Her Kızın Seks Sırasında Mutlaka Düşündüğü 12 Şey

Her erkek sekste çok iyi olduğunu düşünür. Ona göre öğrenmesi gereken hiçbir şey yoktur. Partnerini mutlaka çok mutlu ediyordur. Bu konuda asla kadınların fikrini sormaz ama artık biraz da gerçekleri konuşalım. Woody Allen kadınların derdini tek cümleyle özetliyor: "seks, briç gibidir. İyi bir partneriniz yoksa kuvvetli bir eliniz olmak zorunda"

Her Kızın Seks Sırasında Mutlaka Düşündüğü 12 Şey

Nasıl yani? Gerçekten uyuyacak mı şimdi? Neyse ya ben de zaten orgazm peşinde değildim, birlikte uyuruz filan diye gelmiştim.

147

Nolur özür dilemesin ya. [Çocuk özür diler, normalde hiç böyle olmadığını söyler.] Off ''Hayır hayır gerçekten sorun değil'' diye yapmacık bir şekilde içini rahatlatmam gerekecek şimdi.

2

Ezik bir dirty talk'a başlama sakın şimdi. ''Vajina'' kelimesi tahrik edici filan değil. Ayrıca ''s''yle başlayan kelimeyi de söylemek istemiyorum.

3

Şimdi çok büyük olduğunu filan mı söylemem gerekiyor? Çok büyük olmadığını ikimiz de biliyoruz. Büyük olmadığı halde büyük dersem yalan söylüyor olacağım. Ama bir şey söylemem gerekiyor sanırım?

Aynaya bakarak yapmak istemiyorum. Hele bu çocukla yatarken aynaya bakıp durumla yüzleşmek hiç istemiyorum.

Off çok yedim. Hayır hayır karnıma dokunmasın çok şiştim. [Çaktırmadan elini tutarak kalçalarına doğru yönlendirir, çok zevk alıyormuş gibi yapar.]

Üstüme çık mı demeye çalışıyor? Hayır yaa çok yoruldum, bacaklarım ağrıdı.

6

[Çocuk aşağı doğru inerken battaniyeyi kafasına çeker.] Niye böyle bir şey yapıyor ki terden ölecek içerde? [Çocuk battaniyeyi kaldırır ve seksi bir bakış atar.] Of hayır bu bakışı yapacaksan geri git ben böyle odaklanamıyorum.

Of çok büyükmüş. Tamam, etkilenmiş gibi görünmemem lazım. Gözlerimi dikip bakarsam daha önce bu kadar büyüğünü görmediğimi, deneyimsiz olduğumu filan düşünecek.

8

Yoruldum hadi artık kaç saat oldu. Biraz azdırayım da bitsin bari. ''Ah evet, evet daha hızlı!"

9

Off çok yakışıklı. Şu an nasıl görünüyorum acaba? Keşke ışıklar kapalı olsaydı. Makyajım dağılmış mıdır?

Capture

Orası değil, orası değil... Ah evet, evet orası! Yaa hayır niye durdun? Şimdi nasıl orası değil az önceki yerdi diyeceğim? Al işte sen bulana kadar kaçtı zaten.

11

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler