Hercai 18. son bölüme damga vurdu! Miran ve Reyyan'ın Reyhani oyunu! Hercai 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

ATV'nin sevilen dizisi Hercai'nin 18. son bölümüne Miran ve Reyyan'ın dans ettikleri sahne damga vurdu. Hercai'de bir düğüne katılan Miran ve Reyyan, Reyhani oyunuyla piste çıktı. Aşıkların reyhani oyunu büyük beğeni topladı. Hercai dizisinin 19. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

ATV'nin fenomen dizisi Hercai 18. yeni bölümünde Miran ve Reyyan'ın dansı damga vurdu. Katıldıkları bir düğünde Reyhani oyunu oynayan Miran ve Reyyan, izleyicilerden büyük beğeni aldı.

hercai3

Hercai dizisinin 19. yeni bölümünden de ilk fragman yayınlandı.

HERCAİ DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Reyyan'ın gelinliğiyle atıldığı meydana Miran Aslanbey'in eşi olarak dönmesine içerleyen Azize, Miran'a Reyyan'ın kendisiyle Azat'ın hayatı için evlendiğini söylemiş ve Reyyan'ın nottan bahsetmesi üzerine zor durumda kalmıştır.

hercai4

Son olanlar Reyyan ile Miran'ın birbirlerine olan aşkını ve güvenini daha da kuvvetlendirirken hırs içindeki Azize'nin Miran'ın sormuş olduğu soruya vereceği cevap bundan sonra yaşanacakların kaderini değiştirir.

hercai2

Bugüne kadar Azize Aslanbey yüzünden kimsenin konuşmaya cesaret edemediği gerçekler Reyyan'ın cesur hamlesiyle gün yüzüne çıkmaya başlar.

hercai1

Geçmişin sırları bir bir ortaya dökülürken Reyyan'ın yüreğine bir umut doğar: Miran gerçekleri öğrenecek ve intikamdan vazgeçecek! Bir yandan Reyyan, Miran'ın intikamdan vazgeçmesi için elinden geleni ardına koymazken, diğer yandan Azize Aslanbey yeniden intikam planına dahil etmek için Miran'ı en hassas noktasından vurmak için cesur bir hamle yapar. Yaşananlardan sonra Miran karısının yanında mı duracak yoksa yıllardır sadakatle bağlı olduğu babaannesini mi seçecek?

hercai7

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Bu tür diziler nefret intikam eee sonucu aşk mı. Artık düzgün dizi kalmadı yalan dolan aldatma intikam nefret yazık
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler