YAPILDI YA UYKU?

Yüruyüşünüzü yaptınız, yogaya gittiniz ve kendinizi rahatlamış hissettiniz. Watch GT 2’nize baktığınızda stres seviyeniz hayli az. Mutlusunuz ancak yorgunsunuz da. En sevdiğiniz filmi açıp uykuya dalıyorsunuz peki uykunuzun kaç saatini kaliteli uyuyorsunuz?

5 ayrı evreden oluşan uykunun en önemli evresi REM evresidir. Bu evrenin uzun olması uykunun kaliteli olup olmadığını belirler. Bundan yıllar önce, uyku kalitesini ölçmek için çeşitli merkezlerde türlü aletlerle ve kablolarla uyumak şarttı. Ancak bunun için Watch GT 2 ile uykuya dalmak artık yeterli. Siz rüyalar görürken Watch GT 2 hem uykunuzun kalitesini, hem de nabzınızı ölçecek ve uyandığınızda tüm bunların raporunu size sunacak. Müthiş değil mi?

Sağlıklı yaşam herkesin hayali. Ancak insanın kendisine zaman ayırması pek kolay olmuyor. Hal böyleyken sağlığınızı sizin yerinize düşünecek, gün boyu nabzınızı ölçerek sizi risklere karşı uyaracak, uykunuzu takip edecek ve size yardımcı olacak bir asistan her zaman yanınızda olmalı. Bizce siz siz olun, Huawei Watch GT 2’yi #HiçÇıkartma ’yın!

HUAWEİ WATCH GT2'Yİ KEŞFET

1

MİNİMALİST ESTETİK TASARIM

Minimalizmin estetik tasarımından esinlenen HUAWEI WATCH GT 2, çerçevesiz görüş oluşturmak için yüksek kaliteli bir 3D cam yüzü birleştiriyor. İnce işçilik, saat kasasının detayında ve klasik tasarım tarzında yakalanır.

4

YENİ ASİSTANINIZ

Gündelik hayatınızı kolaylaştırmak için HUAWEI WATCH GT 2, Bluetooth çağrısı2, cihaz içi Müzik3, Mesaj Bildirimi, TruSleep 2.0 uyku izleme ve TruRelax™ basınç izleme gibi özellikleri destekler. Sizin için tasarlanan WATCH ile verimli bir yaşam sürün.

2 HAFTA BATARYA ÖMRÜ

HUAWEI WATCH GT serisi her zaman akıllı saatin pil ömrünün sınırlarını araştırıyor. HUAWEI'nin kendi geliştirdiği giyilebilir çip Kirin A1, çift çipli tasarım ve akıllı güç tasarrufu teknolojisi ile, size 2 hafta boyunca gece gündüz hizmet ediyor.

5

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN