MAGAZİN

Hazal Kaya'dan Selin Ciğerci paylaşımı! 'Trans hakları insan haklarıdır'

Hazal Kaya'dan Selin Ciğerci paylaşımı! 'Trans hakları insan haklarıdır'

Deniz Akkaya ve Selin Ciğerci kavgası gündeme bomba gibi düştü. Sosyal medyada Selin Ciğerci’ye ‘anne olamazsın’ diyen Deniz Akkaya'ya tepki yağarken bir tepki de oyuncu Hazal Kaya'dan geldi.

Eski manken Deniz Akkaya sunuculuğunu yaptığı programda çocuk sahibi olmak isteyen Selin Ciğerci'nin Bodrum'daki evinde eltisi diye tanıtarak bir kadına taşıyıcı annelik yaptırdığını söyledi. Bunun üzerine canlı yayına bağlanan Ciğerci ile Akkaya arasında kavga çıktı. "Senin çocuğun olmaz" sözünü duyan Ciğerci, "Sana ne" diyerek tepki gösterdi.

Cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci'ye bir destek de Hazal Kaya'dan geldi.

Ekran Alıntısı

Hazal Kaya, Deniz Akkaya’nın ‘anne olamazsın’ dediği Selin Ciğerci’ye destek verdi ve şu sözleri paylaştı: “Sizin gibi aşka sahip çıkan, tek derdi bir bebeği bütün varlığıyla sevmek olan insanlar, anne baba olmak için hiçbir norma sığmak zorunda değiller. Trans hakları insan haklarıdır.”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Neyin kafasi ki bu ne kullaniyorsunuz merak ediyorum Kuran da kadin ve erkek der bunu hepimiz unutuyoruz sanirim trans diye bir şey yok 4 büyük kitapta
sonunda trans demeydin iyidi sonunda cakmissin lafi anlamadık sanma ...ayrıca tek dertleri o değil aynı zamanda o çocuğu kullanarak daha çok para kazanmak da var dertleri arasında
başlarda hakliydin ama son daki para yanlis onlar parayi köpek yapmiş bazilari gibi paraya köpek olmazlar rahat ol
Çocuk olsa bunları ana babalıktan red eder ana denen şahısa ne dicek ki yani ana mı babamı puhaa
Geri Dön