MAGAZİN

Nihat Doğan, İranlı hayranıyla evlendi! Düğünün tepki çeken görüntü: Silahını çıkarıp...

Nihat Doğan, 3 aylık hamile olduğu iddia edilen İranlı hayranıyla evlendi. Ünlü sanatçının düğününde çekildiği iddia edilen görüntüler ise tepki çekti. Söz konusu görüntülerde Nihat Doğan'ın halay çektiği sırada, bir kişinin etraftaki kalabalığa aldırış etmeden havaya ateş ettiği görüldü.

Ünlü türkücü Nihat Doğan, İranlı hayranı Arzu ile sessiz sedasız evlendi. Bebek bekledikleri iddia edilen çiftin bir de düğün görüntüsü ortaya çıktı.

nihat-dogan-1

Snob Magazin'in haberine göre; Nihat Doğan ve Arzu isimli hayranının düğün töreninde tepki çeken anlar yaşandı. Ünlü şarkıcı, sevdikleriyle halay çekerken, o esnada halay başındaki bir kişi de Doğan'ın kulağına bir şeyler söyledikten sonra kalabalığın arasına girerek bir çocuğun gözü önünde peş peşe havaya ateş ediyor.

hayraniyla-evlenen-nihat-dogan-in-dugununde-tepki-15158077_9297_m

Havaya ateş edildiği esnada halaydan çıkan bir kadının apar topar çocuğunu uzaklaştırdığı görüntüler, sosyal medyada tepki çekti.

3 AYLIK HAMİLE İDDİASI

Sevim Alan ile ilişkisini noktalayan Nihat Doğan, İranlı hayranı Arzu ile nikah masasına oturdu. Apar topar evlenen çiftten Arzu Hanım'ın 3 aylık hamile olduğu iddia edildi. Gizli kıyılan nikaha şahit olduğunu söyleyen müzisyen Erol Köse, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Nihat Doğan, İranlı Arzu ile evlendi. Gelinin 3 aylık hamile iddiası var bu da ayrı bir sevinç yarattı. Siyasete soyunan ve benim de yıllarca albüm yapıp meşhur ettiğim Nihat, çoğu okumuştan kültürlü bir adamdır. Umarım hızlıca baba olur" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler