Herkes şaştı kaldı: Samsung’tan ilginç Android 10 hatası!

Şu sıralar Android 10 güncellemeleri ile uğraşan Samsung, Galaxy S10 için hazırladığı Android 10 güncellemesini bir hata sonucu Galaxy Note 10 kullanan bir kullanıcısına gönderdi. Söz konusu yanlışı fark eden kullanıcı, bu hatayı hemen Reddit’te paylaştı.

Herkes şaştı kaldı: Samsung’tan ilginç Android 10 hatası!

Samsung Android 10 güncellemesini Galaxy S10 ve Galaxy Note 10 kullanıcıları için hazırlamaya başladı. Samsung’un güncelleme takvimine göre çok yakın bir zamanda hem Galaxy S10’a hem de Galaxy Note 10’a Android 10 güncellemesini sunacak olan şirket, bir kullanıcısına Galaxy S10 için hazırlanan Android 10 güncellemesini erkenden gönderdi bile. Ancak bir sorun vardı; kullanıcı Galaxy S10 değil Galaxy Note 10 kullanıyordu.

GALAXY NOTE 10 ANDROİD 10 GÜNCELLEMESİ GELDİ AMA…

Kanada’da yaşanan olay, dünyanın en popüler paylaşım sitelerinden biri olan Reddit’te yapılan bir paylaşım ile gündeme geldi. Buna göre kullanıcı, Galaxy Note 10 cihazına baktığında Android 10 güncellemesinin geldiğini fark etti. Güncellemeyi kontrol eden kullanıcı, Samsung tarafından gönderilen güncellemenin Galaxy S10 için hazırlanmış bir Android 10 güncellemesi olduğunu anladı. Yani Samsung, Galaxy Note 10 kullanıcısına bir yanlışlık sonucu Galaxy S10 için hazırlanan Android 10 güncellemesini göndermişti. Ancak işin daha da ilginç bir yanı var.

SAMSUNG’UN İLK VE TEK ANDROİD 10 ALAN GALAXY NOTE 10’U

Samsung ne Galaxy S10 için ne de Galaxy Note 10 için henüz herhangi bir Android 10 güncellemesini sunmuş değil. Hal böyle olunca, Kanadalı kullanıcı Samsung’tan yanlışlıkla da olsa Android 10 güncellemesi alan ilk ve tek Galaxy Note 10 kullanıcısı oldu. Ancak tabi ki kullanıcını bu unvanı fazla sürmeyecek. Zira Samsung, yakın bir zamanda hem Samsung Galaxy S10 hem de Samsung Galaxy Note 10 kullanıcılarına dağıtmaya başlayacak, tabi doğru şekilde.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler