Mynet Trend

Hızlı ve Öfkeli 9'dan yeni video geldi! Konusu da açıklandı

Merakla beklenen Hızlı ve Öfkeli 9, hayranlarıyla buluşmak için gün sayıyor. Yeni bir teaser yayınlanan Hızlı ve Öfkeli 9’un konusu da belli oldu.

Hızlı ve Öfkeli 9’dan yeni bir video yayınlandı. 'Hayat' başlığıyla yayınlanan kısa videoya göre, serinin yeni filmi de bir hayli baş döndürücü olacak.

Teaser'dan anladığımız kadarıyla ekip bir araya gelip yeni bir işin sorumluluğunu üstlenirken bugüne kadar yaptıkları her şeyi riske atmış olacaklar. Daniel Casey'nin kaleme aldığı F9 yakında izleyici karşısında olacak.

Fast and Furious serisine büyük katkıda bulunan Justin Lin'in yönetmen koltuğuna oturduğu F9'ın serinin sondan bir önceki filmi olduğu söyleniyor.

HIZLI VE ÖFKELİ 9 KONUSU

Fast and Furious 9'ın konusu ise şöyle açıklandı: Dominic Toretto’nun artık tek önceliği oğlu Brian’ı korumaktır. Oğlu ve Letty ile birlikte sakin bir yaşam süren Toretto, istese de geçmişinden kurtulamaz. Bu kez geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalan Toretto, siber suçlu Cipher ile birlikte çalışan kardeşi Jakob’a karşı savaşmak zorunda kalır.

Helen Mirren, Charlize Theron ve John Cena gibi heyecan yaratan isimlerin yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Michael Rooker, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster, Amber Sienna, Finn Cole, Sung Kang, Jim Parrack gibi yıldızlar yer alıyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Benide oynatsınlar filmde yaptıklarını gerçekte yapayım
9 bölüm nedir ya dizi mi cekiyonuz film mi ? brayn öldü benim için fast and furious da öldü
yumurtayı pişirip pişirip önümüze koyuyolar ha kavurmalı ha sucuklu ha peynirli ha pastırmalı farketmez yumurta yumurtadır
Geri Dön